Yeşilköy Lüferleri bunlaaaar :)

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında SahEmre tarafından paylaşıldı.

1. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    evet en çok sıkıntı gamda oluyor takım berbat oluyor bir süre sonra birde dün takım bağlarken denedim fırdöndüyü tam mantarın üstüne nasıl oturtacağımı becremedim her zaman ya fazla kalıyor yada mantara gömülüyor i türlü beceremedim bunun özel bir bağlama tekniğimi var

2. maytir

maytir

Favori Kamış:
    Tam takim amator :)
    En İyi Avı:
    Lambuka ve palamut
    Tebrik ederim cok guzel bir av olmus.
    Darisi bizim basimiza...

3. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Arkadaşlar bahsettiğim yer burası kıyı tarafı denizden 3-4 metre kadar yüksekte kalıyor ayrıca ileriside diğer bölgelere göre bayağı derin av için gayet uygun bir yer. Bu bölgedende bildiğim kadarıyla güzel av alıyorlar.

4. tkizir

tkizir

Favori Kamış:
    Klasik Kamış, Makara
    En İyi Avı:
    Paşabahçeden 20 sarıkanat, 3 kilo İstavrit
    Emre Tebrikler Güzel iş İnsanın iştahını kabartiyor, ben Erenköyde oturuyorum fakat yerin önemi yok biz kuleli, çubuklu, üsküdar, kanlica, galata balık neredeyse oradayız ama yeşilköye hiç gitmedim. Bu hafta içi uygun bi günde gitmek istiyorum, fakat dediğim gibi hiç bilmiyorum oraları bu avlak yeri dediğin yer neresidir, haritalarını inceledim yeşilköyle ilgili. nerde kalıyo orası Polat otelin önünde park var ordan Lüfer yoklayabilirmiyiz. Sonuçta kalkıp erenköyden gelicez boş dönmekte var ama boşuna yanlış yerde takilmak olmasin bari. Buralarda heryere bakiyoruz ama yapmadı Üsküdar yapmiş 15-20 gün önce ama onuda biz kaçirdik Şimdiden Teşekkürler Hayırlı avlar Rasgele.....

5. Resimlerden alıntı yaparak en altta saklanmayı düşünüyorsan yakalandın.....
    Hani imza ayarları nerde bakalım....

6. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Emre haritada "sahilin bittiği yer " dediğin yerin uç noktasına gitsek olurmu,avlanmaya müsaitmi.Denize doğru bayağı bir çıkıntı orası ,kamış atmaya müsaitmi?

7. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    evet birol abi orasıda çok müsait ve gnel olarak rağbet gören bir yer. Hatta orada derinliğin dah da müsait olduğunu söyleyebilirim. Aslında orasıda cumartesi için uıygun olabilir.

8. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Bu arada dün akşam 16.30 - 20 arası lüfer için gittim ama benimle birlikte olanlar yaklaşık 10-15 kamışta tık bile yoktu 2-3 saat boyunca bende çok fazla üşümeden geri döndüm. Yani bu lüfer işi belli olmuyor balık kaçabiliyor.