Tulum çizme öneri

Konu, 'Takım Çantası' kısmında Kadir Levrek Peşinde tarafından paylaşıldı.

1. börteçine52

börteçine52 t.coşkun

Favori Kamış:
    lineeffe carıbbean 4,20- YOBOMAX BULDOG 4.20
    Favori Makine:
    OKUMA RTX65 - MISTIQUE MQ65 -MITCHELL AVOCET AV-C 2000S-Abu Garcia Cardinal 100u
  2. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    abd den geliyor..tam şükran günü sıralarında sıpariş geçmişim..adam bu yüz den çok meşgul olur dedi bizde postane..her 2 sitede de şuan için takip numarası işlemiyor..biri diyor daha sonra yerel ptt nizde sorgulayın..öbürü diyor böyle kayıt yok:) en geç öbür hafta gelir diye tahmin ediyorum..takip no gözükmeden geldiğide oluyormuş..gerçi 2 gündür dükkana uğramadım..geldiysede bilmiyorum..

şık birşeye benziyor:)

.........................................................

remixon marka, taslan modeli sıpariş verdik..bakalım ne ara gelir..2 adam var firmada ,biri var diyor öbürü stok tükendi diyor:) diğer adamın stoğa bakmasını bekliyoruz

3. adminselo

adminselo selçuk

Favori Kamış:
    Lineaeffe s-flex 4206 4.20--SHIMANO YASEI SEA BASS 2,70 -MH- 10-50 GR, Shimano Scimitar 300 cm
    Favori Makine:
    Penn Affinity 8000, Ryobi NAXO 8000
    En İyi Avı:
    4 kg Levrek ---1.800 gr Kofana
    Siparişi netten mi verdin bayiden mi Kadir abi ?

4. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
  5. Kadir Levrek Peşinde

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    bayi kendisi sıpariş verdi:)
    tulumu açıp bakmadım ama renk ve kumaş bu linkdekinin aynısı..remixon marka..kumaşı ince..lastik olanlardan deyil..taslan tulum

http://www.balikmarketim.com/?urun-55452-REMiXON-CEPLi-TULUM-GOGUS-CiZME.html

buda taslan tulum çizme..oldukca hafif idi..iade ettiğim buydu bu gün..
    bison taslan tulum çizme..

http://www.avmarketi.com/asp/product/145528/BISON-NYLON-TULUM-GOGUS-CIZME-HAKI

yukarıdakinden önce şunu almıştım..yanlış ürünü vermişler..bu aldığım 50tl lk birşeymiş.85tl vermiştim:D değiştirerek taslan modelini akmıştım..yukarıdakini..

http://www.anadoluavmarketi.com/u-bIson_tulum_cIzme_-12115.html

bu ilk aldığım tulum çizme bunların içinde..2 kez değiştirdim..dışı bez kamoflaj,,içi lastik..gezer marka

http://www.avcimekani.com/gezer-kamuflaj-tulum-cizme-no43

buda önceki sene alıp kullandığım..hiç sorun yaşamadığım tulum çizme..bu şuan başka ellerde..:)
    http://www.avmarketi.com/asp/product/11547/PALALI-TULUM-GOGUS-CIZME-KAMUFLAJ

6. Okan Sezer

Okan Sezer Okan Sezer

En İyi Avı:
    Henüz denizde
    Anlaşıldı , sana bi astronot elbisesi diktirip (nerede dikiyorlarsa ) üstüne solungaç filan ekletip yollamak icap ediyor. :)

Yada levrekleri eğitip (mümkündür) direk kovana atlasınlar .

Bu seferde keyfi yok diyeceksin. :D

7. demir01

demir01 gürsel demir

En İyi Avı:
    70cm minekop
    http://www.avmarketi.com/asp/product/13483/REMIXON-NYLON-TULUM-GOGUS-CIZME-HAKI

selam-Kadir

benim-çizme-bu-çok-hafif-kullanışlı-bir-ürün.kesinlikle-su-almadı-tavsiyemdir.

8. mehmetar79

mehmetar79 Mehmet

Kadir abi bir o kalmıştı tasma atmadığın onuda başardın :laughing:

Sabah sabah iyi güldüm sayende :D

Darısı trofe levreklere olsun diyelim :)

9. merkury33

merkury33 HASAN

Favori Kamış:
    tahta, el oltası
    Favori Makine:
    mercury90
    kızma abi ama, artık dalmaya başlasan diyodum hani o kadar suya girmişken
    şaka maka tulum banada lazım, hergün ıslak paça ve ayakkablarla geliyorum olmayor

10. erdy48

erdy48 erdi

Remixonun bez olanlarından arkadaş almıştı geçen yıl hala kullanıyor.Ben de bu yıl aldım ama ilk kullanımda içine su alınca aldığım yer üste 10 TL para verip bisonun bez olanını verdi.Ben 42 giyiyorum normalde ama çizmeyi 43 alıyorum içine daha kalın çorap giyebileyim diye o yüzden soğuktan yana sorun olmuyor hatta terliyorum.Bisonun su kesimi daha yüksek ve daha geniş kesimli remixona göre bununla beraber oturup kalkması daha rahat.
    Sonuç; çizme işi biraz da şans işi zannedersem size kötüleri denk gelmiş olabilir.Ben bisondan, remixona göre memnunum siz ilk günde pert etmişsiniz.

11. levend

levend levent

En İyi Avı:
    yayın
    Biyerde okumuştum modelini veriyosun özel dikim yapıyolar maliyet 80 tl tuzla olabilir.linki bulabilirsem yazarım.

12. Kadir Levrek Peşinde

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    abi forumda da remixon dediler..satıcıda satmış bir ara..son bir tane kalmış..45 numara idi..adam bundan hiç şikayet gelmedi dedi..bende ortak görüş olsun diye aynısından sıpariş geçtim:)
    teşekkür ederim

havalar sakin geçiyor dedik hadi balık yok dedik.hava ve deniz bozdu.6 gün boyunca kıyıda tepeden aşağı dalga yedim..:) yokidk poşetlerde öyle yerde denk geliyorki tam kıyıya yakın yerde..sanırsın levrek atladı o gazınan tasma atıyorsun:D bakıyorsun asılan neyim yok:( son gün böyle iyice ıslandım.sinir küpü olmuşum..sahteyi çektim arka iğneye kondom takılmışya:rolleyes: iyice deliye döndüm..balığınında atanında saydım aklıma geleni:D 4 gündür gitmiyorum..sabaha niyetlendim..denize baktım demin..yemedi fırtına var:D

ticari balıkçıların kullandığı yağmurluk var..bir tane ondan al..altına bir tane çizme..dolaş yağmurda:) bende var..depodan çıkardım..4 gündür kedilerimin mamasını vermek için onu giyiniyorum..motorla geziniyorum yağmurun altında..sadece elim ve yüzüm ıslanıyor..balık avında;)
    bison ürünlerin tamamı dikiş yerlerinden su aldı malesefidk taslan kumaş modeli dahil..

teşekkür ederim ilginize..sıpariş verldi..artık buda özürlü çıkarsa,,mevcut olanı kullanacağım..balıkçı yağmurluğu altına kasık çizme..:)