2 Ocak 2007 Samsun Derbent Barajı Tanışma Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında karayel tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Birisi bana nasıl video ekliyeceğimi anlatabilirmi acaba..

2. mcaglar

mcaglar Mehmet ÇAĞLAR

Favori Kamış:
    Olta, Kaşık, Meps, Rapala
    En İyi Avı:
    Turna, 6 kg
    Ömer abi, önce www.youtube.com a gir oradan videoları upload et(yükle) sonra da linki buraya yapıştır.

3. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    üyeyim Nasıl upload yapılıyo ?

4. natrix2

natrix2

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kefal 2,3 kg, 72 adet zargana
    Gurur duydum.

Evet hemşehrilerimle hem gurur duydum hem de imrendim. Çok güzel bir organizasyon olmuş. İnşaallah devamı gelir. Selamlar.

5. mcaglar

mcaglar Mehmet ÇAĞLAR

Favori Kamış:
    Olta, Kaşık, Meps, Rapala
    En İyi Avı:
    Turna, 6 kg
    Ömer abi, youtube e girdikten sonra sağ üst tarafta "Upload Videos" diye bir link var ona tıklıyorsun ve açılan sayfada da senin email adresin çıkar "Send a confirmation email to" diye yazar orada yazan mail adresi doğruysa "Send Email" butonuna tıkla doğru değilse doğru mail adresini yaz ve sonra tıkla daha sonra da orada yazılı olan mail adresine git ve youtube den gelen maili aç aşağıda yazan uzun linke tıkla ve gerisi kolay ;)

6. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Kerim kardeş bunu kaçırdın,çok güzeldi,birdahakine kaçırma,devamında bekleriz selamlar..

7. bekr

bekr

Favori Kamış:
    Serpme.Çırpma.Olta çeşitleri
    En İyi Avı:
    Kefal. 7 kg
    İnşallah Yakupbey Sinopunda organizasyon için denizbalıkcılgına musait oldugu gerçegı bilhassa sizin degerlendirebileceğiniz sarfınazar edilmeden yazaylarına umutlarımızı saklıyoruz... Taylan kardeşede ayrıca teşekkurler ederim.

8. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Kayıt yapıyo bitince atacam.

9. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    http://www.youtube.com/watch?v=r1OCFBHkL1gThe video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.
    Nedenini anlamadığım bir şekilde beceremedim.

Son düzenleme: 4 Ocak 2007
  10. Taylan

Taylan

Favori Kamış:
    Her türlü sahte, 0,18 ip misina, Alba orient 210 kamış, Pasha 35 makina
    En İyi Avı:
    53 cm Turna
    Ömer abi sebebini anlayamadım ama istersen videoyu msn den bana gönder ben upload edeyim. Belkide videonun boyutlarından yada formatından olabilir

11. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    aylin abla ne iş yaw ankara bitti istanbul bitti samsun' a mı cıkarma yaptın :D:D:D
    insallah ankara da cağırdığımda gelmezsin.....:(:D:D:D

12. paramecium

paramecium

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Levrek 2 kg
    Tebrikler çok güzel vakit geçirdiğiniz anlaşılıyor aranızda olamadığım için gerçekten üzgünüm ama birdahaki sefere mutlaka aranızda olucam
    her nekadar tanışamasakta organizasyona dahil olan olamayan herkese selam ve saygılar

13. yetkin

yetkin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer-800gr
    Güzel bir organizasyon gercekleştirmişsiniz.Uzakta olmasam bende katılırdım.İşallah başka sefere..

14. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    merhaba

bomba gibi bi organizasyon olmuş aranız da olamam üzücü oldu ama umarım bi dahaki sefere katılmak isterim terslik olmazsa ve cağırırsanız yada aranıza kabul ederseniz seve seve orda olucam saygılarımla

15. John Dory

John Dory Emre

En İyi Avı:
    Büyük beyaz 70 cl, İstanbul Boğazı
    Kız kayası buradan başımı döndürdü. Harika bir doğa.
    Türkiye'nin dört bir yanında ardı ardına organizasyonlar... Büyük bir ilgi ve heyecanın yanı sıra, hiçbirine katılamamış olmanın verdiği hüzünle bakıyorum fotograflara. En güzeli organizasyonların çoktan şehir çapını aşmış olması. Organizasyonun düzenlenme aşamasındaki mesajları okumadığım için hala Namık abi-Samsun ilişkisini kafamda kurabilmiş değilim mesela :D
    İzmir'den yeni döndüm, yol yorgunuyum, cümleleri bitirmekte dahi zorlanıyorum şu saatte. Söylenecek çok şey var ancak benim mecalim yok. Hepinizi kutluyorum.

16. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Emrecan, Sevgili kardeşim. Sen ve ben beraber güzel bir Ankara organizasyonu ayarlayalım o zaman. Ama öyle efsane birşey olsun. Yıkılsın ortalık. Artık Ankaralı bbalıkçılarda okuyordur herhalde bu satırları:D..

Hem bakarsın Samsundan, İzmirden, Bursadan, İstanbuldan ziyaretçilerimizde olur:).

17. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Sinop inanılmaz güzellikte bir yer. Biz çok çok çok beğendik ve bu yaz birkaç kez daha gitmeyi planlıyoruz. Hem tarih, hem doğal güzellik... Şehrin etrafını surlar çevirmiş. O surların etrafında kafeler, çay bahçeleri ve balık restoranları var. Liman, kalenin üzerine çıkınca, yüksekten harika görünüyor.
    Siz limanı ve karşı kıyılarda, tepelerdeki karları izlerken başınızın üstünde martılar uçuyor, çığlık çığlığa..

İnsanları ve özellikle gencecik kızları gecenin gerçekten ilerlemiş saatlerinde, dışarda arkadaşları ile gezerken görmek beni çok mutlu etti. Öyle güvenli ve modern bir yerki, gece yollar yürüyüş yapan aileler ile doluydu :) Bizde köpeğimizi alıp onlara karıştık.
    Ve ayrıca bu kadar çok köpek seven insanı bir arada görmek güzeldi:) Korkan, kaldırım değiştiren, çığlık atan, ayıplarcasına bakan insanlar yerine gülen gözlerle, Hera yı sevmek için yaklaştı herkes.

Ayhan Kotra nın sahibi ile tanıştık ve kocaman kotralar aldık ordan. Şimdi 3 güzel kotram var:D 57 yıldır kotra yapıyormuş kendisi. Çok tonton, şeker biri. En bombası ise alışveriş ve onca sohbetten sonra sonra bize dönüp şöyle dedi;
    "Kalenin anahtarı bende, yarın gelin vereyim" :D.. ve gerçekten gidip ondan aldık anahtarı.
    Sinop cezaevi ayrı bir tarih elbet. Yolun karşısındaki Lonca kapısındaki bey ve bıyıkları ise görülmeye değer ki o beyefendi 26 yıl boyunca orda "gardiyanlık"
    yapmış.Cezaevini gezerken insan çok tuhaf bir ruh hali yaşıyor.

Bunların ötesinde Hamsilos ve Akliman bizi büyüledi. Size resimlerini eklemeye çalışırım. Sinop ta bir çeşmeden su içtik. İnanca göre ordan su içen kişi Sinop a tekrar dönermiş ;) Doğru görünüyor.. Hamsilosda oturup denizi izlemek için tekrar gideceğiz.

18. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    bir dahaki gelişinizi organizasyona çevirmeli hemen. öyle değil mi Yakup hocam

19. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Bu akşam ava gidiyorum pazar günü öğleden sonraya kadar malesef yokum gelince ilk işim msn den sana atmak olsun..

20. Taylan

Taylan

Favori Kamış:
    Her türlü sahte, 0,18 ip misina, Alba orient 210 kamış, Pasha 35 makina
    En İyi Avı:
    53 cm Turna
    Tamam Ömer Abi. Gelince görüşürüz. Sana rastgele. :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.