kurtboğazının hediyesi..

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında asl_ank tarafından paylaşıldı.

1. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Tebrikler. gerçekten kuzu maşallah. Kurtboğazında av yasağı yok değilmi? neresinde avlandınız acaba? Tarif edebilir misiniz?

2. asl_ank

asl_ank

Favori Kamış:
    KÜSBELİ DİP OLTASI,KAMIŞ
    En İyi Avı:
    SAZAN 3 KG
    Teşekkürler arkadaşlar,daha iyisini yakalayacağınızdan eminim,aslında canlı balıkla gittik ama bir kaç kez yoklamasına rağmen çekemedik :) nasip at çek ile geldi,o da tam eve dönerken...çevrede boy limitlerine uymayan birçok insan vardı,birkaç kişi çok küçük turnaları aldı uyarmama rağmen,ben de nisbet olsun diye neredeyse bırakacaktım balığı,ankarada tuttuğum ilk turna gerçekten kardeşim izin vermedi,boy limitlerinin üzerinde arkadaşlar bunu anlarsınız..

Aylin hanım teşekkürler size de,kurtboğazında yasak olduğunu ben de duydum hatta bir kaç kez jandarma geçti ama sanırım botla avlanmak ve ağ atmak yasak ki oltacılara hiçbirşey demiyorlardı ve çok kalabalıktı da..Neresi olduğuna gelince Baraj girişini yaklaşık 1-2 km geçince yol korumalıklarının hemen bitiminden sağa bir yol iniyor zaten araba girebiliyor,yol zigzak çizerek iniyor,takip ederseniz sizi suyun kenarına kadar indiriyor,200-300 m kadar bir yol ve sağlam merak etmeyin arabayla inebilirsiniz :) Saygılarımla..İyi avlar..