benden inciler bu yayina ne diyorsunuz bakalim

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında EFE42 tarafından paylaşıldı.

1. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    donjuan burasi avusturya hessendorf köyü.Türkiyede bir yer degil.

2. KAYIN_CARP

KAYIN_CARP

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    AYNALI SAZAN 3,5 KG
    Efe turnanın etinin çok lezzetli olduğunu söylüyorlar !Ben daha hiç yemedim ve avcılığının tehlikeli olduğunu duydum

3. simendifer

simendifer Sennur

Bu turna daha çok, patlamaya hazır bir bomba gibi :p Oltaya gelse alamam ben bunu... Ağzını açmış, bakışlar aksi aksi... Yok mümkün değil alamam :p

4. ArtofDragon

ArtofDragon Cenk

ya bu turnayı aynen ayakları olmayan bir timsaha benzetiyorum.:D
    acaba evrim sürecinde timsahla bir alakası varmı?
    bu konu hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim.

5. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    disi sizi ici beni yakar......

ya arkadaslar burasi tuna nehrinin avusturya kismi ben tam üc haftadir hep ayni yeriyemliyorum ayni yerde avlaniyorum balik ganimet 22 cesit balik var sazani turnasi alabalik cesitleri yayini ve tatli su cesidi olarak bilinen baliklarin cogu var burda ama ya ben balik avlamaktan habersizim hala yada hava sartlari balik avlamak icin müsait degil yok kardesim yok tik yok delirecegim ya....tam üc haftadir tek bir balik vurmazmi bence hava sartlarindan yoksa mümkün degil bir tanede olsa yakalardim daha önce yakaladim sahitsiniz:) resimleri bile var... bu tuna bana hicte hayirli gelmedi bakin birde basima ne geldi anlatayim cuma aksami isten geldim saat 23:00 icim icime sigmiyor sabah balik var yigdim takimlari salonun ortasina basladim calismalara zerre kadar uykum yok tabi ben evi dagitmaya baslayinca hanimda delirmeye basladi fakat onu duymuyorum bile sevincten belli bir süre sonra ortalikta bi sessizlik oldugunun fartkina vardim garibim bagira bagira koltukta uyuyup kalmis:D üstüne bi battaniye serip ben kendi isime koyuldum ve aksilikler basladi saat gece 02:00 elektrik kesidi hemde sadece bizim kaldigimiz sokagin elektrikleri moralimi karanlik bile bozamadi evin ortasina tam 9 adet mum yakip devam ise koyuldum hanimin masa örtüsü filan berbat oldu ama baliklara feda olsun diyorum kendi kendime:D sonunda saat 04:00 ve ben hazirim takimlarimi arabaya yerlestirip ciktim yola yagmur var olsun insallah acar bi hafta sonumuz var onuda evde baliksiz geciremem diye kendi kendime söylenerek tunaya kadar gittim ortalikta kimsecikler yok sevincten cildiriyorum en gözde yeri kaptim hemen ya nasip deyip salladim oltalari tunanin bagrina arabamida hemen yanima park ettimki yagmur siddetlenirse saklanacak yerim olsun birazda rüzgar var ama hala ümitliyim;güzel baliklarin hayalini kurarak bekliyorum tam 3 saat gecti oltalarda ses yok takimlari toplayip yemleri tazeleyip yine salladim saat tam 07:45 agaclik bir yer var ortadada hala kimseler yok agacliga dogru yürüdüm belki 5 belkide 6 dakika dolandim orda icime tarifsiz bir his girdi balik dedim kendi kendime ve geri geldim oda ne benim takimlardan eser yok birisi kaziklarda dahil olmak üzere daha iki hafta önce aldigim shimano marka oltalarida alip kaybolmus simdi diyeceksinizki sende cok salakmisin be kardesim ama ben nerden bile bilirim adamin beni gözetleyip firsat kolladigini gitti güzelim takimlar hemen polisi aradim polis geldi hemen yanimizdaki bir evi ve restorant i aradilar ama alan coktan gitmis.tüm bunlara ragmen yinede moralimi bozmayip gidip yeni takimlar aldim ayni kalitede degil ama bu hafta sonu idare edecek sekilde ne varki iste bu saatte yikilmis durumdayim bu gün ümitlerimi tamamen yitirdim birtek balik yakalayadim simdi hanimin dilinden beni kim kurtaracak:eek: :eek: :eek:

6. carpangler

carpangler

Favori Kamış:
    olta
    Geçmiş olsun dostum,tutamadığın balığa mı,zehir olan hafta sonuna mı,yoksa giden takımlara mı hangisine yanasın.:( Sağlık olsun,intikamını önümüzdeki hafta alır ve bir de fotoğraf koyup bizlerle paylaşırsın.:) Rastgele...

7. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    sagolasin dostum ben üc haftadir intikamimi aliyorum balik yakalayamayinca geliyorum eve aciyorum buzlugu önceki yakaladigim alabaliklari cikarip gözümü yumuyorum sanki bir turna keser gibi kesiyorum ve kizartip yiyorum böyle yapmasam inan kafayi yiyecegim sanirim agustosa kadar bos gidp gelecegiz hava cok bozuldu yüksek yerlere kar yagiyo burda.

8. remorg

remorg Tuncer

efe kardeş geçmiş olsun.

9. djemr

djemr

Favori Kamış:
    Olta, Zıpkın
    En İyi Avı:
    Kırmızı Benek alabalık, 5.5 KG
    Geçmiş olsun Efe. Böyle şeyler sadece Türkiye'de olur sanıyordum. Umarım önümüzdeki hafta kayda değer birşeyler yakalarsın. Şimdiden sana rastgele...

10. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    sagolun arkadaslar insallah diyorum bende insallah haftaya zaten kendimi öyle avutuyorum yoksa bu turnalar beniintihar ettirecek:D:D

11. KAYIN_CARP

KAYIN_CARP

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    AYNALI SAZAN 3,5 KG
    Efe geçmiş olsun Sen ogün balık avlayamamışsın ama Hırsızlar seni Avlamış

12. MGB

MGB GOKHAN

Favori Kamış:
    Kamış olta, yapay yemler, sırtıyı pek severim :) ...
    En İyi Avı:
    Umarım yakında İRİ bir LEVREK :)
    gEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM.... NEYSE CANA BİRŞEY GELMESİN... DAHA NE BALIKLAR TUTARSIN SEN.. :)

13. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    hakikaten ava gittik avlandik:( ama canimiz sagolsun hepimizin,insan olanin basina hersey gelebilir önemli olan hayattan tad alabilmek yoksa gerisi hikaye.Ben balik yakalayamasam bile burdaki dostluk ortami herseye bedel hepinize saygilar.

14. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Gerçekten büyük geçmiş olsun:( İnsanın aklına gelmez bile.

15. anil20

anil20

Favori Kamış:
    gırgır dip takımı ve şamandıra
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 5 kg.
    efe gerçekten çok talihsiz bir olay yaşamışsın.balık tutamadığına mı yanarsın, oltaları çaldırdığına mı yoksa yenge den yediğin azarlara mı?sen bunları unut ve bir dahaki balık avında istediğin gibi balıklar tutman dileğiyle:)

16. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    tesekkürler sevgili kardesim zaten unutuyorum yoksa bir daha baliga tövbe ederdim.simdi yengeni kandirdim yine :D malzeme almaya gidiyoruz iste bildigimiz kadin tiplemesi güzel sözler uyku ilaci gibi gelir hipnoz olurlar:D (kizmayin sakaydi)

17. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    efe gercekten büyük geçmiş olsun bendeki salaklık daha büyük sen yne caldırmıssın ben kendi elimle kıyıya bırakıp unutup gittim 5 metrelik kamısı .:(:(:(

18. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Efe kardeş geçmiş olsun arkadaşların dediği gibi ilerliyen zamanlarda tutacağın balıkların resmini bizlerle paylaşırsın inşaallah.
    Önemli olan sana bir şey olmaması daha farklı şeylerde olabilirdi ya sen kamışları çalana denk gelseydin başına dert açabilirdin biliyorsun bir anlık sinire bakar bu tip olaylar her neyse tekrar geçmiş olsun bir daha böyle olaylar yaşamaman dileğimle sağlıcakla kal

19. ergungorgun

ergungorgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 8 kilo
    geçmiş olsun efe. balık tutmak işte böyle bir hastalıktır. unutursun, gidersin, kaybedersin ama bu işten asla vazgeçmezsin. büyük balıklar tutman dileğiyle. rastgelsin

20. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

hey hey hey... biz siz üzülmeyin, o kadar çene yoruyor kendinizi yıpratıyorsunuz diye acıyoruz;) Siz üzülmeyin diyede inanmış gibi yapıyoruz:)