yardım lütfen

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında chiefali tarafından paylaşıldı.

1. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    :eek: :eek: :eek:
    Ben aglamaya gidiyorum :eek: :eek: :eek:

2. ergen

ergen

Ah Ercan ah!!!

Ercan kardesim arkadasi yanlis yerlere gönderme! O balikci barinaginin ismi Tasburun. Vatandas oradan hic balik yakalayamayacak; iste buyur Karaburunun ismi cikti kötüye.:D

3. Abi ne fark eder. Ha TAŞBURUN ha KARABURUN her ikisindende çupra çıkıyor...:D :D

4. ergen

ergen

Tasburunmu? Karaburunmu?

Ahmetcigim oralarda bizim kücük bir teknemiz duruyor. 8,5 m civarinda. Simdi arkadas oraya gidecek suyu bulandiracak, tekne kirlenecek vs...vs... en iyisi Tasburuna gitmek denizi daha büyük, daha temiz, yeri daha genis ve en önemlisi galiba bizden biraz uzak:D :D
    Arkadasim sakin alinma saka yapiyoruz:) Yalniz Tasburunda olta atacaksan malzemen bol olmasi lazim

Rasgele

5. İlahi Mürsel abi...
    Taaa Almanyadan tekneyi kontrol ediyorsun çaktırmadan
    Demekki senin gözlükler geldi....:D :D :D

6. ergen

ergen

Gözlükler gelmedi

Ahmetcigim benim orada yani Söke - Didim yol ayriminda cok samimi arkadaslarim var onlar sagolsun ilgileniyorlar. Ha ayriyetten Bodrumdada kücük bir teknem var ismi MAYA'S 14,5 m lik bir Gulet.

7. Çokkk küçükmüş abi yaaa..
    Şimdi bizim sitedekiler yarın bir organize programı yapıp ver elini BODRUM....:D :D :D :D

8. ergen

ergen

Özelden Mesaj

Ahmetcigim fazla toz kaldirma. Bende zaten öyle bir seyler düsünüyorum. Su Istabul ve Antalya ekiplerine organizasyon nasil olurmus gösterelim. Ankaralilardan korkmamiza gerek yok onlar zaten bir araya gelemiyormus:D Ben Aylinin (Cadayl) yalancisiyim, o öyle söyledi:D :D

9. Aaaa Ankara grubunu bilmem ama İstanbul grubu çatalarlar...:D :D
    Zaten Antalya'yıda Namık tek başına çekiyor
    Siz müsait olunca sinyal çakın gerisi kolay

10. ergen

ergen

Yakinda

Ahmetcigim yakinda. Burada cok az bir isim kaldi. En kisa zamanda Izmir ve Bodrumdayim. Gelmeden önce haber veririm.

Rasgele

11. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    Ayıp ettin abi, bizim emeklerimizi silip attın bi kalemde, yıkıldım :(

12. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    Abi o nun adı , "her limanda bir sevgili" değilmiydi , sen "her limanda bir tekne" yapmışın :rolleyes:

Ayrıca Antalya'da yaşıyor olmam Antalyalı olduğumu göstermez ki :)

Bodrum benim mekan ehehe , sen gelmeden biz Namık la, Maya's ı alıp bi sırtı çekelim abi :D , o tarafa gelmişken ailemi filan da ziyaret ederim bahaneyle ...

13. ergen

ergen

Her Limanda bir...

Mehmetcigim ayip ettin yani. Organizasyon Izmir kaynakli diye saadece Izmirli arkadaslar katilacak diye bir sey kesinlikle söylemedik. Öyle bir Organizasyon yaptikmi Tüm Balikavi.net camiasini cani gönülden davet ederiz. Hatta ve hatta Kuzu Hayali pesinde kosan arkadasimizin rüyasini gerceklestiririz. Bodrum Liman cikisi ile Karaada arasindaki su alti Tasliklari güzel Kuzu yapar.
    Yaww bir de Antalyaya bir Teknemi ceksen??? Olur olur... Tekneyede Yegenimin ismini koyarim : N@MIK :D :D

14. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    Gözümüz gibi bakarız abi , Setur a bağlarız. pasta-cila , vernik filan sonra kuzu resimleriyle süsleriz siteyi :D
    Teşekkürler üstadım samimi davetiniz için. İnşallah güzel organizasyonlarda biraraya gelme fırsatını yakalarız hepbirlikte.

15. ozan

ozan Ozan

KIyıdaki taşların arasında canlı yengeç (siyah) onları kullan akşam üstü başla bide sülünes canlı götürebilirsen bi gün dene olmadı tuzlanmışlarını kullan karagöz ve çipura egenin güzelleri