4. İzmir Balık Avı Organizasyonu Seferihisar/Sığacık'ta Yapıldı.. 11 Mayıs 2008

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Avciperdeci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. süpersonik

süpersonik

Favori Kamış:
    rapa.maymuncuk.kamış.olta takımı
    En İyi Avı:
    levrek.3 kg
    uzun bir süredir giremedim siteye işlerden dolayı .bende hasret kaldım balık tutmaya .yeni bir organizasyon bekliyorum arkadaşlardan .bu organizasyon ilk olduğu için bir tanışma gezisi olmuş .balık az tutulması normaldir. önemli olan tanışmak o deniz kokusun almak . zamanla bu av gezileri daha iyi olur .önemli olan gidilecek yeri iyi bilen biri olması hangi mevsimde daha iyi balık olur ..
    bundan sonraki organizasyonlar daha iyi olacaktır

2. flyleon

flyleon Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    1,5 saatte 19 adet lüfer ve kofana
    Geliyoruuuuum...:)

İzmir'li Dostlar... haziran ayında yanınızdayım...hem de temelli olarak.:) Bekleyin beni çünkü İzmir avı için öğreneceğim çok şey var sizden...;)

3. filinta_35

filinta_35 haşim özkamalı

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    YOĞURTÇUYU DENİZE ATACAM:))
    abi bende varım bodruma benide yaz olurmu.

4. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Abilerim bu çok küçük çaplı bir organizasyondu 5 kişilik:p
    Şu anda 5 kişilik kadro dolmuş durumda, ancak en kısa zamanda yeniden bir organizasyon yaparak burada konuyu açarım. Sizlerede bu konu hakkında bilgi veririm. Katılmak isteyen arkadaşlarımız konu içinde isimlerini yazdırırlar. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

5. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

selamlar kubilay bu hafta için durumlara bakalım ama ben fazla açılamam çeşmeyi çok istediğim halde. sığacık olursa gide bilirim. arabam tamirde zaten 6 -7 kişi olsak yeterli olur . belki bu hafta balık gelmiştir. :D

6. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Arkadaşlar tüm katılımcıların, emek verenlerin ellerine sağlık. Güzel bir tanışma organizasyonu olmuş, umarım bir dahaki organizasyonda ben de tanışamadığım arkadaşlarla tanışma fırsatı bulurum.

Aranızda olmayı isterdim lakin şehir dışında oluşum nedeni ile bu defa katılamadım organizasyona, bir dahaki sefer görüşmek üzere, tekrar tüm katılımcıları kutlarım, ellerinize sağlık..:)

7. fishbone

fishbone yücel

Favori Kamış:
    Kamış olta,bi kaç kasnak,
    En İyi Avı:
    Ildırı'da Turna 50 cm. yaklaşık.
    nadir abi selamlar,nasılsınız.herşey yolundadır umarım. sığacıktamısınız hafta sonu.ben cumartesi kıyıdan avlanayım diyorum ya sığacık olur yada balıklıova.duruma göre bakacam.sığacığa gelirsem ararım sizi.kolay gelsin.

8. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

Yücel merhaba hamdolsun iyiyim. niyetimiz seferihisarda olmak herhangi bir aksilik olmazsa . hatta pazar tekneyle bile açılabiliriz. 6 kişi olabilirsek. yörük efe de oralarda olacakmış bir aksilik olmazsa.

9. sedatk

sedatk Sedat

serdar tekrar bir organizasyon daha yapalım.

10. sedatk

sedatk Sedat

balıklıovada nerden atıyorsun tam olarak abi ?

11. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Yapalım Sedat, yakın zamanda bununla ilgili yeni bir konu açarak sizlerin görüşlerini alacağız. Nerede, ne zaman gibi ?

12. sedatk

sedatk Sedat

peki serdar forum sürekli takip edeceğim.

13. arzu_ipek

arzu_ipek Arzu

Favori Kamış:
    BEYNİM
    En İyi Avı:
    TASUCU
    Ellerinize Yüreğinize Sağlik

14. musa72

musa72 musa

Arkadaşlar bu organizasyonda emeği geçen ve katılan, çok isteyipte katılamayan herkeze tşk ederim.Allah devamını nasip eder inşallah.Ve ben her zaman hazırım.Önemli olan AİLE birliği ve mutluluğu.

15. fishbone

fishbone yücel

Favori Kamış:
    Kamış olta,bi kaç kasnak,
    En İyi Avı:
    Ildırı'da Turna 50 cm. yaklaşık.
    balıklıovaya gelmeden gözüme kestirdiğim herhangi bi kıyıdan avlanıyorum.kesin bi yer yok.kumluk alanda güzel mırmır oluyor.yüzeydende zargana geliyor.şansın varsa çupra bile oluyor.iyi avlar kolay gelsin.....

16. ıronmoon

ıronmoon ETHEM DEMİRAY

Favori Kamış:
    ÇEŞİTLİ ŞEYLER
    En İyi Avı:
    NURUM
    Herkese selam.

17. ismailoglu

ismailoglu İSMAİL

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    50 PARÇA 400 GR LEVREK
    serdar hoca sedatk kardeşimiz haklı.bir organizasyon daha yapmamız gerek ama biraz zaman llazım.bu kadar sık organizasyom adamı bitirir valla.
    hatta bu organizasyonu foça tarflarında yaparsak bence daha iyi olur kanısındayım.

18. ismailoglu

ismailoglu İSMAİL

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    50 PARÇA 400 GR LEVREK
    sevgili nadir abi sen balık gelmiş diyorsan gelmiştir elbette.ama aslında seninle karaya çıktığımızda konuşmuştuk ya eğer bir daha sıgacıktan organizasyon yaparsak kokar tarafına doğru gitmekte fayda olur düşüncesindeyim.belli bir kaç yeri dolaşacağımız kadar direkt olarak kokar tarafına gidersek daha fazla avlanma vaktimiz olur.
    biz bu kokar bölgesine karadan ulasarak gidiyoruz ama biraz zahmetli oluyor.dağlık bir bölge olduğu için ulaşım biraz yorucu.ne kadar yorucu diye düşünüyorsanız size ufak bir örnek vereyim.kokar - zeytinli köyü arası tam 22 km.bu 22 km yi yaklaşık 2,5 saatte alıyorsunuz.ne kadar zorlu bir yol olduğunu siz hesaplayın artık.

19. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

ismail orası çok zor gidilebilinecek bir yer tekneci arkadaşlar enaz 2,5 saat yol
    sürüyor diyor
    oraya gidildimi kalınması lazım diyorlar tabi masraflıda güzel bir tekne ile tabi biraz fazla alırlar ücret gidilebilinirde. bz bu hafta 6 kişi olup geçen hafta gidemediğimiz bir kaç yer var tekneci arkadaşda garanti balık çıkar diyor. oraya gideceğiz. allah nasip ederse.

20. HKÖZBİLEN

HKÖZBİLEN çınar Özbilen

Favori Kamış:
    Hepsi
    En İyi Avı:
    6,5 kg balon balığı DAMLATAŞ-ALANYA
    Hadi Baliklar Bizi Bekliyor

arkadaşlar inanın bugün 5 cd aldım zıpkınla balık avlama deniz balıklar inanılmaz bir duygu bu daha yeni bilgisayarıma yükledim çok azını seyrettim isteyen olursa cd leri verebilirim hisar balıkçılıktan aldım hisar önünden süper

Birde animasyonlu rapala oyunu var bu oyundan elinde olan arkadaşlar varmı ?
    internetten indiriyorum eksik dosya indiriyor oyunu açamıyorum ama süper bir oyun rapala ile balık yakalama oyunu neyaparsın bş kaldığımızda oynar balık yakalama zevkimizi tatmin ederiz diyorum

ÖNEMLİ NOT: Nadir ve yörükefe arkadaşlarım 18 mayısı dörtgözle bekliyorum :cool: :cool: :cool:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.