Bursa Team haydi Turnaya

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında adrenalin tarafından paylaşıldı.

1. adrenalin

adrenalin

Favori Kamış:
    genelde olta bazen zıpkın
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 Kilo-Turna 4 Kilo
    tebrikler...

Güzel bir av yapmışsınız tebrikler. Sizlere katılamadığım için çok üzgünüm.İnşallah başka bir sefere. Öğleden sonra ordaydık aslında erhan la (Refikhan) ama algida şemsiyemiz yoktu alamadık ofise uğrayıp. Telefonunuzu almadığım için çok kızdım kendime. Ama belki görmüşsünüzdür oralarda yeşil çizmeli kafasında fotodaki şapka olan bi tip :) Dünde ordaydım çalışma arkadaşlarımla birlikte daha çok piknik havasında geçen bir av oldu.Daha sonra erhan da geldi. Yani yarım yumalakta olsa sözümü tutdum Atilla abi.;) Abi sanırım tek hatam algida şemsiyemi almamış olmam:D Bizim için pek bi kısır geçti c.tesi ve pazar tık yok. İnşallah başka bir zaman tanışma şansı buluruz. Belki sizin kısmetinizden banada bulaşır biraz. Tekrar tebrikler. Oralarda aşağıdaki tipi gördüyseniz o adrenalindi.Saygılar....

Pazar gününden bi kare.Avlağın alt kısımları .C.tesi yukarıda su setinin altında aynı kıyafetleydim :eek:

Son düzenleme: 16 Nisan 2007
  2. a.özcan16

a.özcan16

Favori Kamış:
    makaralı olta
    En İyi Avı:
    antenli mercan 2.150 gr
    biz c.tesi akşam 6 ya kadar oradaydık senin fotodaki resminden az ilerdeydik arabanın plakasını vermiştim az daha ileri gelseymişşin aracı görürdün cevat abide gelmeni çok bekledi tanışmak için(göladamı) neyse kısmet değilmiş necati inşallah başka sefere saygılar

3. Cevat Ergin

Cevat Ergin Cevat ERGİN

evet,inşallah birdahakine,atilla bana mail adresini ver çok güzel araştırmalar yaptım ve bilgi topladım yerli ve yabancı kaynaklardan,yeni yem çeşitleri buldum iyi iş yapan