voyager 500 bot

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında CHALGICI tarafından paylaşıldı.

1. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    voyager alacaklar dikkat.

arkadaşlar, voyager 500 bot almak iteyenler biraz düşünsün. ben geçen yaz aldım. aslında fena değil ama bot kolay deliniyor. yani malzemesi kaliteli değil. ille de alcaksanız yanında mutlaka can yeleği de alın. iyi yüzme bilmeme rağmen ben can yeleiği kullanıyorum. zira avlandığım yer 4-5 mt. derinliğinde. kıyıdan 100 mt. uzakta. ne olur ne olmaz. tedbiri elden bırakmamak lazım. ben bu yaz alba star'ın zodiak tipi botlarından alıcam kısmetse. tahta tabanlı olanlardan. diğerleri biraz pahalı. gerçi tahta tabanlı olan da pahalı ama can güvenliği açısından bu botlar çok önemli. selamlar.

2. mka.mka

mka.mka Mesut

Favori Kamış:
    Shakespear Ugly Stick
    Favori Makine:
    Shimano Exage 4000 FB
    En İyi Avı:
    107 cm 9 kg Turna
    Arkadaşlar bu bot işi avcılık gibi tam bir hastalık. ilk önce şu denizlerde kullanılan basit botlarla başladım ama hiç güven vermiyor şuan bir bestway war voyeger le arasındaki tercihimi böyle kullanmıştım Ekonomik ve idare edebilir ama patladığı zaman yama tutması çok zor. Bu aralar da yurdışından 330 aleminyum taban motor takılabilen türden bir bot siparişi vercem Burdakinden biraz daha uygun. isteyen olursa fazla sipariş verebilirim.

3. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    GENELDE ZİLLİ DİP,MAKARALI
    En İyi Avı:
    14 KG YAYIN..TABİKİ K.IRMAK VE 1,5 KİLO TURNA,4,5 KG.SAZAN
    sen hiç meraklanma sevgili namık.ben olan biteni elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum...;) evet çookk uzun zamandır siteye girmiyodum,bunuda şahsıma özel baazı sebepleri vardı...neyse,işim sebebiyle aylardır çok yoğunum,ve birazda siteye sitemlerim var o yüzden olsa gerek.:rolleyes: ama arasıra girip ne var ne yok bi bakıyorum,ki tam o sırqada aylaarr önce açtığım konuyu gördüm...hala yorum yapılyo ama,sanırım konu biraz amacını aşmış...beN sadece bu bot hakkında bilgi,ve tavsiye istemiştim.ama sağolsun hobi dostlarım daha çok şişirme yöntemleriyle konuyu şişirmişler...:D olsun onada ihtiyacı varmış demekki dostların...herkese sevgiler,ve herzamanki gibi,mutlu hobiler...

Son düzenleme: 22 Ocak 2007
  4. unique

unique Cüneyt Eşsiz

Yakın zamanda Voyager 500 bot alan ve kullanan arkadaşlar var mı?

5. cyrpto

cyrpto

Ewet aldım ve kullandım, yukarıda arkadaşımız yazmış, gerçekten kürekler sorun, 3 kişiyi alırsan bota kürek çekmek ölüm.. :eek: şişirme konusunda anlatılanlara çok katılmıyorum hemen şişiyor, ayaklı bır pompa insanı yormaz, ben kullanıyorum ve memmunum 10 metre derınlığe kadar gittim.. çupira, levrek mırmır gıbı balıklar botun içine çok kez düştü çırpındı ama bota bır zararı olmadı, tedbır alacaksan içine bir kilim-çul parçası serebılırsın, sadece çok rüzgarlı havalarda çıkma yeter..

6. emhay

emhay emrah

arkadaşlar başlık çok eskiden açılmış fakat yinede yazmak istedim sitede yeniyim,eğer şimdiden sürç-i lisan edersek affola,bu bota kafayı takmış bulunmaktayım maddi durumumda pek iyi değil fakat uygun fiyata bu tarda bir bot cazip geldi açıkcası lakin botu yakından görmüş ya da kullanmış değilim
    şimdilerde yakın zamanda kullanmış arkadaşlar varsa biraz bilgi verebilir mi
    bu arada ben denizde açılmayı düşnüyorum.cvplarınız için şimdiden tşkrler.

7. dadaskoray

dadaskoray K O R A Y

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE ALLROUND KARBON 380 CM 150gr
    Favori Makine:
    OKUMA AVENGER-65
    En İyi Avı:
    6 KİLOLUK SAZAN
    denizde kullanımı nasıl

8. naturel18

naturel18 tevfik

9. beshok

beshok erdoğan

arkadaşlar kısıtlı imkanlarla avlanmak isterseniz bu bot ideal öncelikle botu şişirdkten sonra indirmek bile ölüm bir yernden hava alsa düşünün siz ne kadar zamanda iner bunun dışında avlanırken önlem almak şart içine örtü serin iğne takılmasın die de avlandığınız bölgeye koruma yapın bunun dışında kürek işi çok yaş ben flower 33 lbs marka elektrkli motor aldım sıyırtma içinde ideal bunun dışında 20 kulaş kadar denizde açıldım bir sıkıntısını görmedim 60 amper de akü aldım 4-5 saat gidiyor daha ne olsun önlem alarak bu zewkten ucuz yollu yararlanmanın en ii yolu bu bot bence 600 tl ye akü aparat bot motor hepsini edinebilirsiniz ii avlanmalar

10. engin1981

engin1981 engin

Arkadaşlar bestway voyager 500 botum var. fakat eksik bir parçası var.inetrnetten alabileceğim bir yer biliyomusunuz. ayrıca pompamda yok ne almamı tavsiye edersiniz

11. engin1981

engin1981 engin

yokmu yardım edecek arkadaşlar.botum için valf arıyorum nereden bulabilirim

12. volky1991

volky1991 Volkan Aydın

En İyi Avı:
    Şimdilik İstavrit :)
    göllerdebu botu kullanabilirsiniz bencede sadece önlemleri gerekli şekilde almanız yararınıza olacaktır.Sakin sularda dikkat edilerek çok güzel avlar yapılabilir.İmkanı olanlar tabikide daha büyük ve kumaşı kalın botlar alıcaktır fakat bı botta fiyatına göre göllerde iş görür ancak denizlerde ciddi olarak düşünülmemesi gerekir.

13. volky1991

volky1991 Volkan Aydın

En İyi Avı:
    Şimdilik İstavrit :)
    www.tekneyatshop.com adresini bir bakın bot aksesuarları başlığı altında walf ler mevcut