Levrek Bırakma Oltası Püf Noktaları...

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında denizci_kaptan tarafından paylaşıldı.

1. zokacı

zokacı ömer

Favori Kamış:
    shimano
    Favori Makine:
    shimano
    En İyi Avı:
    3kg levrek zıpkın
    [QUOTE=jigging;727312]Siz şu nesli tükenmekte olan balıkları vurup, bir de poz veren arkadaşlar değilmisiniz? (yapmayanları tenzih ederim)

Hatta kilolarca limit dışı balıkları vurup, bir de ustayım diyen.... (yapmayanları tenzih ederim)

Yapmayanları tenzin ederim ama adınız çıkmış dokuza, inmez sekize üzgünüm..............

Bir de bırakmaya laf atmışsınız aklınız sıra.. sizin avcılığınız yanında, bizimkisi devede kulak kalır.[/QUOTE]

ewet fotoğraf çekiyorum tabiki ne alaka siz güzel av yaptığınızda fotoğraflayıp hatıra yapmıyomusunuz.daha dün gece iki tane eşkina tuttum kiloluk ve fotoğrafladım ve oltayla tuttum.

oltayla tutunca fotoğraf çekebiliyorum değilmi?
    gelelim ikinci sorunuza kg da olta ile zıpkın farklıdır ben seçerim zıpkın atarım çok bilirim yavrusu yanında iken eşkinaya atmadığımı sen oltanın ucunu görüyomusunki?

neyse aslında hepsi aynı sonuca çıkar kuralları sende bende uygularsak haklısın kurallara uymayan nesil tüketen herkez insanlık dışıdır.

aslında konu saptı biraz bırakmada heba edilen canlı yemler karagöz ispari yavrularından nereye geldik..neyse rastgele...

Son düzenleme: 30 Haziran 2010