sazan avı yarışması

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında aydın karakaya tarafından paylaşıldı.

1. aydın karakaya

aydın karakaya Aydın KARAKAYA

En İyi Avı:
    sazan 12 kg

Son düzenleme: 22 Temmuz 2007
  2. carpe chasseur

carpe chasseur ORHAN

abi ustasın valla laf yok ama sorum olacak

abi, hayırlı olsun balığın ne güzel bi aynalı o öyle gönendenmi çıktı bu güzel siz şu yarışmayı şöyle eylülün sonlarına doğru 72 saat üzerinden bidaha ayarlayabilirmisiniz bak o zaman katılım nasıll olacak heleki bu balığı görünce diğer arkadaşlarında iştahı yerine gelir sanıyorum

bu arada ne kullanıyorsunuz avda yem olarak yemleme olarak böyle bi balık için abi

3. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    [​IMG][/URL][/IMG]

Cooooooook guzel balik.Maasallah. Allah sahibine bagislasin...

4. fish Perest

fish Perest

Favori Kamış:
    Remixon Horizon kamış,Cormoran makina
    En İyi Avı:
    4.25 Kg.TURNA & 14 Kg. Yayın,Ve 33 cm Çipura
    aydın bey,ve onun nezlinde tüm balıkesir'liler...memleketinizin kıymetini çok iyi bilin bence...sonucu ne olursa olsun,kim ne tutarsa tutsun,sevinin...demekki hala il sınırlarınızda SAZAN varki,birde organizasyon yapabiliyosunuz...ne mutlu size...

Ahhh keşke..nerde....valla bizler ankara'da unuttuk bu mubarek hayvanın avını:(

resimlerde olmasa unutacak yeni nesil neye benzediğini...

ben şimdi kalkıp,başlık açsam,ve desem ki,haydin millet,değerli avcılar,Ankara'nın bilmem ne barajında(öyle biyer yok haa,yanlış anlamayın.tamamen fantazi kuruyorum;) ) şu tarihte desem,demem ki..:eek: aahh diyememki... valla ben bilmem kaç kişiden azar işitirim deget lan! bizle kafa buluyo yav bu adam diye...hatta,şu bile mümkün,''görüldüğü yerde tiz yıkıla'' diye ferman çıkartanlar bile olabilir hakkımda...şaka değil bunlar,inceden bir dokunuş ve serzeniş sadece...

eee dedimya,şükredin ki,hala sınırlarınızda sazan var..!!!
    Ahhh bu insanoğlu nun hep daha çokcu kaygıları aahh.!!!asıl sonuda bu olacak şüphesiz insanoğlunun...

mutlu,ve umutlu kalın,zira bizler için böyle bir umut yok,ve dahada acısı,olmayacakda....

5. Baracuda76

Baracuda76

Favori Kamış:
    Daiwa Kamış, Silstar Cx80 Makina
    En İyi Avı:
    3.350 gr Aynalı Sazan
    Son zamanlarda gördüğüm en güzel aynalılardan birisi tebrikler.