İstanbul organizasyonundan canlı yayın.....

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    valla benim hanım uzandı gözümü kapatıyorum sanki olta çekiyorum dedi durdu:D:D

2. Teşekkürler mehmet'cim..Sizin Organizasyon da bir harikaydı ama..Bir kere doğaya hayran kaldım,çetin ve zor şartlar vardı..Soğuk gibi mesela..

Şanslı olduğumuz yan, hava inanılmaz iyiydi..Yoksa donardık boğazın ortasında.

Yaz gelsede çadır falan değişik bir org yapsak..

3. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Kofana Tartmadım :)
    Bas donmesı yokta sag kol kopması :) uzandıgım anda horultularım duyulmus ve komsular sıkayete gelmiş :p:p temiz hava bol sohbet iyi gelmis demekkı :)

4. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Benim hertarafım ağrıyordu.Malum biraz fazla kaptırdım ava kendimi.
    Palamut çaparisi denemeleri,yer değişrime zamanları 500 Gr kurşunla sırtı yapmak felan kolları,bacakları yormuş :D
    Ama tatlı yorgunluktu bu,değdi doğrusu..

HAMDİ bize organizasyon yap tekrar ,diyerek olaya kafadan gireyim :D :D benzer bir tekne kiralayıp, sarayburnu beşiktaş civarlarında tekrar tekne muhabbeti yapabiliriz.

5. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    olta,çapari,kaşık,rapala,silikonlu yem vsvs..
    En İyi Avı:
    zargana-levrek-uskumru bide kaya balığı:)
    Hüseyin abi çok güzel anlatmışsın valla:D
    sen aşağıda karizma karizma balık tutarken bende üstten seni tutmmayayım diye bir uyarayım dedim:D ama Hüseyin abi sen sorna oltayı bıraktım gittin valla devamlı bnm takım seninkine karışıp durdu:)

6. O kafayla evde yazdım işte bir şeyler:D

Evet,bıraktım oltayı..Ama palamut akını olsaydı sazlarla beraber olta başındaydık;)

7. zodi

zodi

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    1.2 kg çipura. Kilo olarak ta 3 kişi 15 kg istavrit (tekneden)
    :) Erken Erken...

Değerli Arkadaşlarım büyüklerim...
    Dün gerçekten güzel şeyler paylaştık. En mutlu anlar nedir benim için? Oltam suda olacak, arkadaşlarım sevdiğim insanlar yanımda olacak, masada sohbetim olacak. Daha ne isteyeyim ki ben.

Hüseyin Abi, Hamdi ve Sennur ve Deniz bu organizasyonun bütün sorumluluğunu ve yükünü başarıyla taşıdılar ve çok başarılı oldular. Hepsine teşekkür ediyorum. Bütün bunların yanında gayet te güzel eğlendiler, bravo onlara :) Hüseyin Abi'nin kardeşini unutmamak lazım. (en son tiyatroya gidiyoruz değil mi? ;) )Muharrem'e ne yazayım, canımız kendisi... İyi ki vardı. daha çok muhabbet ederiz onunla.
    Kral Balıkçı Mustafa'yı unutmam tabii. Hayatta her zaman yanyana yürünülebilecek bi arkadaş...
    Murat Uysal ve eşi çok tatlılardı, bayıldım onlara:)
    Selçuk Abi ve eşiyle yanyana balık tutmaktan büyük keyif aldım. Oltalar takılınca bir ara gereksiz sinir yaptım. Selçuk Abi ne güzel de bana yardımcı oldun. Çiçek hiç durmadan balık tuttu, Gökhan gitti güzelim Nike Montun kolu:)

Hakan Özden'e Çökertme sözüm hala baki. Bir dahakine Hakan'cım. Daha erken erken :) bu arada hemen ispiyon? iki tane yemlik kraça tuttuk diye yapılmaz ki böyle canım :)
    Erdem kendini balığa verdi. 0.60 lık misina... Bakmayın o aslında çok niyetlendi büyük balığa... Keşke te tutsaydı. Arif'i kameraman olarak işe almayı düşünüyorum, hiç bir enstantaneyi kaçırmadı:) Sunay Kaptan seni ve aileni tanıdığımıza çok memnun olduk. Yavuz Abi yine gizli santrafor takıldı. Ve daha neler neler... Çok keyif aldım

Herşeyden önemlisi;
    Biz arkada saz çalıp türkü söylerken umarım rahatsız olan olmamıştır. Zira herkes halk müziğini sevmeyebilir. Onlar da kusurumuza bakmasınlar.

Son düzenleme: 8 Ocak 2007
  8. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Kofana Tartmadım :)
    Ewet Beşiktaş kabataş sarayburnu falan daha guzel olur :) Bırol abı o caparıye de balık gelmedı ya hayret valla tekne boyunda caparı ????

9. Realfb

Realfb

Favori Kamış:
    300 CM ALBA +ALFA 60 MAKİNE
    En İyi Avı:
    Lüfer,çinekop
    Abi yemişim montun kolunu:) olsun be olan monta olsun,ordaki muhabbete feda olsun...Senin sohbetinde güzel inşallah herzaman görüşürüz...

10. ghost1

ghost1

Elinize Yüreğinize sağlık

Arkadaşlar ben ve Ahmet arkadaşım hazırladığınız bu güzel organizasyonda katılımcılarında sıcak ve içten yaklaşımlarıyla çok iyi vakit geçirdik organizayonu hazırlayan ve katılan herkese teşekkür ediyor bu tür organizasyonların devamını diliyoruz :)

11. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Ooooo o tekne boyunda çapari Palamut çaparisi idi.
    Ağırlıksız denize bırakılır.Suüstünden (daha doğrusu 5-10cm dipten) gelir ve palamut süürüsüne rastlasa idi bak o zaman şamataya.....
    Sevdiğim bir av türüdür ve çok zevklidir.Tabii bir o kadarda yorucu.
    en son 2 ay kadar önce sarayburnunda tekneden 11 tane almıştık.....

Bu arada ben günün başında çinekop çapariside salladım ama
    istavrit bile alamayınca arkadaşlar vaz geçtim.Şaka maka dün bayağı bir çeşit teknik uygulandı ama kısmet değilmiş......

Hüseyin abi ya seni ve Hamdiyi olta başında göremedim çok.
    Birgün yanyana sallayalım....

12. Ali'cim Muhteşem bir gündü ve bu güzelliğide birazda sayende yakaladık..Bize çektiğin enfes müzik resital ve katılımcı candan dostluğunla organizasyonun rengine renk kattın..

Hep böyle gülen yüzünden, hep böyle temiz kalbinden bizleri mahrum bırakma..!

13. Realfb

Realfb

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Lüfer,çinekop
    Hüseyin abi ne güzel dökmüşsün içini öyle,inan insan sevginin nedemek olduğunu anlıyor...İnşallah çok daha fazla organizasyon olurda dostluğumuz kardeşliğimiz abiliklerimiz artar..Buarada sofranıza dahil olamadık ama muhabbetin gözden kaçmadı :) inşallah en yakın zamanda bi sofra kurarız abicim benim

Fenerbahçeliyim abi ölene kadar...

14. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar, harika bir organizasyondu deyip geçmek istemiyorum. Daha sonra uzun uzun anlatacağım... Ama daha sonra :( Malum benim işler çok yoğun :( Zaten arkadaşlarımız hemen her şeyi anlatmışlardır eminim, okuma fırsatım olmadı henüz :eek:

Görüşmek üzere, benim hemen çıkmam lazım. Bugün yazamam sanırım ama yarın, belki öbür gün, daha doğrusu işlerimin bana izin verdiği zaman uzunca yazacağım :eek:

Ama katılan herkese buradan çok teşekkür ederim. Gerçekten harika bir gündü :)

15. Gökhan'cım artık bu klasiğimiz olacak,her sefer bir öncekinden daha iyide olacaktır..
    Bakalım gerekirse her ay bir org düzenleriz gerekirse..
    Sofra konusunda merak etme,balık yoksa sohbet var modeli:D

16. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ben org.da hızımı alamadım birazdan balıga gitcem hazır izmirden onur abinin(sentha)yolladıgı yemlerde elime ulaşmışken balıga devam

17. Realfb

Realfb

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Lüfer,çinekop
    erdem sen çalışmıyormusun kardeş? emeklimi oldun yoksaa:)

18. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    abi malesef bir süre emekli olduk

19. Realfb

Realfb

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Lüfer,çinekop
    meslek ???

20. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    olta,çapari,kaşık,rapala,silikonlu yem vsvs..
    En İyi Avı:
    zargana-levrek-uskumru bide kaya balığı:)
    özel muhabbet bunlar ama olmuyor işgal etmeyelim topici gökhan bey:D:p

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.