İZMİR ORGANİZE İŞLER 15-16 temmuz 2006

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında MELİH_REİS tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ahmet abimi tebrik etmek isterim bot tecrübesi cok iyi benim gibi bigfish : ) varken boto iyi yönetti: ) : ) ne varki botlada gitsek : ) balıklar bizim yemleri yemekten başka bir şey yapmadı : ) ama Melih reisin ilk balığımı cektim demesi cok güzeldi : ) baya bir güldük : ) balıkta iyidi :) :D:D:D Daha sonra av bölgesini değiştirmeye karar verdik alaçatıda ayak üstü boyoz kahvaltısı yaptıktan sonra .. daha sonra avlanmaya karar verdik : ) :D:D:D

hasan dalmak için malzemelerini giyerken ben ve hamdi coktan suya girmiştik tabi su cok sığdı.. ve otluk olması sebebi ile git git belinde su : ) ben hasanın gözlüklerden birini alıp daldım suya balık aıryorum git git bir sey yok : ) hamdi sudan cıktı ben hala balık göreceğim gözü ile ..devam ama çabalarım boşuna bir kaçtada ısparoz ve küçük mırmırdan başka bir şey görmedim onları da görmen yetti zaten hem geri dönüş oltayı hazırlarsın.. yine suda olta ile gidersin atarsın atabildiğin en uzağa bir atar atmaz boşulu alırken sağlma bir balık vurdu ama dalgaile uğraşmaktan balığıda alamadım böyle sayısız denememden sonra sonuç yok .. baktım ahmet abi masanın altında uyumuş kalmışş gölgelikte bizimkiler bir hal hamdi yan gelmiş yatmış : )

ben hala balık peşinde dene dene yok olsun o gün olmasın yakalayacağım elbet: ) hasan bu sırada suyun üstünde bir oyana bir buyana levrek peşinde

sonunda oda levreği gösterdi zafer sarhoşluğu ile geldi demiyeceğim levrek cıldırtmış resmen yorgun bitkin bir halde : ) geldi : ) günde böylece son av olarak şekillendi : )

2. ümitcan esas yeri atlamışsın :) baktıki baalık ileride bizim ümit cebine mamunları koydu 150 metre suyun içinde gitti ordan suyun içinde olta atmaya başladı bende dedim ümit artık sen orda balıklara mamunları verip havada taklabile attırırsın foklar gibi baya güldük:D :D :D tabi ümit ahmet abiyle botta iken görmeniz lazımdı botun biryanı suya sıfır gidiyordu ümit bottan çıkınca tabi bot ahmet abini oldugu yer birden suya battı ahmet abi beline kadar ıslandı:D

3. Ümitçim iltifatın için çok teşekkürler, malümun av günüden 2 gün öncesi bizi bir çapa telaşı almıştı. Sonradan elimizde çapadan bol birşey de yoktu zaten, ama ben senin ile aynı boto bineceğimi önceden hesaplasaydım çapa için bu kadar mücadeleci olmazdım.:D :D Sen bottayken bot yerinden bile kıpırdamamıştı. Hatta bir ara baktım botun şişme minderini bile söndürmüştün. Neyse seninle o anı yaşamak güzeldi. Tekrar seninle botta avlanmak isterim. Bu arada arkadaşlar ümitin dediği gibi balıkları yemledik fakat ben bir ufak karagöz, ümit kardeşimde bir tekir yakaladı.

4. Wolverine

Wolverine Berke

Favori Kamış:
    Shimano Alivio BX 420
    Favori Makine:
    Shimano Beastmaster 7000 XTA
    En İyi Avı:
    Henüz avlamadığım
    Çok güzel ve oldukça kalabalık bir organizasyon olmuş. Böyle bir organizasyonu düzenlemek zordur ve inanılmaz keyiflidir. Aranızda olmak istedim walla. Rastgele...

5. berke bir dahakine sende olursun merak etme : ) ilk bu işte üç kişi idik 456-78-912== kadar çıktık : ) umarım seninlede bir gün avlanırız ...

6. Wolverine

Wolverine Berke

Favori Kamış:
    Shimano Alivio BX 420
    Favori Makine:
    Shimano Beastmaster 7000 XTA
    En İyi Avı:
    Henüz avlamadığım
    yakında umarım :)

7. Esas BERHAN çok üzüldü canım dostum :) , olayı şöyle anlatayım .. Gece ikinçi grupla buluştuk nereye gidelim falan filan derken BERHAN bize (HARİKA BİR YER VAR HİÇ ELİM BOŞ DÖNMEDİM) dedi ve iştahlı iştahlı anlatıyor ..(solda lidaki sağda levrek,cupra mırmır yapar ) tabi bizde bir heves bir heves gaza gelmişiz bir kere :D hep beraber oltalar hazırlandı yemek memek düşünmeden hep birlikte cup oltalar denize saatler geciyor ama beyaz balık cıkmıyor sudan,tam giderken SEYHAN çekti cuprayo ve BERHANI kurtardı tabi herkez BERHANA takıldı :D:D ....tabi BERHAN üzüldü ama burdan ona bir sözüm var BOŞ VER BERHAN NASİP BU BAZEN DENİZ BÖYLE OYUNLAR YAPAR SIKMA CANINI KARDEŞİM ÖNEMLİ OLAN BİRLİKTE HOŞ MUHABBET ETMEK, DOSTLUKLARI PEKİŞTİRMEK :)

8. simendifer

simendifer Sennur

:D:D Bu çok komiikkk :D Hamdi'yi çok iyi tanıdığım için, o surat ifadesini tahmin edebiliyorum ehehehe :D Ama inanın o burda mezgit çekerken de öyle, bir değişiklik yok yani :D

9. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    cok gusel bir organizasyon gercekten, herkes cok gusel saatler geçirmiş yuzlerdeki ifadelerden belli tebrik ederim harika imrendim gercekten :)

10. AKIN74

AKIN74

Çok çok güzel bir organizasyon olmuş, bu tutkunun ne kadar güzel arkadaşlık ortamı oluşturduğunu çok iyi bilenlerdenim. Yeni organizasyonlarında böyle eğlenceli ve güzel geçmesini dilerim...:)

11. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    :) selamlar,valla melih reis doğru söylüyor mığrı ve kırlangıç çektikçe benim içim gidiyor daha doğrusu çupra ve levreklerin kulakları baya bi çınladı:p kısmet diilmiş reis valla inşallah başka sefere ama bu sefer sizin dediğiniz yere :) bu arada yinede allah razı olsun Seyhan :)

12. : ) BERHAN : ) EN AZINDAN İKİSİNİ YAKALADIK MIRMIR VE CUPRA: ) SORUN DEĞİL BERHAN BAŞKA SEFERE : ) İNAŞŞŞALLLAH :) DÜN konuştuğumuzu unutma ;:) çabuk hallet işleri : )

13. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    unuturmuyum Ümitçim hiç aklımdan gitmiyo ki ;)

14. :D:D:D:D birileri gitsede gitsek : ) diyorum kendi kendime : )

15. Ümit Kardeşin balık saati geldi galiba...

16. ahmet abi bizim her zaman : ) balığa gideriz yeterki : ) gidelim : )

17. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    Ah ulan ahhh şu 2 hafta bi geçse ben biliyom yapçamı Ümitttttttt:)

18. : ) : ) berhan :) biliyorum ne yapacağını : ) hadi bakalıms iki hafta sonra göürşürüz : )

19. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    hey maşallah vallahi bravo sen bitanesin melih abim budur diyorum

20. arifkara

arifkara

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı: