Selamlar Arkadaşlar

Konu, 'Tanışalım' kısmında Fisherman tarafından paylaşıldı.

1. umitkrc

umitkrc

deniz olmmamasııı başka acıklaması yok

2. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Arkadaşlar, öyle bir ruhhali içindeyim ki Ankara da. Yağmur suyu birikse, kesin balık çıkar deyip olta atacak durumdayım:))))))

Bildiğiniz gibi değil:) Halim içler acısı.
    Allahtan çevremizde gidilebilecek göletler vs varda.. İdare ediyoruz..

3. umitkrc

umitkrc

kolayı var aylin sende evi işi taşırsın buraya bir derdin kalmaz ...d transfer calışmalarına başladık .d ) hem burda her çeşit balık var tatlısı duzlu su ..d ceşit bol .. turnaya takılıp kalmayın orda...d)

4. simendifer

simendifer Sennur

yok yok Aylin sen İstanbula gel :) bakma ümit'e :D hem Ankara grubu çok kalabalık, İzmir grubu da... biz kaldık çılgınispariyle :) sen buraya gel dengeleyelim... hem biz sana nereleri gezdiririz :) sen bi gel :) balığın alasını yakalarız biz seninle :)

5. umitkrc

umitkrc

aylin bak bizim buraları hiç bir yerde yok her yere akın avlanmak istiyorsun yer cok istanbuldaki gibi fakir değil karadeniz tarafına acılmak gerekmiyor veya adalarda gezinmeye bizim burda ceşit cok bak sana iyi bir transfer teklifi yapıyoruz sen bakma sennuraa. hem istanbul cok kalabalık gece dörtte cıksan balık avına bölgeye varışın öğlen dörtten önce olmuyor bizim burda deniz bedava su bedava hava bedava yakalamak ta bedava elinin uzandığı yer deniz . daha nasıl bir transfer teklifi yapalımss... sakın sessizz ceşmesi kuşadası hepsi burda yok yok deniz mi evinden salla olatayı cipura gelsinn .. istanbulda ciupra yok ...d sennur bu teklifim sana da gecerli biliyorsun ... aynı şartları senin içinde geçerli hizmeti ayağınıza getirdik kaçırmayın ...

Son düzenleme: 31 Mart 2006
  6. simendifer

simendifer Sennur

Aylin, sen kanma yalanlara :D toplan gel... bir kere 4 saatte ulaşmıyoruz avlanacağımız yere deniz burnumuzun dibi.... :):) hem düşünsene, balıklar nereye giderse gitsin, boğazdan geçiyor mutlaka... akın ki ne akın :D gel sen beni dinle bize katıl, çok eğleneceğiz :) burda hem tatlısu var hem tuzlusu, sen gel ben sana istediğin çeşit su bulurum arkadaşım :D ümitcim, ben İzmirliyim biliyorsun ama oradan buraya geldim :D baktım burası daha iyi, niye takılayım ki İzmir'de dedim :D ben almayayım....

7. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Ayyy bilmiyorum kiii;)) ayyy ne yapsam acaba?

8. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Insanin Sizin Gibi Arkadaşlari Varken!!!

SIRTI YERE GELMEZ!!

Arkadaşlar, iş sabit, ev yerleşik.. Beni sevin ama bana acımayın :)

Birkaç sene daha yağmur birikintileri ile idare etmem gerekecek. Ama İzmire de İstanbula da ilk gelişimde söz veriyorum, İKİ ELİM KANDA OLSA yanınıza geleceğim.

İnsanın sizin gibi dostları olsun!!!!
    Daha ne ister..

9. umitkrc

umitkrc

sonra gel enginar iste ..) ne yapayım mı şş:) izmiri ah izmir ah bak ma sen bu sennura işte kıymet bilmez miş o ne yapalıms biri giderse biri gelir :) ama düşünsene deniz dibinde ama denize giremiyorsun boğaz koli basili var..d ) aylin hastalıklı ordaki balıklar bak burda ceşme seferihisar kuşadası foca varda var temiz mi temiz baktın yeterince balık aldın ondan sonra sen oluyorsun biraz balık yüz doya doyaaa..... şimdi deniz sezonuda acıldı burda bir damla kadar yakınsın deniz haberin olsun yine ? düşün bence

Son düzenleme: 31 Mart 2006
  10. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Ya ümit şaka bir yana inanılmaz şanslısınız ya.. enginarın bile iyisi ordaymış.. Bu arada işin neydi bilmiyorum ama satış sektöründe parlak bir geleceğin olabilir.. ya da reklam işine DURMA GİR!..

11. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Arkadaşım sende hafta sonları pek çok istanbullu gibi balığa gidiyor musun? Ben ord yaşasam elimden bıakmazdım oltayı.. İstanbula iş için oldukça sık geliyorum. mutlaka tanışmak isterim:)

12. umitkrc

umitkrc

teşekkür ederim

lojistik firmasında izmir bölge yetkilisiyim reklam sektöründe calıştım uzun bir süre.elimiz den tutan biri olmadı :) işte ne yapacaksın:)

13. simendifer

simendifer Sennur

gitmez miyim arkadaşım elbette gidiyorum... Bu arada istediğin zaman gel, başımıın üstünde yerin var, elimizden gelen en iyi şekilde ağırlamaya çalışırız... çok da mutlu oluruz... İstanbul'a yolun düşerse mutlaka beklerim.. Hatta birkaç gün kalacak olursan balığa bile gideriz :)

14. umitkrc

umitkrc

Benimde işim gereği ve özel sebeplerden dolayı istanbula gitme gelme durumlarum cok oluyor ama hiç orda av organizyonu denemedim acıkcası bir dahaki gelişimde bende sizinle tanışmak isterim.. hem gelirken boş gelmem enginarlarımı alırgelirirm... ankara grubu için biraz şanslıyım iznimde dayı oğlum mutlaka ankara cağırıyor ama ben gitmek istemiyorum dayı oğlu için olmasa bile sizin için oraya gelebilirim umarım kusura bakmayın ama ankara beni cok sıkıyor ...o yüzden rahat edemiyorum orda..ama su turna avı konusunda cok meraklıyım sırf onun için geleceğim dayıoğlu bahane yani ...) duymasın :)

15. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    arkadaşlar allah muhabbetinizi arttırsın vallahi sardırmış gidiyorsunuz.

16. umitkrc

umitkrc

hadi baklaıms sende sardır daha cok gidelims barış hoj geldin..turnaların efendisi.. ben o yüzüğü bir alayım göstereceğim sana turnaların efendisini :)

17. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    arkadaşlar melih reisten haberi olan varmı en son dün görüşmüştük siteye giremiyordu

18. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    bu yola baş koyduk yüzüğü kolay kolay alamazsınız:D

19. umitkrc

umitkrc

evet yarım saat önce görüştük hala giremiyor siteye sıkıntıdan uçuyor ne yapsın ... balıkcıya bir msaj atında ilgilensin

20. simendifer

simendifer Sennur

elbette Ümit, ne demek.... senin de başımızın üstünde yerin var... sen gel de istediğin organizasyon olsun.. hepbirlikte yaparız birşeyler ;) Enginarları unutma ama :D