pek ilgimi cekmez ama(resimli)

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında kancacı tarafından paylaşıldı.

1. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    karadenizliyim orduluyum malumunuz uzre fındıkla ugrasıyoruz.fındıgıda yeni bitirdik allaha sukur serbeste cıktım neyse ısımız olmadıgından komsumuz rıdvan abı hadı balıga gıdelım dedı dedım rıdvan abı denız cok berbat ruzgar cok dedım olsun dedı.bizde tatlı suda tutarız dedı:) bende olsun barı tamm dedım malzemeleri aldık gıttık sonra basladık tutmaya rıdvan abı dokturuyo gölde rıdvan abi dindar bir insan oldugu için acıyor olsa gerek kucuklerı hep geri salıyordu bende onu bu hareketlerınden dolayı cok sevıyorum neyse bende tektuk ırı aldım benim pek ilgimi cekmıyor tatlı su ama genede degısıklık olmus oldu fotoları
    yanlız anlamam dedımya balıkların ne balıgı oldunu bılmıyorum bilen varsa soylerse ii olur ama tadı mezgit balıgına cok benziyodu :)

Son düzenleme: 7 Eylül 2006
  2. sillurace

sillurace Ruşen

Favori Kamış:
    Cormoran Bull Fighter 2.10
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV30
    En İyi Avı:
    Yayın (8 kg)
    tebrikler.. güzel av olmuş.. benim gördüğüm kadarı ile bıyıklı, siraz ve kefal var.. yem olarak ne kullandınız. hepsini aynı takımla mı aldınız

3. iso52

iso52

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 4 kg
    merhaba
    bende orduluyum 6 senedirde istanbuldayım ordunun turnasuyu köyündenim bu balıklara bizim oralarda gasnak derler (pullu olanlara ) diğer büyük olanada karabalık derlerdi

ordunun neresinde yakaladınız bu balıkarı

4. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    merhaba hemserım bende merkezdenım balıkları pirazizde ben tam olarak yerini bilmiyorum ama pirazizde yakaladık dedimya ben anlamıyorum diye rıdvan abi var komsumuz o goturdu

5. ufuk rıdvan abi demekki sirkülerden haberi var dindarlıkla alakası olmadığı kaneatindeyim ve küçük balıkları geri salalım.;)

6. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    yok bende ılk once bılıyo zannettım onu ızlerken sordum abi demek sirkülerden de haberin vaar helal olsun dedım one dedı anlattım sonra bılmıyordum dedı ama ogrenmıs oldu.o sadece acıdıgı icin yapıyomus artık bıde sebebi var:)

7. atomik07

atomik07

Favori Kamış:
    Zıpkın, Olta
    En İyi Avı:
    17 kg Akya
    abi helal adaşımla kırmışsınız balıkları

8. oguzhan

oguzhan

Favori Kamış:
    σℓтα
    En İyi Avı: