kızılırmak

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında emrecan tarafından paylaşıldı.

1. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    emrecan güzel bi ortam oluşturmuşsunuz ellerinize sağlık
    görüntüler için teşekkrüler:)

2. Hakanh

Hakanh

En İyi Avı:
    Aynalı Sazan 9,5 kg.
    Emre öncelikle tebrikler senin için baya rahatlatıcı olmustur ve kızılırmakta surekli avlanan biri olarak yer ve yemin takılışı konusunda bir iki konuyu belirtmek istedim eğer hamsi kullanacaksanınız tom amcanın dediği gibi hamsinin kafası değilde kuyruk ve kafa kısmını kes ve orta kısmı tak yem olarak, eğer dipte cevap alamıyorsan mutlaka mantarlı olta ile kamış diplerini yokla, yer olarak ise kalecik köprüden eski yola doğru iğdeliklere doğru git yada kırıkkaleye geçtikten sonra sulakyurt yoluna gir eski çankırı yoluna sap buralarda el değmemiş çok güzel avlaklar bulacaksın, bu dediğim yerler biraz uzak ama sana çok güzel avlar verirler çünkü fazla ayak altı değildirler.

3. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm

abi su bolgede avlandım

4. Spider

Spider Mert Eren

ne tarif bee :D :D

hakanh'nin tarifini de böyle isteriz :D :D

5. Emre güzel vakit geçirmişsin muhabbetiniz daim olsun...:)

6. Hakanh

Hakanh

En İyi Avı:
    Aynalı Sazan 9,5 kg.
    bende daha iyi tarif olarak birebir kendim avlak bulucu olabilirim herhalde en iyi şekilde :) istediğiniz zaman gidip yer tespiti yaparız hatta avlanırız :)

7. Hakanh

Hakanh

En İyi Avı:
    Aynalı Sazan 9,5 kg.
    emre o bölgede avlandım daha önce ama levrek avına geliyorduk gecen sene guzel levrek veriyordu kum ocağından önceki 2 adet buyuk gölet var bilirsin o göletlerden biri özel mulkiyet oldugu için bundan 2 sene önceye kadar kimse giremiyordu o yuzden turna bu bölgeye giremedi ve levrek bu bölgede baya fazlalaştı ve daha sonra o göletin önünü açtılar ve sonuc 2 sene boyunca cok guzel levrekler verdi sizin avlandığınız bolgeden toprak yolu takip ederek ilerdeki sögütlere kadar devam et söütlerin altına giderseniz ilkbaharda guzel yayın verir dahada ileri giderseniz ilerde taş bir duvarla karşılaşacaksınız o bölgede hala levrek ve bıyıklı balık vermektedir. bu arada orayıda geçip kaleceğide dogru yola devam et üzüm bağlarını gec ve sol tarafında ana yolu bulana kadar git devamında ırmak yolun karşısına gececektir sende o yolu takip ederek ideliklere kadar gideceksin işte burdan sonra el değmemiş avlaklar başlar umarım acıklayıcı olmustur ha dersenki anlamadım :D o zaman gelir birzat kendim gösterebilirim :)

Son düzenleme: 30 Ocak 2007
  8. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    anlatımın için tesekkür ederim abi......:D:D

9. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano