yakaladığım balıklar Sazlıbosna/İST.

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında DR_BLOoD tarafından paylaşıldı.

1. DR_BLOoD

DR_BLOoD

ewet yakaladım en ufak ve en büyük balıklar bunlar bunları bugün yakaladım bunu gibi daha bir sürü balık yakaladım herkeze rastgele saygılarımla...

2. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    Ayhan sen naaptınnnn ...

3. DR_BLOoD

DR_BLOoD

neki bea abi daha ne resimler varda vaktim yok şimdi onları yüklemeye yakında iş allah bu arada sağol

4. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta

oyy oyyy oyyy, tebrik etmeye atmadım ben o mesajı Ayhannn. :(

Şimdi herşeye sıfırdan başlayalım. Senin bu siteye girene kadar , devletin balık avlamak için hazırladığı kanunlardan haberin yoktu diyelim , inşallah öyledir dimi Ayhan...

Şimdi abini yorma lütfen, şu linki baştan aşağı oku , sonra buraya düşüncelerini yaz . Bekliyorum ...

http://www.balikavi.net/dokuman/sirkuler372.php

Son düzenleme: 15 Eylül 2006
  5. aynalı81

aynalı81

Favori Kamış:
    Rastgele......
    En İyi Avı:
    Sazan 4x4. yayın 3kg 20gr..
    Değerli kardeşim, resimdeki en büyük dediğin balık toska tabir ettigimiz boyutta....En küçük olan ise gerçekten çok küçük:mad: :mad: Hatta ufacık umarım dediğin gibi değildir bunlardan fazla yakalamamıssındır:confused:

6. DR_BLOoD

DR_BLOoD

yok yok abi bunlar kızkanat ve israil sazanı yaw resime bakmayın siz onlar yine en ufağı yarım kilo bu arada yakaladığım çivi diye tabir ettimiz turna balığını geri saldım ben tabiki okadar ufak balıklıkları avlamam ve avlıyanada çok karşıyım sizleri beni uyardınız için çook teşekür ediyorum ama yanış anlaşıldım galiba neyse sizlere saygılarımı sunarım teşekürler..

7. aynalı81

aynalı81

Favori Kamış:
    Rastgele......
    En İyi Avı:
    Sazan 4x4. yayın 3kg 20gr..
    Gerçekten büyük daha büyük balıklar tutmak istiyorsan....Sana baba adresler verebilirim...Hatta bölgeme gelirsen yardımcıda olabilirim....Yakaladığım yeri saklamam...Eğer bir yerde buyuk balık varsa neden avcı dostlarımda yararlanmasın..:) :)

8. huntercarpio

huntercarpio Adnan

Favori Kamış:
    Olta
    Senin hiçbir suçun yok değerli kardeşim. Arkadaşlar bunu iyi niyetle yapıyorlar, ama biraz da huy edindiler bence. Daha önce de benzeri durumlar yaşandı. Resimdeki balığın ne olduğuna dikkatli bakmadan balıkların ufak ve sirkülere aykırı olduğunu hemen ilan ediveriyorlar. Aceleye gelince de hatalı mesajlar olabiliyor. Bu arada kızılkanat için boy limiti yok. Sadece miktar limiti var, o da 5 kg'dır. İsrail sazanı (havuz balığı) için boy limiti de yok, sayı limiti de...Kapalı sezonu da yok.

9. DR_BLOoD

DR_BLOoD

neden olmasınki işallah birgün yolumuz düşerse o tarafa gelirim tabiki büyük zevkle ama bunlar ilk denememdi abicim bende büyük balıklar yakalıyorum tabiki yakında o resimleride koyarım siteye çoook teşekürler çook çook sağolun arkadaşlar :) ...

10. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Baliklarda bir sorun yok, Tebrikler daha iyi avlar.

11. eozsoyeri

eozsoyeri Erdem Özsoyeri

Slm arkadaşlar balıkların biri gerçekten küçük ama diğerlerini ben de yakalasam salmazdım:) kızılkanat bundan çok daha fazla büyümez zaten israillileri de trolle kazımak istiyorummmm:(:(sazlıbosna'nın neresinde avlandın?

12. DR_BLOoD

DR_BLOoD

köyün altında ve benim mekanlarımdan manda yatağıda sazanların bir çoğunu köyün altından yakaladım ama manda yatağıda kara sazan ve aynalı sazan çıkıyor
    ve büyük balık çıkyor yakında onlarında resmini koyarım siteye ilginiz için hepinize çoook teşekür ediyorum ...

13. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    ayhan çok güzel balıklar yakalamışsın tebrikler israil sazanına boy sınırlaması varmıydı varsada ben bilmiyorum küçük kızılkanata gelirsek yemlik için bundan daha da küçüklerini yakalıyoruz zaten herkeste bilir yani hadi rastgelsin :)

14. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Sazlı bosna neresi bilmiyorum ama israiller oraya girdiklerine göre kesin işlek bir yerdir. Bu balığı ne boyda olursa olsun sakın geri salma arkadaşım valla ömerlide felan balık bırakmadı meretler.

15. DR_BLOoD

DR_BLOoD

bu israil sazanlarını kimsede svmiyor yaw bende sevmiyorum gerciği olsun köftesi güzel oluyor ama denemizi tafsiye ederim :) :) :)

16. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Ben 1 kere ömerlide yakaladım kızarttık tadı fena değil ama bulunduğu suda başka balıkların neslini tüketiyormuş. Bende burada öğrendim. Bu arada sazlıbosnayı da tarif edermisin nasıl gidilir oraya?

17. DR_BLOoD

DR_BLOoD

istanbul avrupa yakası gaziosmanpaşadan sazlıbosna yada haraçcı arabaları kalkıyor bunlardan birine binerde sorasan mutlaka ulaşırsan o gölee yada araban varsa hadımköy tarafındanda gele bilirsin sorsan gösterirler yolu zaten sen geliceksen ben sana yardımcı olurum hatta birlikte bile balık yakalıya bililiriz bildiğim çook güzel mekanlar var mutlaka beklerim arkadaşım ilgin için çoook sağol bu arada tadını bilmem ama biz köftesini yapıyoruz çook harika oluyor özelliklede mezee...

18. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Levrek
    Afiyet şeker olsun inşallah gelebilirim. Beraber av yaparız.

19. palukcu

palukcu

sazlıbosna da

ayrıca testere (levrek)çıkıyor ilgilenenlere.turna ve yayın da var.!!!

20. DR_BLOoD

DR_BLOoD

ewet ewet testere çanlı yeme harika sonuçlar veriyor yayında kara sülük varsa ve kanlı şeylere hasta oluyor ....