Tulum çizmeler

Konu, 'Takım Çantası' kısmında ybingol tarafından paylaşıldı.

1. bülenttok

bülenttok BÜLENT TOK

Favori Kamış:
    amudson kudos, okuma v sistem,
    Favori Makine:
    shimano sahara ve symetre. daiwa emcast, daiwa bg ,
    En İyi Avı:
    izmit körfezinde iki kiloluk bir sinarit,
    dostum bunların 5-6 mm soğuk geçirmeyenleri var almışken bu türde bir şey al derim.araştır beğendiğin ürün naylon su geçirmeyen ancak aynı paraya yada biraz daha üstüne koyarak dediğim ürünü alabilirsin. Yazlık olarak diyorsan 30-40 YTL kasık çizmesi al derim.

2. ybingol

ybingol Yasin

Favori Kamış:
    alamadığım shımano bx 240 kamış
    En İyi Avı:
    balikavi.net dostluğu
    bülent abi ankarada bunları bulmak gerçekten zor birde bilmeyince insan hemen kandırıyorlar yukarda verdiğim linkte özelliklerine bakarak hoş duruyor ve rahatlık açısından güzel ama pahalı.Birde çuval giyer gibi oluyor diğerleri anlatabildimmi bilmiyorum
    o yüzden almışken biraz iyisini alayım diye düşünüyorum ama kararsız kaldım Saygılarımla

3. ybingol

ybingol Yasin

Favori Kamış:
    alamadığım shımano bx 240 kamış
    En İyi Avı:
    balikavi.net dostluğu
    Fark muhakkak olacaktır ama rahatlık açısından hareket ederken ve su içinde rahatsız olacaksak 40 ytl nin bir anlamı olurmu sizce?

4. fatihercan

fatihercan Fatih

Merhabalar,

Hakkaten siyatik olayı başa bela.. Yeni başlamıştım daha bu balık olayına ama siyatik yüzünden tüm keyfim ve iştahım kaçtı.. ve düzelmek bilmio bir türlü 3 haftadan fazla oldu hala belim bacağım kötü..yaşla filanda alakası yok galiba ki 25 yaşındayım.. geçecek mi merak ediyorum.. resmen hayat kalitem düştü.. ben bel fıtığı sanmıştım ama değilmiş.. araba bile kullanırken zorlanıyorum.. dikkat edin hava güzel bile olsa belinizi muhakkak koruyun.. özellikle at-çek yapan arkadaşlar dikkat etsinler.. muhakkak ısınsınlar başlamadan önce..

Rastgele!

5. eozsoyeri

eozsoyeri Erdem Özsoyeri

Selamlar,gerçi konu baya geçmişte kalmış ama ben de bu siteden bu tulumu alacaktım, markanın adını alıp (Gürteks) biraz arayınca,merkez satış yerlerini buldum,İMÇ de satışları var.Gidip oradan hem deneyerek hem de üzerine 15 Tl fazladan ödemeyerek alıcam.

6. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Konunun üzerinden epeyi geçmiş,bundan sonra alacak olanlara palalı marka boy çizmesini öneriyorum,yıllardan beri gezer marka ile ördek avı yapıyordum,her sene 1 çizme almak kaydıyla ama palalı marka kullanmaya başladığımdan beri, başka çizme almadım,ziraa dışı bez kaplı ve yırtılma ve takılmalara karşı aşırı dirençli,tavsiye ederim.

7. point.shot

point.shot rıfat kayar

Favori Kamış:
    Spro Precision Hot Spin 210 cm 5-15 gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 3000FI
    En İyi Avı:
    Anadolu Alası Gökkuşağı 63cm
    Arkadaşlar ben de Gezerin dışı kamuflaj baskılı olanından geçen sene edinmiştim. Ancak sağ ayak bileğinin botla pvc birleşim noktasında kaçak var. İşin kötüsü adamlar oraya baştan parça atmışlar ve ben alırken farkedememişim. Tamir konusunda yardımcı olabilecek arkadaşların önerilerini bekliyorum..

8. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Arkadaşım,çizmenin en riskli en pis yerinde problem olduğunu söylüyorsun,eskisi gibi olamaz ama birkaç çözüm mevcut.
    1-Delik olan yeri sadece japon sürerek yapıştırabilirsin.(Japon katman oluşturur,çatlama yapabilir,birdaha yapıştırabilirsin)
    2-Mobilyacıların kullandığı sprey yapıştırıcı ile yapıştırabilirsin (Tavsiye ederim)
    3-Klasik balyy yapıştırıcı ile yapıştırabilirsin,bu şekilde parça koyarak ve iyi temizlenerek yapışırsa, diğer maddelerden daha uzun ömürlü olabilir,
    4-Önce 3. maddeyi uygulayıp,parça kenarlarını japonla desteklersin..

Not;Çizmenin dışı baskı bez ise bu maddeleri içten yapmak gerekir.

9. eozsoyeri

eozsoyeri Erdem Özsoyeri

Ömer abi bahsettiğin çizme Gürteks diye geçiyor sanırım zira bir önceki mesajımda bahsettiğim satış mağazalarına gidip aldım,çizmeleri Palalı marka.Bahsettiğin gibi sağlamsa iyi ki bunu almışım :)