Samsundan Sevgilerle

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında ahmetcem tarafından paylaşıldı.

1. wampet

wampet

Favori Kamış:
    olta
    abicim samsunun neresi? oralar

2. babil

babil İrfan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 kg.
    Güzel yer güzel av

Av için güzel yerde güzel balık oluyor tabiiki.

3. feyyaz

feyyaz

Favori Kamış:
    turna fresh 3,90 okuma
    En İyi Avı:
    Lufer
    Tebrikler arkadaşlar.

Enişteniz

4. refikhan

refikhan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sudak-Senatör 4,5 Kilo
    Tebrikler arkadaşlar. Turnayı çeken bilir...

5. hasretim03

hasretim03

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Sazan 7 kilo
    tebrikler, güzel bir av geçirmişsiniz

6. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    ilginiz için sizlerede teşekkürler saolun :)

7. iftina

iftina

resim

resimler eksik gibi geldi

8. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    yok amcam resimler tam :) ömer abinin resimleri telefonda kaldıgı için atamadık ama linkde var :)

9. KaKaMaNia

KaKaMaNia

Favori Kamış:
    Kamışım ve makinam ha bide misinam ve iğnem :)
    En İyi Avı:
    Elle tutulur bişey yok :)
    Ellerinize sağlık.Çok güzel bir av olmuş tebrikler.

10. simendifer

simendifer Sennur

Tebrikler arkadaşlar, turnalar çok güzel gerçekten :)

Ama keşke nerede avlandığınızı da tam olarak belirtseydiniz. Ya da buradan belirtmek istemiyorsanız, özelden yönetici arkadaşlarımızdan birine bildirseydiniz. Nerede avlandığınızı bilmek, hem sizleri, hem de diğer arkadaşlarımızı sirküler adına uyarmak için gerekli biliyorsunuz. Sizlerin yasal olmayan bir avlakta avlanmayacağınızı kesinlikle biliyorum. Sadece diğer arkadaşlarımıza da örnek teşkil etmesi açısından, bizlerin bu konuda öncü olması gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle yazma gereği hissettim. Görünen köy klavuz istemiyor ama yine de ölçü belirttiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Aşağıda Samsun ili için avlanmanın tamamen yasak olduğu bölgeler belirtilmiştir. Sizlere bereketli avlar diliyorum arkadaşlar, daha büyük turnalar da nasibinize düşer inşallah, rast gelsin :)

11. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Burada cevap hakkı gurubun yaşca en büyüğü ben olduğum için bana düşüyor zannedersem.
    Bu geçirdiğimiz av gününü yayınlamak taraftarı değildim, fakat Ahmetcem bir sürpriz yapıp yayınladı,niye yayınlamak istemediğim konusuna gelince.Hiçbirzaman nerde ve nasıl yakalandığı belli olmayan, sadece yakaladığını beyan eden kişinin insifiyatifine kalmış olan bir eylem, yayınlandığı zaman hemen eleştirilip, en kötü şekli düşünülüyor ,sadece kendi avımda değil başka başlıklardada gördüm ve bu durumdan hiç hoşlanmadım, işte bu yüzden böyle şeylere taraftar değilim.
    Ayrıca nazik bir şekilde sirkür uyarısı yapıldığı için teşekkürler.Bu kadar açıklamadan sonra yakalanan turnaların sadece yasak olmayan bir yerde yakalandığını söylemekle yetinebilirim ziraa avlak çok küçük ve talan edilmesini istemiyorum.
    Saygılar..

12. simendifer

simendifer Sennur

Ömer abi teşekkür ederim. Dediğim gibi, sizlerin zaten yasak bir avlakta bulunabileceğinizi düşünmedim hiç. Sadece örnek teşkil etmesi açısından istedim, en azından özelden diye. Avlak paylaşmanın sıkıntılarını ne yazık ki biliyorum ve bu konuda avlak vermek istemeyen tüm arkadaşlarıma hak veriyorum. Daha önce de kötü örneklerini malesef yaşadığım için, ısrarcı da olamam. Verdiğin bilgi için teşekkür ederim Ömer abi, tekrar bereketli avlar dilerim, rast gelsin... :)