İzmit Yuvacık barajı 07.07.2006

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında AVCIYILMAZ tarafından paylaşıldı.

1. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek

arkadaşlar yanlış olursa kusura bakmazsınız umarım ilk defa fotoğraf ekliyorum. cuma akşam üstü izmit yuvacık barajına gittim. sabaha kadar uyudum orda ohhhh. oltalarda tık yok tabi yine. artık toplayımda gideyim dedim aaaa birde bakarım oltanın birinde zil yok yere düşmüş. bir kiloluk bir sazan yapmış bu işi . sezonun ilk balığı benim için. paylaşmak istedim.[​IMG]

2. Muratın Takası

Muratın Takası

Favori Kamış:
    oltam
    En İyi Avı:
    Gelse :)
    maşallah sezonu açmışın yine bende daha o da yok. bu akşam kısmetse gece bakalım olta atıcaz sahilde

3. simendifer

simendifer Sennur

Merhaba, güzel bir gün geçirmişsiniz tebrikler :p Konu başlığının ne olmasını istediğinizi yazarsanız değiştirebiliriz :p Sevgiler,

4. tek ama güzel balık rastgele...

5. ergungorgun

ergungorgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 8 kilo
    merhaba yılmaz,
    yakışıklı bir balık tutmuşsun, tebrikler daha iyileri nasip olur inşallah. fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla göl çok güzel. derinlik açısındanda ideal, dibi kum gibi gözüküyor buradan, bence önümüzdeki aylarda çok daha iri sazanlar tutacağından eminim. göl benim çok hoşuma gitti.
    rastgele....:)

6. Sezonu güzel açmışın tebrikler :) DEVAMINI DİLERİM

7. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Rastgele hemsehrim. Kismetse 1 ay sonra bende olta aticam oraya umarim gelene dek balik kalir :) ayrica bir sey sorucam kaptan. Turna yada Levrek cikiyormu?

8. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    güzel balık, tebrikler.

9. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    slm hemşerim

gölde sazan çeşitlerinden başka balık yok. ama temizlik ve derinlik açısından çok iyi olduğunu söyleye bilirim . o yüzden balıklarda çok lezzetli oluyor. beklerim.

10. eskishirli

eskishirli safa

usta bende yuvacık barajına balığa geleceğim gelmeden tam olarak yanıma neler alayım kanca kurşun kaçlık olsun küspe takacakmıyız yem olarak hamurmu yoksa mısırmı takacağız cevap bekliyorum rastgele

11. YasliCocuk38

YasliCocuk38 MUHAMMED

Favori Kamış:
    DISCOVERY DYNAMIC 300
    Favori Makine:
    BASIC 40RD
    En İyi Avı:
    henüz yok :)
    Avınız daim olsun ;)

Kardeş bence pek cevap bekleme :) 4 yıl önce açılmış bir konu.. PEk cevap geleceğini sanmıyorum :) Konu sahibine ö.m. ile ulaşırsan daha çabuk cevap alacağın kanaatindeyim...
    Saygılar...