Karaburun'da Yağmurla Gelen Kısmet

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında AKIN74 tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Saip limanıda farklı değil aslında hepsi aynı dönemde yenilendi bu limanların. Belki de senin arkadaşlar biraz daha sabırlı olmalılar. Mustafa özelden bana telefon numaranı verirmisin kardeş bir sakıncası yoksa. Yada seni orda nasıl bulacağımızı söylermisin? Bulunsun numaran lazım olur mutlaka. Sanırım ben sana vermiştim numaramı. Yoksa bende sana vereyim. Beraber avlanabilmek ve karşılıklı çay içebilmek dileğiyle... Akın'la bana dikkat yanlız biz çay canavarıyız.:) :D

2. noche35½

noche35½

Favori Kamış:
    Olta
    Kaç gündür klavyem arızalıydı ve işlerden dolayı yenisini de alamadım.O güzelim gününüzü ve muhteşem levreğinizi kutlayamadığım için kahroldum.
    Tebrikler Akın ve Mehmet arkadaşlarım..
    Herkesin hava durumundan dolayı burnunu kapıdan çıkarmadığı bir günde tutkunuzun arkasından gittiğiniz ve böyle kaliteli bir hediye ile döndüğünüz için bu hafta alkışlar sizlere....:)

3. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta

Teşekkürler Mehmet Abi, Akın sayesinde gittik. Onun herzamanki balık aşkı isteği ve sevgisi neden oldu buna. Da balık bana denk geldi o başka. Sudan çıkaran o olduğuna göre yine de ikimizin sayılır öyle değil mi?:)

4. gülgün

gülgün

Favori Kamış:
    Ben bilmez bey bilir:)
    En İyi Avı:
    Sentha, çook kilo:)
    Neyse teselli buldum biraz:)

5. AKIN74

AKIN74

Yenge sen yapma bari ricaaaaa ederim...:D

Onurcum hep senin başının altından çıkıyor bunlar ben biliyorum:p yengeyede verdin gazı ailecek teselli buldunuz...:)

Neyse siz teselli olun da ben balık yakalamayayım, canınız sağolsun...:D