TaRaF TeaM _ TuRNa Avı -o1-

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında taraf_team_38 tarafından paylaşıldı.

1. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Gördüğüm kadarıyla balıklar ya tam limitte yada limitin az üstünde yahut az altında.
    Çok fazla detaya girilmiş madem bende gireyim bir miktar dikkat ederseniz, makineye yakın balık neredeyse makinenin 2 katı. Makinenin kafasıda sarım sırasında uzayıp kısalıyor ya ileri geri , farkındaysanız makine uzun pozisyonda. yn,i o makinenin bence boyu 18-20 cm gibi bir pozisyonda fotoğraf esnasında. Ayrıca balıkların resminin yatay çekilmiş olması, uzaklaştıkça boyutun küçük görüneceği kuralının bir örneği olmuş. Bende 40 cm civarıdır bu balıklar.
    Tebrikler.

2. tiptirivsi

tiptirivsi

tebrikler kardeşim sen beni dinle bundan sonraki avlarında yanında metre götür...

3. alaverd

alaverd

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kefal 45 cm.
    tebrikler, güzel bir av olmuş...

yakında kimse bu cm. hesabından dolayı resimde koymayacak buraya zaten, değerini bilelim bunların.

4. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Sadece küçük boylarını saldığınızı yazmanız bile benim gözümde bu avı değerli kılıyor. Güreğinize sağlık. :)
    Eklediğiniz fotoğraflarda manzara bir harika. Gözünüze sağlık. :)
    Umarım o balıkları da bir güzel pişirip yemişsinizdir. Elinize sağlık. :)

Avlarınızın bereketi eksilmesin...

5. taraf_team_38

taraf_team_38 Tolga

Favori Kamış:
    hertürlü av malzemeleri
    En İyi Avı:
    1- 60 kg kız arkm :) / 2 - 6.400 gr Turna (Kayseri) 3 - 7kg Sazan (Nevşehir)
    herkeze tskr ediyorum :) balıkları tekrar ekleyeceğim

6. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    tolga kardeş seni tebrik ediyorum hem o balıkları tuttuğun için hem küçükleri saldığın için hemde sabrın için niye dersen ben iki gündür okudukça kudurdum arkadaşlar farkında değil yakında kimse resim yayınlamıyacak onlarda kuru kuru yazılara bakarlar inan bana ben olsam çoktan hepsini silip atmıştım siteden saygılar kardeş daima rastgele

7. taraf_team_38

taraf_team_38 Tolga

Favori Kamış:
    hertürlü av malzemeleri
    En İyi Avı:
    sağolun ben genede sizin gibi paylaşmaktan anlayanlar için her daim paylaşıma açığım :)

8. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama resimleri atmaktansa balıkları atmayı tercih ederim ben iki günlük av maceramda 24 adet balığı suya bıraktım 4 adet ile eve geldim.Burada kimseyi taşlamıyoruz kimseyide kırmamaya özen gösteriyorum daha önceki yorumumda makina uzak kalıyor tartışmaya neden olmamak için daha yakınında herhangi bir nesne koysaydın diye öneride bulundum ve yineliyorum bunu kişiselleştirmeyelim bu şekilde hiçbir yere varamayız ve bunu körüklemeyelim resim göreceğiz diye küçük küçük balık görmektense hiç görmemeyi tercih edenlerdenim sen bu konuda ilk değilsin sonda olmayacaksın tartışmaya açık bir resim gördüğünde yarın sende aynı şekilde uyarmaya çalışacaksın ama birilerinin yaptığı gibi değilde mülayim bir dilde olmalı her zaman kırılmaya gücenmeye gerek yok senden ricam bir dahaki sefere yanında ya bir metre yada ölçüsü standart bir nesne koy polemiğe fırsat yaratma.Ayrıca sabrın içinde teşekkür ederim yinede böyle sabırlı ol Tolga kardeş.
    İyi avlar dilerim.

9. taraf_team_38

taraf_team_38 Tolga

Favori Kamış:
    hertürlü av malzemeleri
    En İyi Avı:
    uzun bir aradan sonra gene ben :D

10. ONDER38

ONDER38 ÖNDER

tebrikler avınız için

11. MUKİNEN

MUKİNEN MUSTAFA

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1,0 kg levrek,1,5 kg sazan
    tolga bey tebrikler.valla iştahım kabardı resimleri görünce..avlarınızın devamı gelmesi dileğiyle .......