Sirkülerle yapılan dayatmalara tepki

Konu, 'Tebliğler' kısmında Pasha tarafından paylaşıldı.

1. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Sevgili Numan hem fax göndermeye devam edelim ,hemde sizler Ankara' lı arkadaşlarla birleşip koruma müdürlüğüne gidin :) Daha da olmazsa Tuncer arkadaşımızın dediği gibi topyekün toplanalım ve birlikte gidelim .İsteklerimizi ne kadar çok yönden anlatırsak, başarı şansımızda o kadar çok olur .Sevgiler :)

2. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan
    Tamam bugün 30 Ağustos onlar uykuda yarın hemen bağlantıya geçerim. Ayrıntılı bilgi alırım. Sonrasında makama gider konuşuruz. Bir sorun olmazsanmıyorum.

3. bence de tepkimizi gösterelim yarin bizim başımızada gelebilir...

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Numan, inşallah gelişmeler umduğun doğrultuda olur :) Gelişmelerden haberdar edersen seviniriz :)

5. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Abla ben başarılı olacağımız inancı içindeyim. Hatta sonrasında bence hep beraber organize olarak meclis ile görüşmeli ve tırıvırı ağ ve diğer çevre tehditi olan unsurlarda milletvekilleri ile görüşerek cezaların ağırlaştırılması konusunda mücadele edebiliriz. Aynı trafik kanunda olduğu gibi bu tip soru önergeleri vermek ve bunu kanunlara çevirmek isteyen çok milletvekili var hem onlar için bir soru önergesi konusu daha çıkar hemde faydalı şeyler olur.

6. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    İnşallah Numan hepimizin beklentisi de bu değil mi zaten ? Bu heyecanını hiç kaybetmemeni dilerim. '' Biz '' olduğumuz sürece çözülmeyecek bir sorun kalmaz ortada :) Yeter ki heyecanlarımızı yitirmeyelim :) Birlik olmayı bilelim :)

7. carphunters

carphunters sebahtin

Favori Kamış:
    shimano, fox, kryston, jrc, korda, esp, garmin, nutrabaits, pelzer, chub
    pasha numan volkan06 nın haricinde ankaralı üye yokmu bu forumda yoksa bu yerin yasaklanmasından mı memnunlar ankaralılar nerdesiniz
    istanbul kırklareli ve izmirli üyeler in haricinde destek göremiyorum

8. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Maalesef bir kaç Ankara 'lı arkadaşımızın dışında Ankara 'dan çıt çıkmıyor .Hadi Ankara ' lı arkadaşlar bölgenizin sorunları için sizlerde desteklerinizi esirgemeyin lütfen .Balık avını bırakmaya niyetliyseniz bile ,avlanacaklar için kolları sıvayın :) Bizler peşini bırakmaya niyetli değiliz çünkü :)

9. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Arkadaşlar bir gelişme var mı ?

10. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Bugün aradım oranın genel müdürünü abla başta toplantıda idi sonra cepten ulaştım. Pazartesi görüşelim toplantıya gireceğim dedi tamam dedim konudan kısaca bahsettim. Tepkilerden haberi varmış. Pazartesi günü Tarım Bakanlığına gideceğim zaten müsteşarın özel kalemi ile görüşmem var o zaman özel kaleme söyleyeceğim. Müşteşara iletir. Daha da olmazsa bir milletvekilimizle dün Sakarya'da idim orada görüştüm tesadüf ya şu pirana olayınıda konuştuk eğer takılırsam onu arayacağım.

11. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Harikasın Numan :) Gördün mü faxlarla kulaklarına kar suyunu kaçırmışız :) Senin çabalarınla da inşallah arkası gelir :) Olmazsa ''B'' planını uygularız :D Şaka bir yana duyarlılığın için sonsuz teşekkürler :)

12. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Demek Fakslarda işe yarıyormuş :eek: :rolleyes:

13. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Tek başına faxlar bir işe yaramayacak anlaşılan :) Görev şimdilik sana düşüyor :) Kolay gelsin :)

14. Şayet geç kalmadık ise; cumartesi, pazar ve pazartesi günleride fax göndermeye devam edelim.
    Nedersiniz arkadaşlar.
    Nasılsa fax otomatiktedir herhalde.

15. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Evet durmak yok :) Faxslar destek kuvvetler olarak çok gerekli :D

16. aymaviolsa

aymaviolsa

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan
    atilla bey bu konuyu açmanız çok iyi olmuş.
    ben şahsen bilmiyordum.
    hemen sabah fax çekecegim. tek bir suda avlanmak demek , ankarada amatör balıkçılıkgın bitmesi demek.
    önce yasa dışı avlananları engellesinler...

17. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    numan abi gözünün yağını yiyim köprüköy giderse turna biraz zor yakalanır bundan sonra .........:(:(:(:(

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    O zaman bir faxda senden :) Yalnız Numan abine yüklenmek yok :D

19. simendifer

simendifer Sennur

Tarık beyin yazısından da anlaşılacağı üzere KKGM, iç sularda avcılığın yasaklandığı bölgelerin yeniden gözden geçirilmesini ve gerekçeli bilgi verilmesini istemiş... İşe yarıyor demek ki arkadaşlar, çabalar boşa gitmeyebiliyor demek ki bazen ;)