2 Ocak 2007 Samsun Derbent Barajı Tanışma Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında karayel tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Taylan

Taylan

Favori Kamış:
    Her türlü sahte, 0,18 ip misina, Alba orient 210 kamış, Pasha 35 makina
    En İyi Avı:
    53 cm Turna
    Murat keşke olabilseydin. Gerçekten çok hoş bir ortam oluştu. Ama eminimki bu ilişkiler artarak sürecektir.

Önümüzde temelleri bugünlerde atılmaya başlanan Sinop ve Amasya organizasyonları var. İnşallah orda buluşur tanışırız :)

2. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Namık kardeş, yazın hakikaten müthiş olmuş.Okurken çok duygulandım.Hayalindeki eve enkısa zamanda kavuşursun İnşallah.Esenlikler dilerim.

3. Spider

Spider Mert Eren

Ben okudum bile :D :D
    haftaya cumartesi organizasyonu hemen yaparım :D

itina ile organizasyon hazırlanır :p

4. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Şu soğuk kış günlerinde muhabbetlerinizle içimizi ısıttınız.Sağolun var olun hepiniz Allaha emanet olun can dostlarım.:) :)

5. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Sağol kardeşim düşünmen yeter.Acemilik işte ne yaparsın:)Dediğin gibi bir dahaki bahara kaldım artık:rolleyes: Hoşçakal.

6. rüzgar2

rüzgar2

olabilir...ben hemen pazartesi müsabaka tarihlerime bakıyım o günlerde bir şey olmaz işallah...hemen yapalım yavaş yavaş organizasyonu isterseniz..orada dsi nin tesisi var eğer gücüm yeterse orada kalma işini ayarlarım..harika bir yer...

işte orası:

7. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Sami kardeş otel odası rahatlığından cok çadır muhabbetini tercih ederim,oraya vereceğimiz para ile çadır alırsak daha karlı oluruz hemde kamp ateşi bedavaya gelir nedersin..

8. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    1964 organizasyonundan bir foto heralde..Sen onu bunu boşver amasya 21-22 nisan alabalık organizasyon hemde çadırlı varmısın?

9. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    tebrikler çok güzel bir organizasyon

10. rüzgar2

rüzgar2

bende bir tane 3 kişilik(zorlarsan 4 olur) birde 2 odalı büyük çadır var...bot var vs...bir kaç çadır daha bulabilirim...onlar önemli değil..ben orası misafirhane para almazlar diye düşünmüştüm sadece...

11. rüzgar2

rüzgar2

Namık buralarda kar yok şimdilik gidilecek yerde vardır ama çok değildir herhalde..bu sene buralarda pek kar görmedik...ama soğuk olma ihtimali olabilir...

12. mcaglar

mcaglar Mehmet ÇAĞLAR

Favori Kamış:
    Olta, Kaşık, Meps, Rapala
    En İyi Avı:
    Turna, 6 kg
    Bende de büyük bir çadır var ama o tarihte müsait olabilirmiyim onu bilemiyorum, şartları zorlayacağımdan emin olabilirsiniz :)

13. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    vosvoscu olunur da çadırsız olunur mu.
    ailecek alışığız biz kamp hayatına. tercih de ederiz hatta. çadır ,masa sandalye, şişme yatak ... ne lazımsa o

14. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    hava mava kar mar önemli değil balık olurmu hocam balık ,türkiyeye rezil olduk az işimizi yapalım..

15. rüzgar2

rüzgar2

vallaha bu yaz bolca tutmuştuk ama benim orada ilk sezonum..oda yaza denk geldi yani balığın bol zamanına...amasyada ki diğer göllerin ne zamn balık verdiğini aşağı yukarı tahmin edebilirim ama oranın başlangıcı ne zaman olur bilmem..tahminen bir ay önce gittik boş döndük...yan balık bol jandarma kontrolü var ama sezon ne zaman başlar bilemem...olmazsa bir hafta önce gider bir yoklarım..

bu yaz sezonu balıkları...

bunlarda boş dönülen yakın zamandaki av..(YALNIZ GÖL BİR HARİKA BÜYÜTMENİZİ ÖNERİRİM)

16. mcaglar

mcaglar Mehmet ÇAĞLAR

Favori Kamış:
    Olta, Kaşık, Meps, Rapala
    En İyi Avı:
    Turna, 6 kg
    Burası tam olarak neresi, Derinöz mü?
    Hocam burası tam organizasyonluk gibi geldi bana, sizce nasıl? :D:D:D

Son düzenleme: 5 Ocak 2007
  17. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Bu balık için yasak sezon yok diye biliyorum(Gökkuşağı için)ayrıca soğuk havalarda verimli olur diye biliyorum,ama yazın kesin dersen yinede düşünürüz,nedersin..

18. rüzgar2

rüzgar2

gerçekten harikadır..boraboy gölünden sonra burası gelir...
    evet derinöz..

Son düzenleme: 5 Ocak 2007
  19. rüzgar2

rüzgar2

Ömer abi ben açıkcası yasak olduğunu fakat yeni sirkülerde kaldıralacağını veya kaldırılmış olduğunu duydum...bizim sekan(serkansatı) çok daha iyi bilir...Ama oradaki jandarma bu konuda bilinçli ağ ve özellikle tırıvırıya göz açtırmıyor..tahmin ederim ki yasak olsa kimseyi oraya almaz diye düşünüyorum...tarih konusuna gelince hiç farketmez benim için..siz ne zaman isterseniz olur...isterseniz nisan dada olur mayıstada haziranda da...

20. simendifer

simendifer Sennur

Ne diyeyim bilmem ki ???

Org. yaptığınız gün evdeydim misler gibi, konuyu bekledim sabırsızlıkla akşam konu açarsınız diye ama nafile... Dün sabahtan Burak ve ben başladık "hala bunlardan ses yok" diye. E tabi o da garibim hem abisinin hem de sizin fotolarınızı görmek istiyor. Neyse efendim, sonra konumuz açıldı ama ben iş yerinde yazamadım ve akşam yazarım deyip bıraktım... Akşam eve geldim ADSL yok, arıza yapmış... Haydaaa... Neyse iş yerinde yazarım sabah dedim ama, bugün de bir yoğunluk, yine kaldı.. Şimdiye kısmetmiş :)

Şimdiii hesap verin bakalım, o nasıl manzaraa, o nasıl mangal, o nasıl birliktelik ve ben neden yokuumm.... Çatır çatır çatladım, pes arkadaşlar :p Önce İzmir'in bayram org.u şimdi sizin, yemin ederim kuduruyorum... Ama az kaldı... Yüce mevlam Pazar günü org.a sağ salim gitmeyi, eğlenmeyi nasip etsin inşallaaah :)

Organizasyonunuz harika olmuş arkadaşlar, çok kıskandım ve çook içim gitti orada olmak için. İnşallah birgün, bütün balıkavı.net bir organizasyon yaparız, o kadar çok diliyorum ki bunu anlatamam... Herkesle tanışmak istiyorum... inşallah nasip olur hepimize... Çok güzel zaman geçirmişsiniz ve harika bir org olmuş, hepinizi kutlarım gerçekten. Ankara'dan, Antalya'dan misafirlerinizle çok renkli olmuş. İnşallah devamı da gelir... Yeni organizasyon haberlerinizi bekliyor olacağım... İnşallah bir gün aranızda olma fırsatını yakalarım... Tekrar tekrar tebrikler...

Çok kıskandım yahu :D:D Vallaha billaha çok kıskandım :D:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.