İZMİR TEAM mordoğan :)

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında MELİH_REİS tarafından paylaşıldı.

1. bide şöyle düşün herkez bizi takip etti ama biz tuttuk onlar baktı ;) :D , birazda BÜLENTİ biz afişe ettik baktılarki bizim tekne ha bire indir bindir yapıyor :D catladı MİLLET CATLADI :D :D

2. tebrikler güzel bir hafta sonu geçirdiğinize eminim haftaya başarılar:)

3. UMİTKARACA

UMİTKARACA

vallah abi akşam bende gelince eve çatladım resmen :D iyi yanmışız. suyada girdiğimiz iyi oldu acıkcası yoksa iyice kurup kalacaktık :D şans bizden yanaydı.

4. biz iyi bir ekip olduk ÜMİT bence; hem şanslıydık hem avı takip ettik , balık hangi iğneye geliyor yukarıdamı aşagıdamı alıyor yemi ;) mesela SEYHAN biara gopeslerin suyunu söyledi biliyorsun dipten kırka kadar sayın balık o mesafede diye ,ben söyledim mesela karagözler yatık iğneye geliyor diye filannn demekki araştırmacı tarafımızda iş gördü , yoksa at bekle at bekle hep aynı mesafeye aynı takımla nereye kadar ;) değilmi ???? hepimiz bir kaç kez iğne ve atkım değiştirdik ;) ,

5. UMİTKARACA

UMİTKARACA

hafta içi gidip iğpne almak lazım gerçi benim kopan takım yaralı takım o gün cok iş yaptı. iyi iğne almak lazım iğne sıkıntısı cektik çünkü okadar iğne olmasına rağmen yinede istenilen boydakiler cok fazla yoktu evet ekip işi cok iyidi.hafta sonu nasıl geçecek.

6. BORGES

BORGES Seyhan

selam arkadaşlar

teşekkürler arkadaşlar
    gerçekten süper bi hafta sonu oldu bütün balık avı net'çilere tavsiye ederim
    hatta hep birlikte yapalım
    aldık balıkları keyiflendik ama olsun o kadar :D
    bu gün kemeraltın'da bi yere gittim adı DERELİ balık malzemeleri satış yeri
    ordaki arkadaş ismi METİN verdiği tiyolar çok iyiyidi
    FLORA CARBON diye bi misina verdi bana suyun altında gözükmüyo
    su'da yansıyan ışığı kendi içinde absorbe ediyor ve misina'da ışık kırılması olmuyor böylece balık da sadece yemleri görüyor .
    Kısmetse bu hafta ki yarışmada onu kullanacağım başarılı olucağımıza inanıyorum
    Mesaj'larınız için teşekkürler RASGELE:D :D :D :cool:

7. ümit.ceber

ümit.ceber

Favori Kamış:
    olta,rapala
    En İyi Avı:
    resimdeki palamut nasıl?
    İzmir team e tebrikler,
    Yaşadığınız keyifler de hep sizlerle olsun.
    Bu haftasonu da zaferinizle beraber,yeni resimleri bekliyoruz.
    Başarılar ve BOL KEYİFLER dilerim.

8. SAMSONAYT

SAMSONAYT

mordoğan

:D ustalar yarışma günü bizde ordaydık sakın üzülmeyin hakkatten ogün balıkyoktu cünkü köpekbalığı sürüsü vardı onun için balık oltaya gelmedi 27-06-2006 yine ordayız bekleriz:D

9. balikci

balikci

bu seferki organizasyon sizden sanırım :D