Gecikmeli Akyar Turna Avı Raporu

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında tiptirivsi tarafından paylaşıldı.

1. tiptirivsi

tiptirivsi

Hüseyin abi öncelikle hakkımdaki samimi düşüncelerin için çok teşekkür ederim dünden akşamdan beri siteye giremedim ancak vaktim oldu. senden çok özür dileyerek tolga beye bir cevap vermek istiyorum lütfen bu cevabı silmeyin...
    bakın tolga bey daha önce de buna benzer bir olay yaşadım orada ölçü olarak telefonumu koymuştum ardından pc üzerinden metre hatta milimetre ölçümü yapıldı olumsuz eleştiriler geldi polemikler yaşandı insanların kalpleri kırıldı vs. ben turna ile ilgili sirküleri iyi biliyorum sonraki avlarımda polemik yaşanmasın diye avlarımın ölçü kullanarak fotosunu çektim. ancak size şunu söyleyebilirim siz ve sizin gibiler beni ve benim gibileri bu şekilde çamur atarak yıldıramaz. sizin kafanızda olanlar yüzünden her geöen gün sitemiz kayıplar veriyor insanlar avlarını paylaşamaz oldu herkes benim gibi değil inanın siteden bir çok arkadaşımız sizin gibiler yüzünden her hafta gittikleri avlarını buradan paylaşmıyorlar sadece arasıra girip bakıyorlar çoğu soğumuş durumda bu yüzden fazla konu açılmıyor bu yüzden fazla av fotoğrafı göremiyoruz. neyse çok uzatmaya gerek yok terlik hesabı yapıyorsun çıplak olarak ayağının enini bir ölç bakalım kaç cm gelecek? o arkadaş 44 cm ayakkabı giyiyor. çocuk ayağı değil o. Ayrıca aynı avda 4-5 limit altı balık salındı. hatta bunlardan birini görüntüleyebildik. linkini de verdim. mutlaka izlemişsinizdir. çamur attığınız, kasıtlı yaptığınız her yönden sizi ele veriyor üslubunuzdan bu çok belli. size ve sizin gibilere yalan borcum yok benim. sayfa 600 kez görüntülenmiş ve ne hikmetse sizden başka olumsuz bir eleştiri yazan yok. bunun da kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Ordaki balıkların çoğu 45-50 cm arasıdır. bir kaç tane 40cm civarı var. tekrar söylüyorum resimlerde limit altı balık yoktur. Şayet bu mesajdan sonra tekrar çamur atmaya devam ederseniz bu sitede rezil olursunuz haberiniz olsun...

2. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    hay maşallah maşallah avınız hep böyle bereketli olsun :)

3. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Ekibi tebrik ederim.Şu ana kadar yazılan olumsuz cevaplara benim cevabımda şu olacaktır.Bu ekip avlanma konusunda çok fazla hassastır ve kesinlikle sirkülerin dışına çıkmazlar.Eğerki bu bilinçli ekip olmasa çoğu yerde balık tutan arkadaşlar evlerine limit altı balık götürdüklerinin farkına bile varmıyacaklardı.Ekip gittiği her yerde balık tutmanın yanı sıra sirküleri bilmeyen balıkçılara gerekli izahatları yapmaktadır.

4. pterois volitans

pterois volitans

tebrikler kardeş avınız çok güzel geçmiş suan fotorafları göremiyorum ama videoda bir okadar balıkcılıga değer verdinini kanıtlıyor arkadaşım rastgele
    her zaman paylaşımlarını dört gözle bekliyorum :D :D

5. RAUGH

RAUGH Can Özçiçek

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    70 cm turna
    Arkadaşlar itiraf ediyorum o meşhur olan ayak parmağı benim parmağımdır. Haliyle terlikte benim terliğim oluyor tabi. :D

Tabi fotoyu çeken kişi olarak yanlışlıkla kadraja almışım. Yoksa ölçü alınsın diye balıkların yanına ayağımın bi kısmını koymak gibi bir niyetim yoktu.

Taner kardeşim mütevazi davranmış biraz, biz o avda 10 dan fazla balığı saldık.

Ha diyeceksiniz ki balık salmayı bu kadar seviyorsunuz diğerlerini niye aldınız? Malum bazı balıklar salınamayacak kadar yaralanabiliyor, yoksa o ekipteki kimse balık yemek için avlanan avcılar değildir. Hele bohçacı hiç değildir.

Benim şahsi limitim ekip arkadaşlarımın çoğu gibi 50 cm'dir. İnşallah limitimizi 60 cm de yaparız.

Bu yüzden bu sitede klasikleşen çamur atma işine girişmeden ve arkadaşınız, abiniz, kardeşiniz olan insanları daha yakından tanımayı deneyin.

Bizde Kayseri'ye alaya geldiğimizde orda bir tolga abimiz var, gittiğimizde bizi ağırlar diyebilelim. (Kayseri ala zeminini hazırlıyorum:D) Umarım yanılmıyorumdur.

Herkese selamlar, saygılar, rastgele...

6. taraf_team_38

taraf_team_38 Tolga

Favori Kamış:
    hertürlü av malzemeleri
    En İyi Avı:
    1- 60 kg kız arkm :) / 2 - 6.400 gr Turna (Kayseri) 3 - 7kg Sazan (Nevşehir)
    tabiki ağırlarım büyük bir istekle birlikte limit altı balıkları salarız :D:D ayrıca ben kimseye camur atmıyorum aynı şey benim başıma geldi bazı cok bilmişler kahraman olmaya calışanlar yüzünden kalp kırıldı değmezdi benide dediğin gibi soğuttu bende nasıl olduğu görülsün diye yaptım yoksa 1 cm nin lafımı olur cm uzmanı olmaya ne gerek ben sizin herzaman cok iyi avlar yapıp burda paylamanızı isterim her daim misinanız gergin olsun :);)

7. taraf_team_38

taraf_team_38 Tolga

Favori Kamış:
    hertürlü av malzemeleri
    En İyi Avı:
    1- 60 kg kız arkm :) / 2 - 6.400 gr Turna (Kayseri) 3 - 7kg Sazan (Nevşehir)
    ünlü terliğin sahibi bulundu tez vurun kellesini :D:D:D

8. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    taner tebrikler güzel av olmuş hep böyle olsun

9. tiptirivsi

tiptirivsi

eyvallah arkadaşlar güzel yorumlarınız için, daha nice güzel paylaşımlara:D:D:D

10. tiptirivsi

tiptirivsi

can senin terliği bir ölçsene enlemesine kaç cm gelcek merak ettim:D

11. West_1979

West_1979 Mustafa KARATAŞ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ANKARA TEAM
    güzel av taner hemde çok güzel elinize sağlık herkesede selamlar yakın zamanda görüşmek üzere.

12. mersinli

mersinli Nuri

Favori Kamış:
    speedmaster surf ve spin
    Favori Makine:
    shimano exsence ve ultegra
    En İyi Avı:
    2,8KG BARAKÜDA
    Güzel av. Tebrikler arkadaşlar.

13. tiptirivsi

tiptirivsi

teşekkürler mustafa bu arada görüşemiyoruz nerelerdesiniz???
    teşekkürler

14. akolamen

akolamen

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Turna kilosunu tartamadım :)
    Taner Toprağım helal olsun güzel av tebrik ederim seni afiyet olsun :)

15. karakedi

karakedi

Favori Kamış:
    mantarlı
    En İyi Avı:
    yayın 60kg (sakarya)
    tebrikler güzel bir av olmuş burası akyar barajı değilmi arkadaşlar.sazan durumu nedir burada malum turna var ayrıca turna için takım ne kullanıyorsunuz.hiç turna tutmadım ne kullanmalıyım burada bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

16. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    taner tebrkler güzel av olmuş;)

17. tiptirivsi

tiptirivsi

teşekkürler arkadaşlar...