Kuzu Kuzu..

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında bulsep tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Bütün fotoğraflar ortaya dökülmeden, herhangi bir yorum ve kutlama yazmıyorum işte!! :mad: :D
    Herkes döksün bakalım elindekileri, şöyle doya doya bakalım :)

2. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    vallahi ağzımın suyu aktı :D enfes doğrusu tebrikler arkadaşlar :) yine dostluk yine heyecan yine eğlence devam izmir devam:) :) :)
    istanbul uyuyoruz hala :mad:

3. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    İşte Ege işte güzellik:D daha bu başlangıç sanırım Bülent abi asıl bombaları patlatmadın daha:D :D

4. Ve akşam kordon.

Keyif dolu kareler..

O gece çocuklar gibi şendik..

5. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar süpersiniz, harika ve hatta harika ötesi olmuş :)

Orada bulunan, bulunmayan ama kalbi orada olan herkesi tek tek kutlarım...

Bu arada dikkatimi çekti, Namık bayağı kilo almış, nerdeyse benimle yarışacak :D

Bir de toplu resimde bebek arabasında minik bir balıkavı.net li var. Onu çok çok öpün olur mu :)

6. Bayram tadında bir gündü. :) Tüm aile bir aradaydı. Dostluklar biraz daha pekişti. Uzun bir bekleyişin ardından harika bir gün yaşandı. :)

Uzaktaki yakınlarımız geldi. Zaten tanıdığımız dostlar için hiç yanılmamışız nasıl tanıdıysak öyleymiş dedik. Gül-cemallerinizi gördük dostlar elinizi
    sıktık.:)

Bayram dedik ya bunun arefeside vardı tabii. Harika bir İzmir akşamında Kordon sefası yapıldı. :)
    ( Tabii bu bizim katılabildiğimiz kadarı. Programın tamamını fotoğraflardan ve anlatılanlardan görebilirsiniz.)

Tüm emeği geçelere ayrı ayrı teşekkürler.:)

Ama özellikle telaffuz etmek istediğim isimlerin başında Sevgili Bülent Ağbi size çok teşekkür ediyorum. Halkaları ustalıkla birleştirilmiş, katılımcıların canla, başla özverili bir şekilde organize olduğu bu güzel günün yaşanmasına öncülük ettiniz. Bu arada bizim de makinamız yoktu. Vallahi bende fotoğrafları merakla bekliyorum.:)

Sevgili Yalçın Ağbi, Müjdat ve Can tüm gün ateşin başında idiniz. Çok teşekkürler , Emeğinize sağlık. :)

Sevgili Ahmet Ağbi ve Birsen bir teşekkür de Size. Kuzular ve günümüze neşe katan Sevgili Namık, Aylin ve Utku'yu İzmir'e getirdiniz.:)

Çok güzeldi herşey:) :)

7. Sabaha karşı çorba..

Sabah buluşma noktası..

Alanda kısa bir keşif gezisi.

Takımlar hazırlanıyor.

Koydan bir kaç kare..

Usta ve çırakları..

DEVAM EDECEK...

8. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Sevgili Ege liler,
    Sevgili arkadaşlarım,
    Ve N@mık:D

Bizim için bile tamamen SÜPRİZ olan bu seyahatimiz inanılmaz geçti. Mersin e diye diye yola çıkıp tersine İzmir e geldik. Ne iyi etmişsiz..

Öncelikle hepinize teşekkür etmek istiyorum.... Tek kelime ile harikasınız. O kadar sıcakkanlı, samimi insanlarsınız ki... Sizileri tanımış olmaktan dolayı mutluyuz.

Canım yengem Birsen ve Ahmet. Sabahın 7 si demeden evinize kabul ettiniz. Tüm tehlikeyi göze alarak. Aç karnımızı doyurdunuz, bizimle ilgilendiniz. (Namık a rağmen!...) Evde domates bile bırakmadık size. Asrın bir süre kendine gelemeyebilir diye endişelerim var aslında:p ..
    Çok teşekkür ederiz.

Ümit, enginar kralı, sevgili arkadaşım.. Ayrı bir makale konususun sen:)
    Bülent Abi, Ayşen, inanılmazsınız:D.. Tüm o yorgunluğa rağmen inanılmaz ev sahipliğiniz, organizasyon için harcadığınız enerji, çaba için teşekkür ederiz. (Ayşen, bana kurs vereceksin, biliyorsun, anladın sen...)

Burak, ne ılımlı, sakin,uyumlu ve efendi bir adamsın... Seni tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum.
    Suat, neşen daim olsun arkadaşım, keşke Ankara da olsanız..

Sevgili, Müjdat, Yalçın ve Can... O kadar yoruldunuz ki ateşin başında, o sıcakta.. Elleriniz dert görmesin. (Umarım mahallenin köpekleri eve girerken saldırmamıştır:D Böyle hanımlarınız olduğu için çok şanslısınız, söylemeden geçemeyeceğim. Hanımlar bayıldım size!... Sohbetiniz ve hamaratlığınız gözyaşartıcı ki bu hamarat kısmı bende hiç yoktu dikkat ettiyseniz:D.. Figen, o sarmalar ve dolmalar kimin çalışmasıydı??

Mert, arkadaşım, Ankara dan kopup gelmişsin.. Bir kez daha sen ve ailen ile beraber olmak keyifti:) Oğluna bayılıyorum, bilginiz olsun. Nazar boncuğu şart bence...

Ömer abi, teknede balık tuttukça yüzü daha çok güldü.. Balıkları ne yaptınız abi, aldınız değil mi?..

Sebahattin Kaptan... Problem Yok!....
    Ümit, onun hakkında söylediklerin doğruymuş, alışılmışın dışında biri, bir eşi daha yoktur sanırım.. Çok sevdik. Sizler döndükten sonra Foça da onunla buluştuk yine. Bizi yolcu etti sağolsun.

Ve Namık!...
    - Yorum yok-

Katılan tüm güzel insanlara teşekkür ediyorum. Toplam 1500 km ama her metresine değerdi!..
    Bundan sonra bizsiz yapılan her organizasyonda aklım kalacak.. Sağolun..

9. Şahane bir organizasyon olmuş, hepinizi tebrik ediyorum. Allah içinize sindirsin.Bu güzel dostluğu hiçbirşeyin bozmasına izin vermeyin.

Bu fotoğraf sanırım kuzudan sonra olsa gerek :D
    Göbek olayı çok fena Can Abi :D
    Profilden poz verme abi bidaha :)

10. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Tek kelime ile gecesi ile gündüzü ile süper ötesi olmuş

11. Şirinlikler..

12. sukru_uzumcu

sukru_uzumcu

Favori Kamış:
    olta zıpkın
    En İyi Avı:
    Torik 8kg (Belkide 5-6) tartmadım ki
    "Sabahattin kaptan= problem yok!"
    Aylin abla sen çok yaşa emi. Çok güldüm, ama hakikaten de problem yok bir insan Sabahattin kaptan, ağzından eksik etmedeği o sözle aklımda kalacak hep.

13. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    Yalçın abi resimler için teşekkürler. Önce o pozları yakalayan gözlerine daha sonra ellerine sağlık.
    saygılarımla

14. Dostluklar..

15. Dünya tatlısı Sabahattin abim..

16. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Geçerli :D

17. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    420 3 parça dam black panter //390 linefea tuornement surf
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    denecek ne kalmış ki muhteşem bir gün yaşanmış oralarda katılan herkes unutmaz böyle bir güzel günü hepinizin yüzünden gülücükler eksik olmasın

kucak dolusu sevgiler

18. Valla resimlere baka baka doyamıyom ne yalan diyeyim:)

Mükemmel bir hafta sonu geçirdik:)

Organizasyona katılan,emekleri geçen,dostluklarını en içten bir şekilde bizlerle paylaşan herkese çok teşekkürederim,hepinizden allah razı olsun:)

Sağolun varolun dostlarım;)

19. [​IMG]

La bu resmi kim çekti:mad: Dostmusun düşmanmısın karar ver:D :D

İnsan çekerken haber verir "Can çok yan duruyon,göbüşün çıkmış:D "diye

Görende,kuzunun koca butunu ben yuttum sanacak:p :D

20. gerçekten iyi eğlenmişssiniz

Can bu arada geçmiş olsun, ayağın iyileşti mi?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.