Selamlar Arkadaşlar

Konu, 'Tanışalım' kısmında Fisherman tarafından paylaşıldı.

1. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Büyük Kayip

Reklam ve pazarlama camiası için biyik kayıp:))

Bence tüm ekip tarafsız bir bölgede toplanalım. Sanırım sitede en büyüğümüz Tom Amca. Bayramlarda da ona el öpmeye gideriz:) Mesela onun yanına akarsu konusunda kurs görmeye gidebiliriz.

Ya da Melih reis ve Mesut hocanın yanına Levrek kursuna gidilebilir. Ankara ya geldiğiniz zamanda Barış bize Turna yakalamanın inceliklerini gösterir.

Sennur, istanbul a gelince seninle midye yemeye şu Bostancıdaki Üçel büfeye gideriz. Ne dersin? Müthiş biryer orası 24 saat midye yenebiliyor. ve sudan ucuz, taze, lezzetli vs vs..

2. umitkrc

umitkrc

teşekkkür ederim aylin bakalıms zaman ne gösteecek ilerleyen zamanda insallah bir şeyler yaparız. barış sana yüzük kardeşliğini öneriyorum ....:)

3. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Olta kardeşliği olur bizim ki:) illa yüzük dersenizde kamışın üzerindeki yüzüklerden kullanırız, ne dersiniz?

4. simendifer

simendifer Sennur

Aylin inanmayacaksın belki ama dün akşam saat 22.30 sıralarında üçel büfede midye yiyordum :D ne temiz kalpli kızmışsın sen :) sen gel istediğin kadar ısmarlarım sana arkadaşım...

5. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Bak şimdi bittim ben:p İşte olay budur. Bizde midye kardeşliği kuralım Sennur, ne dersin? Ben İngiltereden gelen 60-70 yaş ortalamasına sahip arkadaşlarımı orda yemeğe götürdüm. İnanamazsın o nasıl yemek.. İlkkez bu şekilde pişmişini gördüler.. Tabak tabak.. Daha geçen hafta çarşamba ordaydım..

Afiyet olsun arkadaşım, yarasın..

Bu gün yalnız feci geyiğe sardık:eek:

6. umitkrc

umitkrc

şirket iflas etti.. ne yapayım :) olabilir aylin bak tarafsız bölge ama !!! akşam güneşinin altında teknede desin güneş batmak üzere o gündüz saatlerindeki kızgınlığı kaybetmiş uyumaya giderken sen bir elinde içecek(rakı) su sana kalmış bir elinde balık sopetine doyum olmaz insanlar ... sıcaktan yanmışlığın verdi bir halle kendini güzel ege sularına bırakma daha nediyeyim ... siz gelin izmirde buluşalıms ...)

7. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Oldu arkadaşım, seni mi kıracağız. En kısa zamanda.. Melih reis umarım okuyordur. Mesut Hocamda tabi..

8. simendifer

simendifer Sennur

:D Ümit iyi sardırdın :):) okudukça gülmekten alamıyorum kendimi.... Aylin, dediğin gibi biz midye kardeşi olalım seninle :D hem ilk kez olur herhalde böyle birşey... düşünsene "bu kim ?" diyecekler.... ben de, biz çok iyi arkadaşız, o benim midye kardeşim diyeceğim :D

9. umitkrc

umitkrc

evet bugun geyik yapdık cok doğru arada sıra da lazım ...) ama midye ye gelince izmir midyeside başka canım kordan da ayaklarını suya bıkramışsın akşma rüzgarının o güzell esintisi altında yiyorsun bir de bira içiyorsun daha izmire gelmeniz için ne yapayım ..)

10. simendifer

simendifer Sennur

Ümit nasıl kendinden geçmiş vaziyette anlatıyor yalnız bakar mısınız :D kopuyorum burada Ümit sen çok yaşa :D

11. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    yürü arkadaşım seni kimse tutamaz:)

12. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Her iki söylediğine de yürekten katılıyorum sennur.. Arkadaşlarım, balıkçı dostlarım. Yarın görüşürüz. Benden bu günlük bu kadar..

Hepinize sevgiler..

13. simendifer

simendifer Sennur

görüşürüz arkadaşım, kendine iyi bak.. sevgiler,

14. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    ümit izmirin hangi semtinde oturuyorsun

15. umitkrc

umitkrc

hep beraber yaşayalım sizi izmire cekmenin başka yollarınıda aramıyor değilim .d :)

16. umitkrc

umitkrc

izmir bornovada oturuyorum barış..
    reisle konuştum simdi gün boyunca konuşuyoruz bugun işlerim olmasa ay sonuda olmsa yarın balığıa gidecektik ama yarın işlerim cok mesut abimlede görüştük .. oda gel diyor ama ben işlerden dolayı cıkamıyorum yarına da iş programı belli gidemiyorum ..umarım bir mucize olurda bende yarın giderim sennura enginar yakalıyacaktım ama bakalıms artık aftaya nasip..

17. simendifer

simendifer Sennur

:D tatilde gelebilirim belki, balığa gideriz olmaz mı? İzmir takımıyla birlikte ? bütün akrabalarım orada nasıl olsa, abim de orada yaşıyor... tabi benim gibi bir acemiyi isterseniz :)

18. simendifer

simendifer Sennur

hadi yaaa.... abim de Bornova'da oturuyor :)

19. umitkrc

umitkrc

sennur dert etme izmirde acemiler büyük balıkları yakalıyor o yüzden biz hep böyle acemi kalalım cıkarız tabi canım ne olacak izmire gelceksinde balığaımı gitmeyeceğiz..)

20. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    arkadaşlar ne tesadüf bende askerliğimi bornovada yaptım 57.topçu tg...