İlk denemem

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Leon tarafından paylaşıldı.

1. Leon

Leon

Suat abi tavsiyelerin için teşekkürler, aklımın bir kenarına yazdım. Oltayı alışımızda da kararı ona bırakmıştım. Makinayı kırmızı aldık filan :) Biz gezmeyide çok severiz, havalar ısınsın Bebek'e gideriz gezer fotograf çekeriz bir ikide olta sallarız diyorum onunda hoşuna gidiyor. Nasıl, doğru yoldamıyım?

2. suates

suates suat ateş

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    fangri
    süperrrrrrr
    aman bu günler acayip hassas günler alıştı, alıştı alışmadı hayat sana zehir olur ona göre
    sitede benim gibi dertli arkadaşlar çok
    kural 2 -baktın oltaya balık gelmeye başladı hemen oltayı ona veriyorsun balığı o çekiyor.fakat kesinlikle balığı ilk zamanlar iğneden sen çıkartıyorsun. ne biçim çektin aslanım benim falan diyerek motive ediyorsun
    aman aman çok önemli günler bu günler
    senide ilk günlerde kaybetmeyelim

bak bizimki değil balığa gelmek evi her temizlediğinde kaldır artık şu oltalarını evin içinden diyor arabanın bagajına koyuyorum görüncede bu bagajı temizle artık kaldır bunları burdan diyor hadi buyur!!!!!!!!!!

bize kimse tavsiyede bulunmadı ilk zamanlar yaa:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

3. Leon

Leon

Suat abi sen bu konunun kitabını yazmışsın, tecrübelerini benimle paylaştığın için teşekkürler.

Bekarkende bir kamışım ve makaram vardı. O zamanlar şimdiki kadar hevesli olmasamda ara sıra atardım. Bir gün yine aklıma geldi nerede şu olta diye anneme sorduğumda zaten bir işe yaramıyordu attım çöpe dedi :) Şükür eşim annemle aynı bakış açısında değil...