Haydi BALİK AVİ NET'ÇİLER HEP BERABER BALIĞA !!!

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında derya__kuzusu tarafından paylaşıldı.

1. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Ahmet abi güzel bir öneri getirdin yine

Ancak...

Bunun için izin almak gerekli abi
    Ve bu izni bu tür oluşumlara ve gruplara vermiyorlar bildiğim kadarı ile
    yinede ben yalnış biliyorsam sitemize üye olan hukukçu arkadaşlarımız düzeltsinler lütfen

2. Evet Serdar bu konuyu iyice araştırmak gerekli.
    Aramızda olan hukukçu arkadaşlarımız bize yol göstereceklerdir.

3. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Ben de katılabilir miyim??:confused: :confused:

4. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Bildirinin içeriği suç içermediği takdirde ne izne ne de başka birşeye ihtiyaç var,bastırıp dağıtılır.Ama bence yazılanların çok dikkatli yazılması gerek.

Körfezde balıkavlama konusunda benim fikirlerim biraz daha farklı.

Eğer sadece yakalanan balıklar sağlıklı olmadığı için böyle bir yasak varsa durum değişir bence.

5. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Madem beni yazdınız, Faruk ve kızlarımı da ekleyin o zaman ;):)

6. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Listeye Dogan Evgör'üde ekleyelim tabiki Ankaralı:D :D :D

Son düzenleme: 19 Haziran 2007
  7. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Ankaradan organizasyona katılabilecek arkadaşlar var ise bizlerle temasa geçmesi önemle duyrulur. 2. bir arabada 2 kişilik boş yer mevcuttur.:D

8. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Osman izmir org.senide bekliyoruz.Ankara en az 15 kişi olacak;)

9. ozan

ozan Ozan

crazy fisher geliyor dedim listeye dahil edin.bu durumda benim gelişimde %90ın üzerine çıkmış oluyor. (çocuğa göz kulak olurum şeklinde:D bir izin koparma yöntemi geliştirebilirim;) )

10. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Ozan crazy fisher kimdi isim ve şehir ilave edelim hemen senide yazıyorum listeye o zaman .;)

11. ozan

ozan Ozan

ben listedeyim zaten crazyfisher= burak gökova

12. hakan28

hakan28 hakan

Favori Kamış:
    kamışlar, el oltaları
    En İyi Avı:
    Levrek, çipura
    toparlama

arada bir toparlama yazısı yazalım mı müjdat bey. Siz bu işleri iyi biliyorsunuz karışmaya gerek yok ama bi kaç arkadaş bana sorunca yazmaya karar verdim. yeni aramıza katılan arkadaşlar yada yeni haberdar olan arkadaşlar tüm sayfaları okumak zorunda kalıyorlarmış. Herkesinde tüm sayfaları okuyacak kadar vakitleri olmayabiliyor demek. Onlarda tlf la bana soruyorlar. Ne zaman mış, nereyeymiş, ne getireceğiz yanımızda, kaç para falan gibi sorular kısacası. Böyle 3-5 sayfada bir genel bir izahat yaınlarsanız organizatör olarak daha güzel olacağı kanısındayım. Şimdiden teşekkürler... Görüşmek üzere.....

13. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Şu anda çadırlı bir kamp kesinleşti Hakan abi
    Gelmek isteyen arkadaşlarımız Çadır kampı olacağı için gerekli çatal bıçak vs gibi araç gereçlerini getirirlerse iyi olur. Yani kısacası bu şekilde bir tatil için gerekli gördükleri malzeme listesini kendi ihtiyaçları çerçevesinde katılımcı arkadaşlarımız belirleyebilirler. Gidecek olduğumuz yerde muhtemelen elektirik ve su alabilecek olduğumuz bir yer olacak. Çadırımıza elektirik alabilmek için 10-15mt lik bir ara kablo üçlü priz ve ampul bulundurmanın da faydalı olacağı kanaatindeyim. Henüz herhangi bir çadır kampı ile görüşülmediği için gidilecek yer sadece İzmir çevresinde ve muhtemelen Foça civarlarında olacaktır. Ancak buda henüz kesinlik kazanmamıştır. Bu neden le ücret belli değildir. Ben geçen yıl bu bahsettiğimiz çadır kamplarında kendi çadırımda kaldım. Ödediğim ücret 7.5 Ytl. Bu ücrete elektirik ve su dahil. Biz kalabalık bir grup ile gideceğimiz için fiyatta indirim olabileceğini düşünüyorum. Yok çadırı da işletmeden kiralamayı düşünenler için kiralanmak istenen çadırın boyutuna göre fiyat değişiyor.

Katılmak isteyenlerin listeye isimlerini yazdırmaları iyi olur. Bizde ona göre yer ayarlarız...

Tarih konusu ise 11.12 Ağustos 2007 olarak belirlendi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Haziran 2007
  14. hakan28

hakan28 hakan

Favori Kamış:
    kamışlar, el oltaları
    En İyi Avı:
    Levrek, çipura
    okey

her ne kadar hakan abi diye başlamış olsanda genel bilgi almak isteyen arkadaşlarımız dilediği kadar faydalanabilirler. Çok teşekkürler bu arada. Ara ara böyle genel bilgi verirsek siteye yeni katılanlar veya çok vakit harcayamayan arkadaşlar için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Tekrar tekrar teşekkürler....

15. oltam_ve_ben_2

oltam_ve_ben_2

Favori Kamış:
    El Oltası
    En İyi Avı:
    22kg aynalı sazan
    Ne güzel Bir organizasyon.İnsanların birbirlerini tanıması çok güzel.lakin bir okadarda tehlikeli müjdat abi ! Yani yanlış anlayamayın,birbirlerini tanıyanlar ve uzun zamandır yazışanlar için demiyorum fakat diğer şahıslardan (bende dahil) tehlikeli canlılar olabilir !;) burası türkiye ! Siz dikkat edin ! Eminimki Gerekli Güvenlik Önlemlerini Müjdat abi Alacaktır :D Silah Ve Cephane Desteği İsterseniz Ben Bulunduğunuz Yere Çakabey Ve Serdarınoğlu Fıkrateynlerini Yollayabilirim.;) .aaa Şansınıza Şuanda Deniz Kuvvetleri Komutanı Çok Değerli Komutanım "Yener Karahanoğlu" Arıyor. (Az Önce Ödemeli Arama Yapmıştımda :D) Durun Ben Birazdan Size fıkrateynler Hakkında Haber veririm.Önce bir paşamızla Konuşayım :D Sonra Ben Sana Döneceğim Müjdat Abi.Sen Hatta Kal :D

not: 11-12 ağustosa Çok Var.Şimdiden söz verip gelememektense son ana kadar beklemek daha akıllıca (bu fikir sadece şahsım için ) :D

16. derya__kuzusu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
  17. derya__kuzusu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Kafeteryası Alkollü,ve Alkolsüz içecekler mevcut...
    Shot with COOLPIX S200 .

disco :D
    Shot with COOLPIX S200 .

Çadırlarımızı kuracağımız alanın başka bir görüntüsü ..
    Shot with COOLPIX S200 .

E tabi Nargilecileri unutmadık buda mevcut...
    Shot with COOLPIX S200 .

ve yine çadır bölümümüz..
    Shot with COOLPIX S200 .

Ve Kampın tepeden görünüşü
    Shot with COOLPIX S200 .

Evet arkadaşlar ve tüm Balık avi.net'çiler ......

işte resimleri gördünüz ..Kamp alanımız burası ve bir detey daha ..

Buraya araç başına ücret alıyorlardı (20)ytl.. Fakat biz Kamp sahibi Ahmet abi ile biraz pazarlıktan sonra bunu Çadır başına (10)ytl olarak belirledik .Ayrıyetten içecekler konusundada bizlere kolaylık sağlıyacaklar İçecekler Alkollü,ve Alkolsüz şimdi buradan bunların isimlerini ve fiyatlarını yazmıyorum ama öğrenmek isteyen varsa bana özelden sorabilir..

Ve en önemli olan KUZU onuda hallettik iki adaet kuzunun siparişi şimdiden verildi ..

Ve asıl önemli konu gelicek olanların bana bunu en geç 25 Temmuz'da belirtmeleridir ki ona göre bende oraya kapora bırakıcam ve kişi sayısını bildiricem ve bize daha iyi yer ayarlıyabilsinler ve hizmet edebilsinler...

İşte benden şimdilik bu kadar varsa sorularınızı alayım .:p :D

18. derya__kuzusu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Bu listede isimleri yazılı olan arkadaşların kaçar kişi geliceklerini belirtmeleri gerekmektedir ....

Ve herkatılımcının Çadırı varmı olmayanlar bildirsinlerki onlara Çadır teemin edelim ..İnanın bunlar çok önemli detaylar gelicek olanlar kişi sayılarını lütfen belirtsinler....

19. kskkörfez35/5kost

kskkörfez35/5kost

Favori Kamış:
    zıpkın,olta
    En İyi Avı:
    levrek3 kilo ahtapot 3 ve altı
    zıpkıncılar gelebiliyormu bide eski foça mı yeni foçamı arabası olmıyanlar nası ulaşıcaklar :)

Son düzenleme: 25 Haziran 2007
  20. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Elbette gelebilirsiniz
    Zıpkıncı yada oltacı diye bir ayırımımız yok
    Sitemize üye tüm dostlarımızı bekliyoruz....