Yazik Degilmi Bu Turnalara

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında kovboy tarafından paylaşıldı.

1. TuRKLoRD

TuRKLoRD Polat

Favori Makine:
    Banax sx 5000
    Mesut arkadaşımın duyarlığına tebrik ederim...

Geçenlerde güzelbahçe limanında sabah suyuna gitmiştim.dev bir tekne yanaştı sahile.boyu bir apartman boyu kadar.içi olduğu gibi hamsi dolu.yüzbinlerce hamsi vardı kasalarında.tahminimce 500 kadar kasa dolusu hamsiyi 2 kamyona yükleyip gittiler.hamsilerin boyu ne kadardı biliyormusunuz.bir elin serçe parmağını geçmeyecek kadardı.Akvaryumda beslenen japon balıkları bile belkide daha büyüktü o hamsilerden.

Sonrasını görür gibiyim....

Dev tekneciler isyanda.balık yok,açız....

Siz kuruttunuz denizleri o trollerle... Siz....

2. kutluhan

kutluhan

Gerçekten acı, denizde ya da tatlı suda katliam derecesinde yapılan bu davranışlara sahip insanları anlayabilmek zor. En iyisi ihbar etmek bence de, yoksa akıllanmayacaklar. daha neler neler var da ağzımızı bozmayalım daha fazla tadımız kaçmasın.

3. iboonline

iboonline

Yav bunlara nekadar döversen döv ne kadar söversen söv zihniyetleri değişmiz.abilerimin de deği gibi 2 gün sonra onu satanlar hemmen trol patlatıyolar balık nesli tükeniyor diyecekler.

Artık bunlara yarum yapamıcam benim ağzım çok piz bozulcak sonra düzelmicek:)

ayrıca jandarmaya haber verseydin iyi olurdu ama o sinirle onu unutmuşundur

4. berkman84

berkman84 Gökhan

Favori Kamış:
    Balzer Trendos 3,90 (3 parça)
    Favori Makine:
    balzer bonita 30luk
    En İyi Avı:
    turna 2.3 kg
    abi bu insanların beyni betonlaşmış kör zihniyetli insanlar bunlar bunlarla tartışarak bi yere varamazsın bunları şikayet edeceksin alacaklar içeri verecekler ellerine cezayı o zaman belki anlarlar yanlışlarını ama tabiki sende o an için sinirlerine hakim olamayıp yaptın bunları anlıyorum seni neyse sağlık olssun temennimiz böyle insanları olabildiğince azaltmak nasıl olacağını bilmiyorum....böyle bir konuyu bizimle paylaştığın için teşekkürler.. gökhan