Şişme bot ve motor seçimi hk.

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında TeQuiLa tarafından paylaşıldı.

1. TeQuiLa

TeQuiLa Bülent Gökce

En İyi Avı:
    Levrek
  2. TeQuiLa

TeQuiLa Bülent Gökce

En İyi Avı:
    Levrek
    Umut bey,

Parsunu tavsiyeniz üzerine inceledim. Fakat nette 5 bg olan modeline rastlayamadım. 2.5 bg, 3.6 bg ve 9.9 bg olanlar mevcut.

Fiyatları;
    2 zamanlı 2.5 bg 777 USD (Kdv Dahil)
    2 zamanlı 3.6 bg 870 USD (Kdv Dahil)
    2 Zamanlı 9.9 bg 1870 USD (Kdv Dahil)

İçlerinde 3 mt civarında bir bot için en uygun olanı 9.9 bg gibi duruyor onunda fiyatı 3000 TL civarında. Maalesef benim bütçemin oldukça üzerinde. 5 bg olanını biraz daha araştıracağım. Belirttiğiniz gibi yamahanın ikizi olaması ve parça sorunu olmaması oldukça cazip.

3. TeQuiLa

TeQuiLa Bülent Gökce

En İyi Avı:
    Levrek
    Serkan bey,
    galatamarine ile 2.90 için fiyat almak için telefonla görüşmüştüm. 2.90 için 1650 TL / 10 taksit fiyat vermişlerdi. 3.80 bot 1600 TL ye mal olduysa 2.90 için gidip peşin görüşüp sıkı bir pazarlık yapılması gerektiğini düşünüyorum. :)

Ben sizin videonuzuda seyretmiştim. Kullanımı tatminkar görünüyorsu. Siz 9,8 tohatsu 2 zamanlı motorunuzdan memnunmusunuz? tohatsunun servisi ile ilgili bilgi edinebildinizmi? Bakım vs konularda herhangi bir sıkıntı yaşanabilirmi?

4. atakule team

atakule team hüseyin

Favori Kamış:
    Bass Pro Shops® extrime xps Mitchell Elite Spin DAIWA EXCELER, EXSF662MHFS 1.98
    Favori Makine:
    shimano sustain 2500 fg shimano exsence 3000cı4
    En İyi Avı:
    hedefim 120 cm
    slm

bülent abicim ben Quicksilver 310 Sport BOT 3.10MT botu yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum çok memnunum alacaksan tavsiye ederim denizde kullananlara sordun çok güzel dediler yinede bi bak bence 3.40 almanı tavsiye ederim yerin ne kadar geniş o kadar iyi bugünkü aklım olsaydı 3.40 alırdım biraz fiatlı ama yinede sen bilirsin :D

5. TeQuiLa

TeQuiLa Bülent Gökce

En İyi Avı:
    Levrek
    Banada çevremde Quicksilver ile ilgili oldukça iyi duyumlar geliyor. Kullanıp henüz memnun kalmadım diyeni olmadı. Fakat fiyatı benim almayı düşündüğüm seamaster'ın yaklaşık 1.5 katı üzerinde.Netteki fiyatlarda bizi yanıltıyor olabilir.
    Siz 3.10 bot ile kaçlık motor kullanıyorsunuz?

Fiyatlar
    Quicksilver 310 Airdeck : 1,742.40 USD K.D.V. Dahil
    Quicksilver 340 Airdeck : 1,848.00 USD K.D.V. Dahil

Quicksilver 310 Sport : 1,566.40 USD K.D.V. Dahil
    Quicksilver 340 Sport : 1,645.60 USD K.D.V. Dahil

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  6. onur1872

onur1872

bence çok uygun.hem zodiac hemde evinrude motor bu fiyata iyi derdim parası olan için güzel bir takım.bot biraz eski olabilir,motor da tahminim 90 civarı bir modeldir

7. onur1872

onur1872

quicksilverlar ateş pahasıymış.o fiyata çok güzel fiber taban botlar alınabilir.hatta türk üreticilere de bir bakın derim

8. TeQuiLa

TeQuiLa Bülent Gökce

En İyi Avı:
    Levrek
    Sahibinden deki ilan için fiyat uygun ama tabi incelemeden bişey söylemek zor. Bakalım eğer bir problem çıkmazsa hafta sonu görüşeceğim sahibiyle.

Bir tek pelikan botları inceleyemedim. Sonunda bot ve motorlar konusunda yaptığım ve bir yerde topladığım tüm bilgileri bir raporda sizlerle paylaşacağım.

9. atakule team

atakule team hüseyin

Favori Kamış:
    Bass Pro Shops® extrime xps Mitchell Elite Spin DAIWA EXCELER, EXSF662MHFS 1.98
    Favori Makine:
    shimano sustain 2500 fg shimano exsence 3000cı4
    En İyi Avı:
    hedefim 120 cm
    slm

bülent abicim bizim botla kızılırmak ta avlandığımız içim benzinli motor yasak biz elektrikli motorla kullanıyoruz malesef:confused:

10. TeQuiLa

TeQuiLa Bülent Gökce

En İyi Avı:
    Levrek
  11. ertanyaz

ertanyaz ERTAN

Favori Kamış:
    Kamış çokda
    Favori Makine:
    balık tutanını bulamadım :)
    En İyi Avı:
    Ağlamak istiyorum.Tık yok henüz :)
  12. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    merhaba bulent bey,
    soyledıgınız gıbı bızzat gıdın ve murat bey ıle gorusun benım ısmımıde verebılırsınız faydası olur sanırım,
    tohatsu motora gelınce, yaklasık 4 hafta oldu alalı cok memnunuz performansından,yetkılı servısı aldıgımız yer zaten 2 yıl garantılı. japon malı bır motor.performansı video olarak koymuştum izleyebilirsiniz.

13. TeQuiLa

TeQuiLa Bülent Gökce

En İyi Avı:
    Levrek
    Serkan bey ilginiz için çok teşekkürler.