4. İzmir Balık Avı Organizasyonu Seferihisar/Sığacık'ta Yapıldı.. 11 Mayıs 2008

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Avciperdeci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası

Avciperdeci@hotmail.com msn adresim mail yolu ile ya da msn den yollayabilirsin abi;)

Ya da fotoğraflar bölümünden resim ekleme konusuna girerek sende ekleyebilirsin resimleri;)

2. maxumus35

maxumus35 S.SANER

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    16kğ rüyamda
    arkadaşlar balık tutmadım diyen olta atmayandır.ben 18 gopez1 karaöz 1 çinakop tuttum otları ve çöpleride karıştırmıyorum.birde gittiğimiz tekneler gezi teknesi,çapa uzunlukları kısa o yüzden derinlere çapa atamıyorlar amabalık tekneleri öyle değil80-90 metreye demir atabilirler .inşallah başka zamansırf balığa gideriz herkezde balığa doyar sevgilerimle

3. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    değerli arkadaşlarım abilerim büyüklerim çok isteyipte katılamadığım bu organizasyonun fotoğraflarına bakmak bile beni çok memnun etti çok güzel bir gün olmuş herhaliyle belli ellerinize sağlık hem memurluk hem çiftçilik bu iş böyle yürümeyecek gibi pazar günü traktör tepesinde hep sizleri düşündüm ah şimdi ne muhabbetler var dır şimdi diye ama ne yapalım inşallah daha başka organizasyonlarda buluşup tanışmak üzere sevgi ve saygılarımla

4. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Valla kaç kez aradım seni telefonuna ulaşamadım abi, geleceğim desen düşünecektik enteresan bir şey, nasip değilmiş. İnşallah bundan sonrakilerde birlikte oluruz;)

5. MUHACIR

MUHACIR özer muhacir

En İyi Avı:
    çipura 500gr
    Her şey Bir Harikaydi

Ben Bu Organizasyona Ilk Defa Katildim Bildigim Kadariyla çogunluk Bir Birini Pek Tanimiyordu Fakat Her Kes O Kadar Sicak Kanli Ve Güler Yüzlü Insanlardiki Kisa Sürede Espiriler şakalaşmalar Başladi Tam Bir Aile Ortami Içinde Geçen Bu Turu Düzenleyen Arkadaşalarimiza çok Teşekkür Ederim.
    Balik Tutumayan Ve Fromma Yazan Arkadaşlarida Gördüm Ama Bunun Nedeni Veya Suçu Ne Kaptanimizda Nede Bu Organizasyonu Düzenleyen Arkadaşlarimizda Bunun Tek Bir Sebebi Vardi Eger Araştirisaniz Sizlerde Görçeksiniz O Gün (Ege Denizi Urla Ve Seferihisar Denizinde) Depremlerin Oluşundan Kaynaklanmiştir .
    Fakat Her Ne Olursa Olsun Organizasyon çok Güzel Di Eglenceli Bir Gün Geçirdik Orada Bulunan Tüm Insanlara Ve Organizasyonda Emegi Geçen Her Kese çok Teşekkürler..
    En Kisa Zamanda Başka Organizasyonlar Beklemekteyiz.

Son düzenleme: 12 Mayıs 2008
  6. saitcan

saitcan İSMAİL

Favori Kamış:
    el oltası
    En İyi Avı:
    850 gr mercan 700 gr çupra .
    Ali abi yeni link ismin hayırlı olsun abi sabah ilk limana geldiğimde gözüm ilk seni ve serdarı aradı serdar geldiğinde ilk sorduğum ali abi gelmedimi odu bu sefer tanışmak nasip olmadı inşallah bir dahaki orgda nasip olur inşallah. serdar bey yeni org trarihi belimi en kısa zamanda yapalım :D

7. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    ismail inşallah kardeşim organizasyon yaparlar mutlaka ama olsun biz yinede görüşürüz ben çoğu zaman sığacık liman içine cumartesi akşamları geliyorum hanımla beraber olmazsa bir gün seninlede gideriz kardeşim selamlar serdar abinide alır gelirim

8. sedatk

sedatk Sedat

yapma abeyy:) en güzel pozlarımı sen kareledin:)P negatiflerle ile benide yaktın:)P balık dönüşü mangal yaptık ama gopez mangalda pek te iyi değilmiş:)Pp
    Haydi yeni organizasyon için bir başlık açalım sevgili yönetici arkadaşlar.
    bunun tadını tam alamadım:) çipura lazım gopez le olmuyomuş mangal:)

9. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Organizasyon budur işte.KIskandıracak derecede profosyonel olmuş.Dostluk ve muhabbet gırla.En kötü gününüz böyle olsun.

10. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Murat cıgım gerçi sen paylasmamıssın ama ogün aramızda olamama sebebini Müjdat söyledi...

Başınsağolsun kardeşim..Allah rahmet eylesin..

Aramızda olamadığına çok üzüldüğünü en iyi ben bilirim çünkü Foça da ki büyük buluşma da bende benzer bir konudan dolayı son anda bulunma fırsatını kaçırmıştım..:eek:

Seninle tanışmayı çok istiyordum ama kısmet başka bir güneymiş.Gelemedim diye hiiç kendini üzme...

Allah sağlık verdikten sonra daha çooook organizasyonlar yaparız..;)

Son düzenleme: 12 Mayıs 2008
  11. saitcan

saitcan İSMAİL

Favori Kamış:
    el oltası
    En İyi Avı:
    olur abi sen yeterki iste her konuda düşünürüm ama işin icinde sizler gibi saygı değer abilerim ve arkadaşlarımızvarsa çok fazla hüşünmeme gerek kalımıyor.

12. avantgarde

avantgarde onur

Organizasyonumuzu gerçekleştiren, katkıda bulunan ve katılan herkese teşekkürler. balık az da olsa ortam harikaydı. yağmur olmaması şanstı ama rüzgarın hatırı sayılırdı hani.. başka organizasyonlara katılabilmek dileğiyle...

13. sadrettin1989

sadrettin1989 Sadrettin Yavaş

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sarı Kulak Kefal
    hayatımda bir kaç kez tekneyle balığa çıktım ama bunun kadar eğlenceli geçmemişti arkadaş ortamından mıdır profesyonelleri izlemektenmiydi tam anlayamadım emeği geçen bütün herkese hepsine ayrı ayrı teşekkürler bize böyle bir gün yaşattığınız için sağolun var olun organizasyonların devamını bekliyoruz

14. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Bizi bu günümüzde yanlız bırakmayıp gelen ve organizasyonumuza renk katan tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim. Resimleri anca yükleyebildim kusura bakmayın inanın uykumdan feda ediyorum. Yorum yazamıyacağım herşey fotoraflarda :)

15. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:

16. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:

17. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:

18. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:

İşte büyük ailemiz 

19. saitcan

saitcan İSMAİL

Favori Kamış:
    el oltası
    En İyi Avı:
    Aşkın kardeşim emeğine sağlık sen ve serdar kardeşimin bizlerde emeği çok .Müjat abimide unutmadım onunda eleri dert görmrsin hakınızı helal edin.

Son düzenleme: 13 Mayıs 2008
  20. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    İsmail ne demek senin emeğinin de ne kadar çok olduğunu ne kadar uğraştığını biliyorum Allah razı olsun. Bu benim için ilk organizasyondu acemiliğim illaki olmuştur ama tecrübe ediniyoruz inşallah daha renkli organizasyonlarda buluşacağız :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.