Kisa günün bereketi

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında Bigcarp tarafından paylaşıldı.

1. DR_BLOoD

DR_BLOoD

yok bir şey kastetmiyorum yanızça bende sabri abimizi sevdiğim için duygularımı dile getirdim yanızça yanış anlaşılma olmasın lütfen bu yazım uyarım her neyse işte :) bir görüştü yanızça ....

2. zarganax

zarganax

Favori Kamış:
    D.a.m. Kamış Banax Motor
    En İyi Avı:
    2 Kg Kırlangıç

Sabriciğim en büyük korkum muhabbetin polemiğe gitmesi olacaktır. Benim de Tahsin Beye ve balığına hiçbir sözüm yok. Hatta ve hatta gördüğüm en büyük sazan diyebilirim ki bundan öncekileri senden izliyorduk. Onu da ayakta alkışlıyorum.

Sanırım seninle de bir yanlış anlaşılma olduğunu tahmin ediyorum. Yüzyüze konuşmayla mesaj yazmanın arasındaki fark, yanlış anlaşılmalara yol açabiliyor. Sanırım bütün mesele bundan ibaret...

Bu arada senden de güzel paylaşımları bekliyoruz... Hep Tahsin Abiye yüklenmek olmaz di mi :D :D

Son düzenleme: 2 Kasım 2006
  3. zarganax

zarganax

Favori Kamış:
    D.a.m. Kamış Banax Motor
    En İyi Avı:
    2 Kg Kırlangıç
    Ok Ayhan anlaştık. Sen bir tanesin . Bu arada arayı bu kadar soğutma forumu yokla arada ha ;)

4. DR_BLOoD

DR_BLOoD

sağol serkan abi bu aralar yoğundum ondan dolayı pek urayamadım bundan sonra hep burdayım (.

5. oguzhan

oguzhan

Favori Kamış:
    σℓтα
    En İyi Avı:
    1.5 кg αуηαℓı ѕαzαη
    Tahsin Abi Ilk önce Aramiza Hoşgeldin:)..........

Valla Rekor Bir Balik Yakalamişsin........

Helal Olsun Ne Diyeyim................

6. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    tahsin hocam aramıza hoşgeldiniz
    maşallah öne balık öyle vallahi imrendiriyorsunuz ellerinize kollarınıza sağlık inşallah devamında da aynı güzellikte balıklar yakalarsınız rastgele............:)

7. Bigcarp

Bigcarp

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    27 kg. Sazan
    Öncelikle forum üyelerine hayirli aksamlar selamlar ..
    Ilginize cok tesekkürler karinca kararinca elimden geldigince bende kendi capimda birseyler yapmaya calisiyorum ;)
    aslinda bunlardan dahada büyüklerinin Türkiyemizde varligindan süphem yok ama Allah kismet ederse önümüzdeki yaz izine tam takim gelmeyi düsünüyorum bakarsiniz sans yardim ederde daha büyüklerini Türkiyede yakalarim :D
    Sazan avi gercekten cok külfetli bir avcilik avlanacaginiz suya göre hazirlayacaginiz yada sececeginiz yem cesidinden tutunda suyun tabaninin ne sekilde olduguna kadar.
    Sazan aslinda genelde gece avlanan bir balik türüdür daha dogrusu gece yemlenen diyelim ve cok sessizlik gerektirir suyun kenarinda gereksiz gürültü büyük baligi kesinlikle tedirgin eder bugüne kadar yakaladigim büyük baliklarin yüzde doksani ya gece yada yagmurlu ve kapali havalarda yakalanmistir ayrica asiri derecede garanticidir bana göre tatli suda yasayan yakalanmasi en zor iki baliktan biridir (Sudak ve Sazan ) buna dair su alti kamaralari ile cekilmis bircok film izledim inanin sasirmamak elde degil :eek:
    neyse ben fazla uzatmayayim hepinizle tanistigima cok memnun oldum sohbet icin ilerliyen zamanlarda cok zamanimiz olacak nasilsa bu arada bildiklerim dahilinde herkese yardimci olmaya calisirim ...

Herkeze tekrardan iyi geceler .
    Rastgele

8. afet

afet

:) merhaba Tahsin öncelikle aramıza hoş geldin. güzel avlar ve resimler paylaştığın için teşekkürler. paylaşımlarının devamını dilerim:) rastgele.

9. ellerine sağlık güzel balık bizlerede nasip olur inşallah..:)

10. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Tahsin abi hoşgeldin merakla paylaşımlarını bekliyorum.

11. battal1964

battal1964 mehmet

Favori Kamış:
    olta Fox warrio ) makara solid 50
    Favori Makine:
    schimano
    En İyi Avı:
    sazan 13 kilo turna 7.6kg ) SUDAK 6.3kg
    Merhaba arkadaslar ben yeni üyeniz battal 1964

arkadaslar selamlar hebinize benim adim;)
    suat almanyada yaziyorum size tahsinin arkadasiyim yani canli sahit
    baliklar hepisi gercek plassdik degil tahsin kadar usda olmasamda tabiki benim de tutdugum balik olmusdur su an fotarflar yok ama yakin sizlerle baylasagim insallah ( türksem biraz kötü idare edin ardik) :rolleyes:

sazan yakalamak icin uzmanina sorsan:eek:

12. battal1964

battal1964 mehmet

Favori Kamış:
    olta Fox warrio ) makara solid 50
    Favori Makine:
    schimano
    En İyi Avı:
    sazan 13 kilo turna 7.6kg ) SUDAK 6.3kg
    merhaba n@mik

nasilsiniz ben bilgilerimi tahsin ve öbür sazan hastalari var burda onlarda aliyorum :)