gerence av raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında bmutlu tarafından paylaşıldı.

1. Kimse boş durmamış bakıyorum:) Tebrik ederim arkadaşlar..

2. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Çatırtıyı duyan oldu mu :eek:
    Çatladım ben yahu,herkes bir yerlerde :eek: acı çektim arkadaşlar resimlere bakarken resmen :eek: Tüm ekibi kutlarım :)

3. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Yapacaklarını yapmışlar ve balıkları tutmuşlar. Bu hafta sonu olunacak en son şey balık olmaktı heralde:)

4. noche35½

noche35½

Favori Kamış:
    Olta
    Güzel ve az ama kaliteli av olmuş.Havanın durumuna bakınca da imrenmemek hatta kafayı sivri köşelere vurmamak elde değil.Sanırım İltur sitesini geçtikten sonra Çipura balık çiftlikleri var.Oralarda avlanmışsınız fotoğraflarınızın arka planını gördüğüm kadarıyla..
    Tebrikler.Sahil güvenlik problemi nedir peki.Ildır'dan çıkamadık demişsiniz Sahil Güvenlik yüzünden..

5. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    sevgili mehmet abi ıldırdan cıkamadıgımız için biraz mercanlar ince ve kesattı umarım bundan sonraki haftalar daha iyi olucak

6. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Ohhh.. Biz dün kıyılarda dolaşırken arkadaşlar maşallah mercan bırakmamışlar denizde:D Ellerinize sağlık. Tekrarı herkese nasip olsun ..

7. kbülent

kbülent

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    ıldır levrek 1 kg
    Tebrikler mutlu iyi av olmuş MANDAGÖZLERE bayıldım :)))) anladın sen onu.

8. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Çok güzel av olmuş hepinizi tebrik ederim.

9. AKIN74

AKIN74

Ümitcan mercanlara bu ne bakış öyle, canlı canlı yiyecekmiş gibi...:D :D :D

10. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    4 kilo Palamut, Birde bir zamanlar 2 kiloluk sazan
    Çok güzel av. Ege haftası imiş bu hafta. Her daim böyle avlar dilerim

11. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta

Bence mercana değil sana bakıyor öyle. :D

12. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Arkadaşlar hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim, güzel bir gün, ekip'te güzel, av'da güzel.:)

13. alex

alex

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 Kg sazan
    Raporların ard arda yayınlandığı bu hafta sizlerin raporu olmaması zaten düşünülemezdi. Tebrik ederim. Yine çok güzel bir av yapmışsınız.
    Ümit bey 3.resimde o kadar tetikte bekliyor ki, sanırım ilk vuran balığı tekneye almıştır. Tekrar tebrikler ,afiyet olsun.

14. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    tebrikler iyi eğlenceler

15. HAPPY OCTOPUS

HAPPY OCTOPUS

Favori Kamış:
    Olta,Sırtı
    En İyi Avı:
    3Kg Topan Kefal, 1 kilo Mırmır
    Tebrikler Mutlu

Mutlucumm seni burada görmek ne güzel. Gene şu meşhur tepsini çıkarmışsın piyasaya ve gene dolu Allah eksik etmesin kardeşimmm. Tebrik ederimm

16. Arkadaşlar bu hafta sonu herkese güzel bir gün geçirdi tebrikler..:)

Bu arada Ümitcanın tuttuğu istavritmiydi mandagözmü...:D:D:D

17. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    Ellerinize Sağlik Güzel Av Olmuş...

18. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    sevgili hamdi üsteki mandagöz alttaki tam çıkmamaş ama ufak gopez gibi görünüyor

19. Spider

Spider Mert Eren

Ellerinize sağlık

Türkiye coşmuş galiba
    her bölgeden organizasyon haberi yağıyor :D :D

20. AKIN74

AKIN74

Çok güzel geçen bir hafta sonu oldu güne ait bir kaç ekleme de ben yapayım istedim...:)

Cumartesi akşamı erkenden yattığım için pazar sabahı saat 03.00 te ayaklandım, erken kalktığım içinde ( heyecanda var tabii ya uzun zamandır balığa gidemiyoruz ) eşyaları hazırlayıp kendimi yola attım, Ömer Abi erken gelecek ve bizim orada 24 saat açık olan cafede çay içecektik, tabii Ömer abi tahmin edeceğiniz gibi geç geldi...:D

Basmane sokaklarında tek başına dolaşan Ümitide alıp ( kendisi telefonla aradığında bayağı bir panik ve fısıltılı bir şekilde nerede kaldığımızı sorarken), yola devam ettik...:eek:

Sabah kahvaltılarımızı güzelbahçede yaptıktan sonra Ildırdan çıkamayacağımız için gerenceye geçtik, erken ve güneş doğmadan avlakta olacağız ya yine olamadık, bu seferde ıssız koyda tekneciyi beklemeye başladık, bu arada Özgür arabada uyuyor, vakit geçsin kıyıdan bir olta atalım dedik, ilk takımlar denizde.:(

Medeni geldi, ilk avlağa çapa atmadan durduk, hadi yemleri çıkaralım mamunlar benim buzlukta, sülünüzler nerede ? yok ee nerede ? Özgür son bakan olduğu için bagajda görmedim dedi...:p Bu arada Ömer abi bir mercan almış, yok kalalım benim mercanlara gözü diktiniz..! Sonra alalım yaklaşık bi 5 dakka aynı konuşma...Daha sonra döndük...:)

Bu arada benim aşağıya saldığım takımımın bir anda boşaldı, beden ortadan kesilmiş!!! Ümit Onurun hediye ettiği küçük kovayı denize düşürdü, sonra aldık:D Sabah sabah takımlar karıştı, minikten isyanlar:p sonra Ümit kovayı tekrar düşürdü, sonra çakıyı düşürdü, daha sonra yem tahtasını düşürdü...:D

Taşlığı denedik derinlik 25 metre, birer karagöz alındı ama öylesine bir taşlık ki takım bırakmamanın imkanı yok, daha sonra çamur ararken bir topuk bulduk buradan bir kaç mercan aldık seyrekleşince çamur tabana gittik yaklaşık 60-65 metre burdanda mercan ve mandagöz aldık, mercanlar incelince değişik yerlere oturduk, ama günümüz çok güzel geçti, ben takım olarak mustand 1523 3-4-5 nolu beyaz çapraz iğnelerimi kullandım, hırsızlı sarımsak zokadan verim alamadım çünkü balıklar çok ince alçak kısımlar dehşet kayalık ve merdivenli çamur yerler ise çok derindi..

Güzel geçen gün için de tüm dostlarıma buradan tekrar teşekkür ederim. Bir kaç fotoğraf var onları da daha sonra eklerim...:)