Samsun'da Tatli Suda Av...

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında cheeta tarafından paylaşıldı.

1. hamit569

hamit569

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 7 kg
    gönderdiğin linkde gayet güzel bilgiler var fakat bafra balık gölleri deniz tarafında balık gölüdür orada bu balıklardan vardır ben gitmedim luzum duymadığımdan kıyısında büyüdüğüm göllere gelince ben gene iddaa ederimki altınkaya ve derbentte 8 veya 9 seneye kadar bahsettiğin balıklardan görmedim ne tutanı gördüm nede o baraj göllerinde yüzeni gördüm barajları örenmeye gelince o barajlar benim çocukken tütün yaptığımız tarlalara kuruldu ben oralarda paçalarımı sıvayıp elimle yakaladığım balıkları bilirim barajın kapağı kapatıldığında göletlerde kalan balıklrıda yakaladığımı bilirim o barajlarda ağ serip çıkan balıkları kayımızla topladıktan sonra sattımızıda bilirim şimdi madem bu sudaktan vardı o yakaladığımız binlerce balık lar arasına birtanesi katılmadı ben şimdiki zaman için idaa etmiyorum yanlız sonradan salınmışsa sevinirim inşallah bizede yakalamak nasip olur
    sefere katılmaktan ta büyük mutluluk duyarım inşallah nasip olurda tanışır ve bilgilerimizden istifade ederiz
    demeden edemicem gönderdiğin linkteki araştırmada şöyle diyor iyi oku bafranın doğusundaki bafra balık göllerinde yaşayan sudak o göl bahsettimiz göllerden deil o doal bir göl ve balık üretimi yapılmakta sanırım bilmiyorsun....ben derbent ,altınkaya ve kızıl ırmaktan bahsettim balık gölünün kızıl ırmakla bir bağlantısı yok hadi bu konudada yanlış oldumu söyle

Son düzenleme: 30 Ocak 2007
  2. karayel

karayel Yakup ERDEM

Favori Kamış:
    şeytan otası
    En İyi Avı:
    kaya balığı (1.5 gram) :)
    Samsun Büyük İçsu Avlakları