Birkac foto

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında Bigcarp tarafından paylaşıldı.

1. carpe chasseur

carpe chasseur ORHAN

tatmadıktan sonra o zevki

ustam bizim anlatmak istediğimizi burda bulunma nedenimizi sen biliyosun aslında amatör ruhu ama senin yakaladığın sazanların büyüsü seninle şuradaki amacımızın diğer kolu olan paylaşımlar danışmalar dahada renklendiriyor muhabbeti uzar bu böle ki sen buradaki toplanan tüm arkadaşların acaba buradada böyle olurmularına canlı en iyi örneksin abi seni bunun için alkışlıyorum alpaslan abininde net sözüne katılıyorum abi senın yapabildiğin kadarına olmasada en azından yarısını yapabilmek ümidiyle sezonu bekliyoruz ve seni aramızda böyle güzel paylaşımlarınla amatör ruhunun ateşi sönünceye kadar göemek istiyorum abi hepimize rastgele

2. cezve

cezve

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yakalayıp geri bıraktığım 1,5 kiloluk havyarını dökmemiş turna
    abi bu ne yahu
    tebrikler
    kollarına sağlık
    ben çeksem o balıkları herhjalde bir hafta kollarımda derman kalmazdı :)

3. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Sazan Yemleri

Tahsin abi verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Balıklar için diyecek bir şey bulamadım.:eek: :D

4. fubo

fubo

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5 kilo turna
    pardon sabri abi tahsin abiye diğecektim karıştırmısım

5. omur78

omur78

Favori Kamış:
    KAMIŞ
    En İyi Avı:
    TURNA 3,80 Kg. 1997 Gölbaşı
    Tahsin abi ellerine sağlık mest oldum heralde 5 dakikadır resme bakıyorum , süpersin gerçekten keyfin daim olsun abi rastgele saygılar.

6. carpe chasseur

carpe chasseur ORHAN

Buradaki bi ürünü sormak istiyorum sana

tahsin abicim bizim buradaki ultra baıt hakkında ne düşünüyorsun senin xtremebaıt le arasında ne gibi farklılıklar var veya ona göre daha zayıf alternatif bi hazır yemmidir yoksa senin bizim burda tarih oldu dediğin markalardan mı? abi bizim burada bulabildiğimiz şimdilik bu var sanırım oda birkaç yıl önceki stoklar gibi geliyor bana ama denemek istiyorum ve bu konuda senden fikir almak istiyorum abicim

7. Bigcarp

Bigcarp

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    27 kg. Sazan
    Merhaba Orhan bu ultrabait burada sazan yemleri üretimine baslayali cok olmadi dogrusunu istersen tutmadida ama denemek istersen diyecegim birsey yok bana göre sifir :eek:
    Bu arada zaten hangi yem olursa olsun bir yildan eski ise pek is yapacagini sanmam .Birde senin receteyi okudum fena degil ama karisimlarin dozunu iyi ayarlamaya bak kokulari ve tatlandiricilarida sakin fazla kacirma yoksa geri teper..
    Hadi rastgele ;)

8. carpe chasseur

carpe chasseur ORHAN

çok teşekkür ederim tahsin abi ilgin için buralarda senın gibi danışabileceğim pek kalifiye üsta sazancılar yok ama herkeste kendince usta çok saol abi bu arada sanırım geçen gün başka bi forumda mehmet64 diye bi abi seninde resimlerin vardı sendemi uşaklısın abi mehmet abi uşaklıymışta hani 64 ten esinlenerek sordum çok saol abi yine ilgin için sana özelden evde oranlarıyla yaptığım karışımı gönderirim abi usta gözünden bi geçsin diye rastgele

9. mustafadinç

mustafadinç

Favori Kamış:
    Fiber olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg
    Bıgcarp beyefendiye

Efendim öncelikle tebrik ederim paylaştığınız içinde teşekkür ederim lakin bu balıklarda bir hal var yani sanki uslu uslu duruyorlar gibi sanki evcil hayvanlar gibi kafama takıldığı için soruyorum yoksa bunlar besleme havuz balığımı yakalayıp salıyormusunuz,Bunların salınma zamanı baya bi geçmiş gibi merakımı mazur görün lütfen (rastgele)

10. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    tamam abi pullu sazanda varmış :D

11. Bigcarp

Bigcarp

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    27 kg. Sazan

Öncelikle selamlar merakinin mazur görüldü..

Simdi gelelim aciklamasina bunlar seninde tahmin ettigin gibi aslinda evcil hayvanlar ve boyunlarindan birer tasma ve zincirle herbiri kiyiya bagli :eek:
    bizler canimiz sikildiginda öyle gidip herhangi birini cekiyoruz disariya birer foto alip tekrardan saliyoruz iceriye :D :D
    Aslinda tasmasiyla cekmek gerek ama fotografta pek etik düsmez ;)

Kal saglicakla Rasgele...

Son düzenleme: 22 Haziran 2007
  12. mustafadinç

mustafadinç

Favori Kamış:
    Fiber olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg
    teşekkürler

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim bende öyle tahmin etmiştim.
    Not;aslında hapise sığmayan bu boy balıklara tasma yapılıp suya salınabilir bazen uygulanan bir yöntem.

13. mtepe

mtepe

Favori Kamış:
    tekne, çadır, olta, franchi yarı otomatik.
    En İyi Avı:
    Yayın-22 Kg.
    Tebrikler güzel balıklar, O kadar büyük balığı yakalamak neysede geri bırakmak herkeze nasip olmaz, tebrik ediyorum, selamlar, saygılar.

14. akif

akif AKİF

Favori Kamış:
    SADECE DİP OLTASI
    En İyi Avı:
    SAZAN 7.5 KG
    abi ne güzel balıklar öyle gerçekten hepsi trofe