Amasya Derinöz Baraj Gölü ve Alabalıklar

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında rüzgar2 tarafından paylaşıldı.

1. rüzgar2

rüzgar2

O birayı biz içmedik ben orada balık avlamanın ne kadar keyifli olduğunu ancak bazı kendini bilmez kişilerin doğayı kirleterek bu keyifi bozduğunu vurgulamak istediğim bir kompozisyon yarattım...Daha böyle çok eserim var..geçen haftada alabalıkların yanına tırıvırı koydum ve fotoğrafını öyle çektim....olay bundan ibarettir...

2. sillurace

sillurace Ruşen

Favori Kamış:
    Cormoran Bull Fighter 2.10
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV30
    En İyi Avı:
    Yayın (8 kg)
    ilginç bi kompozisyon olmuş. ama bunu siz söylemeden anlayabilecek biri yoktur sanırım. birayı kimin içtiği önemli değil zaten. önemli olan ilk bakışta verdiği mesaj.. ama ben bundan doğa kirliliğinin keyif bozduğu mesajını çıkaramadım...

Son düzenleme: 5 Eylül 2006
  3. rüzgar2

rüzgar2

Amacını söyle sana güzel bir kompozisyon oluşturayım o zaman anlarsın ve anlaşırız diye düşünüyorum..Ve şu dikkatimi çekti 2 mesajında da değişiklik yapmışsın...bunun sebebi imla hatasımı yoksa düşünce değişikliğimi...

4. rüzgar2

rüzgar2

şimdi fark ettim 88 doğumluymuşsun özür diliyor ve yazdıklarına hak veriyorum ve daha fazla uzatmıyorum....sen ne dersen haklısın geleceğimiz sensin...bu ülke sana sana emanet...

5. rüzgar2

rüzgar2

benim çok sıkı dostumun kardeşi 83 doğumluydu elimizde büyüdü...ben şimdi kalkıp ondan 5 yaş küçük biriyle neden tartışayım ki....o ne dese haklıdır....

6. SERKANSATI

SERKANSATI

Favori Kamış:
    Kamış olta
    En İyi Avı:
    Sazan 3500gr
    Ya bırakın artık bu işleri arkadaşlar ya...Gerçekten bayıyosunuz yani.Neymiş,şişe varmış da görenin canı çekermiş de doğru değilmiş...Başımızı kuma mı gömüyoruz yaşarken?Tekel bayilerinin önünden geçerken görmüyomusunuz o şişelerden.Bir arkadaş öneride bulunmuş,ki kendi fikridir,saygı duyarım ama o öneriye istersem uyarım...Sanki kanun maddesiymiş gibi birde link vermişsiniz oraya...O birayı ben içtim...Balıkta da en büyük zevkimdir.Resmini de çeker,istediğim yere yollarım.Rahatsız oluyorsan bakmazsın olur biter...

7. sillurace

sillurace Ruşen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV30
    En İyi Avı:
    Yayın (8 kg)
    haklısın abi. yaşım sana cevap yazamayacak kadar küçük değil mi? özür dilerim. hatta balıkların yanındaki şişenin çevre kirliliği konusunda bir mesaj verdiğini bile farkedemiyorum..

8. arkhe

arkhe

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    alabalık şimdilik:)
    gerçekte abartılmış olaylar bunlar bencede

9. SERKANSATI

SERKANSATI

Favori Kamış:
    Kamış olta
    En İyi Avı:
    Sazan 3500gr
    Sevgili Oğuzhan,babana çok selam söyle.19 temmuzdan beri siteye uğradığı yok özletti kendini ona göre...Sevgilerimle...

10. darkdream1977

darkdream1977

Favori Kamış:
    mantarlı - makinalı takım
    En İyi Avı:
    yayın 8 kg ( elle :) )
    Bize de açık mı kardeş o kapı :)
    Biliyorsun aramız 65 km.
    Bir bakmışın atlayıp gelmişiz.
    Şaka bir yana Derinözün adını duydum ama hiç gitmek nasip olmadı.
    Ama zannedersem samsun yolu üzerinde tabelasını görmüştüm.
    Resimlere hasta oldum valla.
    Yok ,alabalık tutabileceğimizden değilde en azından piknik yaparız orada :)
    Yoksa bu takımlarla ve bu bahtsızlıkla ne münasebet.

İstersen beni msn ye ekle de ayrıntılı görüşelim.
    Sana Özellikle sülük hakkında soracağım çok soru var.

11. rüzgar2

rüzgar2

tabiki açık o kapı ..her zaman gelebilirsiniz....msn e de ekliyorum..görüşmek üzere....

12. rüzgar2

rüzgar2

ne kadar güzel yazmışsın...kardeşim çok haklısın....

13. GÜNKO35

GÜNKO35

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    mırmır 400 gr
    tebrikler cok güzel av yapmışsınız

14. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    sitede her üye istediği gibi fikrini yanlış bulduğu olayı eleştirebilir bunda yaş sınırlaması yoktur, bira resmi verdiği mesaj ölçü olarak kullanılmış gibi yani dediğiniz çevre kirliliği mesajını siz yazmadan anlamakta mümkün değil. ayrıca aşağıdaki yazılarınız çok ilginç.

:confused: :confused: :confused:

15. sillurace

sillurace Ruşen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV30
    En İyi Avı:
    Yayın (8 kg)
    abi bunları bende yazacaktım ama yaşım tutmayablir diye düşündüm. baksana en yakın arkadaşının kardeşinden bile 5 yaş küçükmüşüm. ne alakaysa :D

16. rüzgar2

rüzgar2

arkadaşım ne çevre kirliliği ne mesajı o biraları biz içtik ölçü olarakta biz yanına koyduk...o kardeşte altına link verince bende onun düşüncelerine link vereyim dedim onları yazdım..yaş olayına gelince benden 16 yaş küçük birinin link verip uyarması benim hoşuma gitmedi...haaa şöyle yapabilirdi yazardı özelden sıkıntısını veya linkini bende ona göre düzenleme yapardım....bu yazdığımdan bir şey anlayabildinmi şimdi...diğerlerini anlamamışsın ya..

17. rüzgar2

rüzgar2

senin amacın resimden biramı almak yoksa balık mı....sen neyi alıyorsan al...amacın tartışma yaratmaksa tartışalım....yukarıda yazdığım gibi bunu en basit yolu özelden yazmaktır..özelden yazmıyorsan tartışma istiyorsun demektir....yazılarımı ilginç kılan nedir anlayamadım....sadece biraz hafıza sınırları zorlar klasik değillerdir o kadar...

18. hakan

hakan

Favori Kamış:
    fly,pilker
    En İyi Avı:
    48kg kilic,19kg som,38kg halibut
    Kutup balikcisi

Ya arkadaslar baslamayalim gene,ne yani cay bardagimi koyupcekelim baligin fotosunu??Birakalim bu isleri diyorum ben kendi kendime ve yarasin afiyet olsun diyorum arkadasa.

19. rüzgar2

rüzgar2

bu sitede yazılması gereken budur bence...eğer bir problem varsa onuda özelden yazrsın..çünkü herkes hata yapar ..bizde bir hata yapmışsak onu düzeltiriz...bira şişesi olayı veya sigara olayına aramızda herkes gibi bizde güleriz ve espiri konusu olur....amaç odur...sizin ağzınızın suyunu akıtıpta bira içmenizi sağlamak değildir...
    bu arada günko arkadaşım teşekkürler...

20. rüzgar2

rüzgar2

:D :D :D :D :D :D :D ...çay bardağı hiç aklıma gelmemişti.önümüzdeki hafta oraya gidip bu projeyi uygulayacağım..evet bence de yeter....sağol bu arada...:D :D