Uluslararası balıkavı yarışmasında ilk kez bir Türk takımı

Konu, 'Genel Konular' kısmında simendifer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Türkiye'yi temsil eden arkadaşlara çok teşekkür ederiz sizlerle gurur duyduk, tekrar teşekkür ederiz.

2. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    türkiye sizinle gurur duyuyor abilerim. elleriniz dert görmesin.Türk'ün gücünü ve azmini bir kez daha göstermiş oldunuz dosta,düşmana.hayırlısı ile yurda dönmenizi yüce Allah'tan dilerim

saygılarımla

3. Arkadaşlar sevindirici bir haber..:)

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Diyecek bir şey kalmadı :) Bu an kelimelerin kifayetsiz kaldığı denilen anlardan biri benim için . Alkış seslerim geliyor mu bilmiyorum ama duygularım en yoğun anında .Teşekkürler, sağolun .Ellerinize ,yüreğinize sağlık :) Yarışmanın her anını dinlemek ve görüntüleri izlemek için sabırsızlanıyorum .İnşallah en kısa zamanda bizlerde bu heyecanı yaşarız :)

5. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    tebrikler ve teşekkürler yurtdışında bize böyle bir gurur yaşattıgınız için

6. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Anaaa, Helsingborg codfest...

Bu yarışma eğer benim bildiğim yarışma ise hiç küçümsemeyin. Yani dünya şampiyonası gibi bir şeydir. Dünyanın en büyük derin deniz avcılık organizasyonudur ve pek meşhurdur. British Airways vs. özel kampanyalar yapar.. İlk katılımda derece almak hemde..

Ama kıskançlık pek bir kötü damardır :) Ne olacak, orada herkes tutar balığı, mesele boğazda tutsunlarda görelim dermişim.. Boğazda istavrti tutmayı beceren orada balinayı küçük diye geri salar dermişim..

Evet, parmak ısırılacak ve kıskanılacak bir başarıdır, alkışlayalım derim.. Kıskananlar çatlasın netekim ..

Helal vede tebrikler olsun...

7. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Döndüm dlaştım yine bu başlığa geldim bişeyler yazmak için.
    Demekki ilk gün küçükte olsa bişiler tutulabilseydi, çok daha yukarılarda bir derece alınacaktı. Ama bu bile çok büyük başarı ilk katılımda derece.
    Gündüzki mesajımı hatırlatıyorum. Her üç günün bolca fotoğrafı ve ayrıntılı hikayesini bekliyoruz, şöyle oturup saatlerce okuyalım... kendimiz tutmuş gibi..

8. Spider

Spider Mert Eren

valla serdar hocam
    az önce de yazdım

bir de hava şartlarının kötü olması nedeniyle
    antreman da yapamadı bizim ekip :D

bu antremansız halleri eheheheh

9. palaz

palaz

Favori Kamış:
    Olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    Sinarit, 2,5 KG
    İsveçta Morina Avında Türkler

Herkese günaydın arkadaşlar,

19-20-21 ocak ta yapılan Helsinborg Cod Festival 'da 8 Türk yarışmışlar. Hedef 45 cm'den büyük morinalar. İşte sonuçlar ,

"Takim olarak 9 tekne 3 gun uzerinden 1 tekne birinciligimiz ve genel klasmanda Mursel Ergen ile 36. inciligimiz var. Takim siralamasinda ile basta Atilla Besiroglu ve Levent Gungor ve Hasim Gurbuz'un buyuk katkilari ile takim siralamasinda ilk 10 garanti. Ancak meydana gelen karislik nedeniyle bu sonclar daha sonra ilan edilecek. Son gun benim yakaladigim ve Isvecli kaptanin beceriksizce kakic kullanmasi nedeniyle kacan baligimizida livara atabilseydik ve diger arkadaslarin kacan ve cektikleri baliklar limit ustu olsalardi cok daha iyi bir derece elde edebilirdik.
    Ancak hersey bir yana orada olmak gercekten guzeldi, bence guzel ulkemiz dunyanin her yerinde her platformda temsil edilmeli".

Yukarıda yazısı gözüken Anatolia Fishing Üyelerinden biri...
    Web siteleride www.anatoliafishing.org

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.