sazan levrek turna alabalık yayın

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında Bysaglik66 tarafından paylaşıldı.

1. Bysaglik66

Bysaglik66 mehmet emin

Arkadaslar bu balıklar kayseride nerelerde buunur ve hangı tur yem kullanmalıyım detaylı anlatım lutfen

ve bu balıklar derındemı olur kıyıya yakın yerdemı oltayı ona gore atıcam

2. guney

guney Güney

En İyi Avı:
    dostlarım
    :eek: bunların detayı kitap olur ama bu soruyu cevaplayacak bir çok açılmış konu var dolayısıyla siteyi kurcalamanız yeterli...

rastgele

3. Bysaglik66

Bysaglik66 mehmet emin

sıteyı kurcalarsam benım kafa karısır arkadasım lutfen yrd olun.onun yerıne her balık ıcın ayrı bır bolum acılsa ve o bolumlerde bu tur konular sabıtlense daha kolay olur.

4. mutlu1754

mutlu1754 mutlu

Kayseeideki akarsular veya goller dereler hakkinda bilgim yok ama istinalar var. Kis ise balik derine gider ve pek fazla gezmez yaz ise ama geer. Yem olarakda baligin neye alistigi onemli mesela su kenarinda dut agaci varsa dutla bile tutabilenler varmis. Sahsen sahit olmasamda bircok forumdq yaziyor dut. Ama yayin icin karaduluk solucan ciger ve kurbaga turna icin canli balik bazi sahtelerlede tutuluyo ama bilgim yok sazan varsa solucan veya en cok tutulan misir kullanilir ama daha yeniysen bahceden solucan topla yanina cigerde al solucanla neredeyse her baligi alabilirsin. Cigerdede kucuk baliga atacaksan ciger durmaz duser onun yerine yurekde takabilirsin bem sahsen yurek kullaniyorum ama cigerin daha etkili oldugu gercegini degistirmez. Sen en iyisi bu yemleri kullan nasibinde varsa o balik seni bulir zaten hadi rasgele iyi gunler.

5. kıyıdan

kıyıdan hasan

Favori Kamış:
    OKUMA V SİSTEM
    Favori Makine:
    OKUMA TRİO 40 S
    En İyi Avı:
    SAZAN 4,5 KĞ
    HEMŞERİM SAZAN İÇİN YAZIN YAMULA BARAJINA GİT HIRKA KÖYÜ TARAFINDAN GİT MISIR VE HAMUR KULLAN KIŞIN SAZAN ÇIKMAZ, ALABALIK İÇİN PINARBAŞI BARAJINA GİT AT ÇEK YAP ORAYADA YAZIN GİT BURALARA KIŞIN HİÇ UĞRAMA BALIKTAN SOĞUTUR SENİ BEN ORALARDA ON SENE MEMURLUK YAPTIM HAFTA SONLARI HEP ORALARDAYDIM. SANA TAVSİYEM KIŞIN GİTME.