Seamaster 320 ve Suzuki 6 Kısa şaft

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında teknos tarafından paylaşıldı.

1. adventurer

adventurer umut yetişken

En İyi Avı:
    iki torba midye:)
    gördügüm kadari ile marti sitesine bir bot daha katilmis hayirli olsun. 5bg mercury tercih etmis ve bence gayet yerinde bir seçim, benim motorun durumu ortada....bakalim yarin bizim sitenin toplantisi var, kayikhanemize güvenlik tertibati yapilacaksa ben motorla botu birakacam zira yukari çikartma imkanim yok fiber tabanli oldugu için.

2. teknos

teknos Çağlar Bayur

5 mercury + 340 (sanırım) bot Gülyalı sitesinden. Pek iyi olmamış, zira tam gazda botun tabanı sudan kesilmediği için tam yol gidemiyorlar. İçi ferah 4 kişi rahatça gezebiliyor.

3. adventurer

adventurer umut yetişken

En İyi Avı:
    gerçi hiç tam yol verdigini görmedim, sanirim tek kisi plane e kalkabilir. beni asil özendiren pratikligi oldu. selimpasa-kumburgaz-celaliye hattinda gayet yeterli....sanirim bende pratik biseyler edinecegim, 15ligi istanbul da kullanacagim. bu sene belki 460 i gene indiririz. lakin su an istanbuldayim, bugün döndüm zira hem küçük oglum hemde ben mikrop kaptik. celalilanin hemen bitisiginden koca bir kanaldan lagim veriliyor, aman dikkat edin....

4. teknos

teknos Çağlar Bayur

3 sezon kullanımı sonrasında, motorun bağlandığı tahta, kenardaki mavi yerlerden ayrıldı, yapışkanı artık tutmuyor, küreğin ve yan tutma halat bağlantı yapışkanları da artık yok, kürek ile gezenti oyuncağı oldu, yenisi alınacak anlaşılan. Ayrılan yerlere bakınca, hiç yapışkan sürülmemiş bölgeleri gözlemledim.

5. adventurer

adventurer umut yetişken

En İyi Avı:
    kesinlikle benzer belirtiler.....benimde yan iplerin yapiskanlari acilmaya basladi, ancak fiber taban oldugu icin aynada henuz sorun yok.....sali gunu yeni motorumu test ederken sizin sitenin aciklarinda bozuldu.....inip elimle getirdim iskeleye.....garip bir sezon actik, hadi hayirlisi..xxx

6. eseses kikiki

eseses kikiki Gökhan Tunalı

Geçmiş olsun, bilgiler altın değerinde teşekkürler. Benzer takımı da ben yaptım Neta T-320k ve Yamaha F6C.

7. hattusili

hattusili Muhittin APAK

Sayın Çağlar Bayur bey.Geçen hafta forumda yazdım ama sanırım denk gelmediniz.Bu yazıma ulaşırsanız bana önerilerinizi yazarmısınız?6 hp.4 zamanlı sıfır yamaha motor aldım.Bot seçiminde 2.90 ile 3.20 arasında ve sea master ile orca arasında kararsız kaldım.Genelde eşim ve küçük kızımla 3 kişi gezinti ve balık amaçlı kullanacağız.Misafirimiz seyrek olarak olsa da en fazla 4 yetişkin (belki senede 1 kaç kere)olabilir.Ama% de 95 eşim ve ben olacağız.Sea master botun yanlış anlamadıysam tüm titizliğinize rağmen 3-4 senede yapıştırma yerlerinden açtığını yazmışsınız.Özetle bana kullanım kişisi ve kurma zorluklarını da göz önüne alarak 2.90 ve 3.20 bottan hangisini önerirsiniz.Ayrıca sea master kullanmış biri olarak tekrar sea master alırmısınız veya Orcayı(Wınd serisi değil)önerirmisiniz.Teşekkür ederim.Selamlar.