Kuzu Kuzu..

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında bulsep tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. feyyaz

feyyaz

Favori Kamış:
    turna fresh 3,90 okuma
    En İyi Avı:
    Lufer
    Sevil Kızım Şasal Hakanla birlikte 'İzmir Grubuna da' kadeh kaldırmadıkmı?
    Onlarında zaman zaman akıllarından geçtiğimize inanıyorum.Bütün güzel günler bizim olsun.

2. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    Çok güzel bir gün oldu. iyi ki bende ordaydım ve orada olmaktan çok mutlu oldum. emeği geçen herkese teşekkürler. bülent abi ve müjdat abi için ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum:)

3. Yörük Efe

Yörük Efe

Favori Kamış:
    Şimdilik Olta, Sonra Zıpkın ve Dalış takımı da olacak.
    En İyi Avı:
    Şimdilik Pek Dişe dokunur bir şey yok.
    Evet bizde (ben ve eşim) oradaydık, orada olmakdan da çok mutluyduk. Gerçekden emeği geçen DOSTLAR'a teşekkürler. Ayrıca ben de ufkkula'ya çok teşekkür ederim. Çünki bize emeği geçti.:D :D

4. Yörük Efe

Yörük Efe

Favori Kamış:
    Şimdilik Olta, Sonra Zıpkın ve Dalış takımı da olacak.
    En İyi Avı:
    Şimdilik Pek Dişe dokunur bir şey yok.
    Sayın Komutanım sizin, İstanbul grubunun yemek fotoğraflarını da görelim artık.

5. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    hiç ayrılmadan daha nice organizasyonlara...

6. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Sevgili Muzaffer ne demek kardeşim afiyet şeker olsun, yaptığımız nedirki alt tarafı 2 tane Kuzu çevirdik, biraz ellerim yandı :eek: biraz bacaklarım ve kollarım ağrıyor :( birazda ellerim su toplamış :eek: o kadar :D sizler ve dostlarım için değer :D :D gene olsun gene yaparım .asıl katılanlara teşekkürü ben borç bilirim .:)

7. Dostlar;
    İşlerimin yoğunluğu sebebiyle ancak yazabiliyorum.
    Öncelikle organizasyona katılan herkese çok ama çok teşekkürler.
    Bizleri kırmayıp Antalya'dan gelen N@mık'a, Ankara'dan süpriz yaparak bizleri sevindiren Mert ve ailesi ile sevgili Aylin-Utku'ya ayrıca teşekkür ederim.
    Mangal ateşinin ve havanın sıcaklığına aldırış etmeden kan ter içinde kalarak bizlere hizmet yarışına giren
    Sevgili Yalçın ağabeyimize,
    Sevgili Kardeşim Müjdat'a ve meşhur kafacı kardeşim Can'a ayrıca teşekkürler.
    Tabii bunun yanında evlerinde hazırladıkları o enfes ve lezzetli ikramlarını bizler ile paylaşan tüm bayanların ellerine sağlık herşey çok güzeldi. Elleriniz dert görmesin.
    Birdahaki organizasyonumuzu sabırsızlık bekliyorum.
    Hepiniz sağlıcakla kalın..

Not: Dün gece sabaha karşı saat 3'te işten eve gelirken arabamın bagajında, piknik alanında bırakılan bazı aletler bende bulunmaktadır. Sahiplerinin bilgi vermeleri halinde gereği yapılabilecektir.
    1 Adet Emaye Tepsi
    2 Adet Maşa
    1 Adet Kuzu Çevirme Tertibatı (muhtemelen Yalçın abi'ye ait...:) )
    Çeşitli adetlerde çatal-kaşık-bıçak takımı

8. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Eveeet...Bir organizasyonu daha keyfiyle,neşesiyle,tadıyla cümbür cemaat,çoluk çocuk yaşadık :)
    Baştan sona detaylarıyla anlatılması gereken bir organizasyon aslında bu,ama hikaye kısmının üstesinden hakkıyla gelebileceğim konusunda endişeliyim,bu bakımdan daha öz ve daha kısa tutacağım.

Daha çok önceleri tanışmış,bir araya geldiğimiz arkadaşlarımız,ağabeylerimiz dışında ilk defa karşılaşacağımız kişiler de vardı bu organizasyonda ve tabii ki Antalya ve Ankara’dan gelen misafirlerimiz... :)

Aylin hanım ve eşleri Utku bey ile daha önce İstanbul organizasyonunda tanışmıştım ancak Namık abi ve Mert arkadaşımla ilk karşılaşma olacaktı bu ve oldu...:)
    Açık ve net söylüyorum,ben ciddi( :D ) heyecanlanmıştım ilk kez karşılaşacağım için,ayrılması da zor oldu benim için çünkü severek ayrıldım :D

Bu organizasyonda da herkesten çok emek veren insanlar vardı.Önce Bülent abi başladı tüm işleri organize etmeye...araştırdı,etüt etti,düşündü taşındı ve planladı bir çok şeyi.Daha sonra malum kuzu operasyonumuz vardı,burada da devreye önce Yalçın abi,Müjdat abi ve Ahmet abi gidiler...Ahmet abi Alaşehir’den kaptı geldi kuzularımızı,Yalçın abi demirinden kömürüne kadar ilgilendi her şeyiyle çevirme operasyonunun...Sıra pişirmeye geldiğinde öyle bir ekip vardı ki kuzuların başında,kuzuların biran önce pişmekten başka şansları yoktu... :) Yalçın,Müjdat ve Can abilerin oluşturduğu takım her şeyin üstesinden geldi o gün,Bülent abi ve kuzu ekibine hepimiz adına buradan bir kere daha teşekkür ediyoruz,ellerinize sağlık :)

Bu organizasyonun bir de hanımlar takımı vardı ki onlara da teşekkür etmeden geçmemek gerekiyor.Kahvaltı ne kadar güzel olursa güne o kadar güzel başlanır derler ya,öyle bir kahvaltı yaptık ki gün tadından yenmedi daha sonra ;) :)

Yazdıkça yazacağım,laf lafı açacak en iyisi bir şekilde sözleri bağlamalı ve bitirmeliyim...
    Antalya,Ankara,Manisa ve İzmir...Ne diyeyim ki, teşekkürler...harikaydı,tadı damaklarda kalan bir gündü...

Artık günü fotoğraflarda tekrar yaşama zamanı...;)

9. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Esas senin dostluğun bir o kadar güzel Namık abi,Asıl biz sana teşekkür ederiz,ne yalnız bıraktın,ne sevgisiz ne saygısız...sağol....

10. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Tek bir şey diyeceğim...Nonstop :D

11. Ölene kadar kangiyiz...:D :D

12. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Kaldırmaz olurmuyuz :) Balıkavı ailesinin tüm organizasyonlarında bedenen olmasa da kalben hep birlikteyiz :) Tabii ki bizlerde onların kalbindeydik :) Ayrımız gayrımız mı var bizim ki aksi olsun :) Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için ;) :D:D Yaşasın Balıkavı. net :) :cool:

13. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Kanki kardeşler fotoğraf olayına geçsek artık :confused: :D Kurdeşen döküyorum bakın :D:D Bilemem yani :D:D

14. yalcinicli

yalcinicli

Arkadaşlar toplamda 160 kare fotoğraf çekmişim.
    Içlerinden seçtiğim 10 tanesini ekliyorum. Çoğu arkadaşımın tek ve spontan fotoğrafları da bulunmakta. Dileyenlere zaman içinde fotoğraflarını mail ile yollamaya çalışacağım.
    Hepinizi cok seviyorum...

Ben de konuya direk kuzularla gireyim. :)

Kuzuların ustası, sevgili Müjdat kardeşimiz.

Kuzu guards :)

Kuzuları arkasından konuşan sevgili Ahmet. :)

Sohbetlerin en koyusu.

Kuzu tam pişmişti ki, Magellan karaya ayak bastı.

Son düzenleme: 24 Nisan 2007
  15. Abla sorma bu sefer bende fotoğraf yok... Foğraflar diğer arkadaşlardan gelecek bende merakla bekliyorum.

Benim makinayı çok sevdiğim ve değer verdiğim biricik hırsızım almış o yüzden bu seferlik böyle...:D :D :D

16. yalcinicli

yalcinicli

Sevgili Namık, yunan adalarına bakıp bir şeyler düşünüyor ama ne olduğunu kimse bilemez.

Izmir Team...

Bu da gurubumuz.

Bitti.

17. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Yalçın abi gün boyu zaten kuzu olayı için ter döktün bolca,seni yorduk.Artı bir de hiç durmadan çektiğin kareler...Hepsi Çok güzel ellerine sağlık...Teşekkürler...

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Kararlısınız yani canımızı taksit taksit alacaksınız :eek: :D Kuzuyu yakmışsınız be kardeşim :D:D:D İçim gitti yavv :D:D

19. sukru_uzumcu

sukru_uzumcu

Favori Kamış:
    olta zıpkın
    En İyi Avı:
    Torik 8kg (Belkide 5-6) tartmadım ki
    Sevgili Namık Abi, asıl seninle ve diğer arkadaşlarımızla tanışmak harikaydı.
    Sen ne zaman arzu edersen gel izmire, o gülen yüzüne, müthiş zekana, ustaca yapılmış espirilerine hasret bırakma bizi. Sen anlat biz dinleyelim, sen anlat biz gülelim sen anlat biz düşünelim.
    Saygı ve Sevgilerimle

20. Şimdi sıra ayrıntılarda.. işte tüm perde arkasıyla Haydi İzmir Hazırlan ..

Bir gün öncesi..
    Beklenen misafirler geldi.. Antalya’ dan sevgili Namık ve Ankaradan sevgili Utku ve dünya tatlısı Aylin.. bir gece öncesi alaşehir ertesi gün şenal çiftiyle izmir..
    Yoğun program yol yorgunluğu.. hemen bir ek organize narlıdere sahilevleri deniz kıyısı midye tava, kalamar ve bol muhabbet..

Balıklar..

Soğanlar..

Aylinin midyeleri.

Utku ve Aylin.

Ümit akşama enerji topluyor..

Ayşen de..

Gün yorgunluğu..

Saate ve mavi gömlekliye dikkat..

Uyku arası balık.. İZMİR böyle işte..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.