Levrek..at, cek.. kullandigim takimlar

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında Zeebaars tarafından paylaşıldı.

1. araştırıcı

araştırıcı Levent Bekir

En İyi Avı:
    akya
    Çok büyük geçmiş olsun... Allah Korumuş... Allah sevdiklerinize ve ailenize bağışlasın..

daha çok levrek sizi bekliyor.. iyi insanlar yaşamalı..

en güzel dileklerimle..

selamlar..

2. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    gemiş olsun Ahmet kardeş,büyük kaza atlatmışsın:( ALLAH korumuş..
    bizdeki doktorları övmüşsünde..bana göre senin anlatımına göre bizde de malesef kasap çok..:)

hangi birini anlatayımkiidk en yakınımınkini anlatayım..arkadaşım göbek bölgesinden şiddetli ağrıya maruz kalarak özel doktora gidiyor..buna apentis tehsişi koyuyorlar..ameliyat parası çok olduğu için..başka hasteneye de sorma gereği duyuyorlar..ordaki yapılan kontrolde..arkadaşımın midesinde delik olduğu tespit edilir..

biri miden delik demiş diğeri apantis:D 2ci doktor kanıt göstermiş ve ameliyatı yapmış..doğru tehsişi koymuş yani.. az kalsın çocuk pisi pisine apantis ameliyatı olacakmış:D bunun gibi 1000 lerce olay gerçekleşmiştir türkiye de..tv lerde çoğu kez yayınlandı..

ben şahsen ameliyat olacak olsam..en az 3 ayrı doktora görünür fikir sorarım bu ülkede:)

yanımda da kendim den gözlemci isterim..yanlış bölgeyi kesip biçmesinler diye..böyle bir sürü hadise oldu burda...

3. befalcon

befalcon Sinan

Favori Kamış:
    Okuma V-System 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 2500
    En İyi Avı:
    Dağ Alası 26 cm.,, Torik 3 kg
    Çok geçmiş olsun. Levrekler seni bekler, bu sene olmazsa seneye olur. Önemli olan sağlık. Çok ama çok geçmiş olsun.

4. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Çok geçmiş olsun, büyük kaza atlatmışsınız.

Hollanda daki sağlık sistemi beni şaşırttı. Oysa bu tip ülkelerin gelişmiş olduğunu düşünmekteydim. Bizim ülkede durumlar malum. :(
    Sırf gelir getirmek için birçok kişiye gereksiz ameliyatlar yapıldığını tv'lerden izlemeyen yoktur. :(
    Nüfuslar arttıkça, kaynaklar azaldıkça bakalım, diğer canlılara, kendi türümüze ve dünyaya ne zararlar vereceğiz.

Matrix filminde (ilk olanda) ajan Smiht'in bi repliği vardı.
    Kafamda kazındı kaldı.
    - Sizler dünyanın zararlı virüslerisiniz. Gittikçe çoğalıyor ve bulaştığınız yeri hasta ediyorsunuz........ vs.vs.vs.

5. 4443

4443

Ilımlı yaklaşımınızdan ve anlayışınızdan dolayı ben teşekkür ederim ahmet abi ...

Bu arada büyük geçmiş olsun güzel kareler seyrinde kaza karelerini görmek üzdü inan tekrar geçmiş olsun sevgiler...

6. drasty41

drasty41 Recep

Favori Kamış:
    lineaeffe unicast, spro spin2,70 ve 2,40
    Favori Makine:
    shimano exage ryobi ekusima4000
    Ahmet kardeşim çok büyük geçmiş olsun yüce rabbim sevdiklerine bağışlamış.En kısa zamanda iyileşmeni bekliyorum saygılar.

7. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Shimano Speedmaster 3.60 AX
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Kullandigin kamis tam karbon olmasi hem esnek hem hafifligi ve kamisi havaya kaldirip serpip baktiginda saga sola rasgele oynanamasi cirptigin istikamette oynamasina cok dikkat ederim.. bende ki shimano beastmaster ile 80, 90 metre arasi 22, 24, 29 gram aralari sahteleri kasiklarda 40, 50 grami gecirmem kasikta 50 grami beastmaster ile 110 metreye kadar atiyorum daha ileri atmak icinde hafif sahtelerim icin alttaki resimlerdeki su dubasi bunlar 50 grama kadar degisiyor ben 25 gramlik su dubasina su doldurup alt misina sahteyi bagliyorum 120 cantim aralik birakarak daha ileri atmak icin..
    shimano speedmaster da ise makaramda 150 metre ip sarili orgu ipi oda cok onemli at cekte benim kullandigim orgu ipi 17lik penn markasi bir yildan fazla kullaniyorum o kadar kullanmama ragmen simdiye kadar hic bi zaman yari yolda birakmadi onunda cok etkisi oluyor ornegin 20lik 22lik 25lik ip sardirmis olsam atis mesafem duser.. onun icin 17 lik en ideal ve kaliteli ip kullandiktan sonrasi gelir..bu su dubasinda da silikon delta kucuk baliklar var bazen onlarda da kullanirim levrek icin etkili silikonlar arasinda tabikii yerine gore...
    levrek sezonu acilisinda at cek ile ortalama ne kadar mesafe atisimida videoya cekecegim insallah paylasma imkanim olur atisin puf noktasina kadar paylasacagim..

Kaza icinde guzel dileklerin icin tesekkur ederim Allah'im kimseye yasatmasin.
    Halen agrilarim devam ediyor.:eek:

8. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Allah razi olsun. ikinci kez dunyaya geldim o an sanki hersey bitmis gibi oldu..
    Allah kimseye yasatmasin.
    sevgi saygi benden.

9. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Allah razi olsun Kadir usta..
    Her ne kadarda olursa olsun ulkemizin doktorlarinin yerini hic birsey tutmaz
    diger avrupa ulkerinde saglik sistemi hasteneleri doktorlari nasil bilmem bildigim tek sey Hollanda daki ne doktor ne hastene ne saglik sistemi 1 cent etmez..
    kazadan bu yana agir morfin hapi veriyorlar agrilarimi onunla dindiriyorum halen
    7 haftadir morfin kullanmak dogrumudur sadece bastan savma gibi geliyor..
    Allah kismet ederse kisa zaman icerisinde gelip ulkemde ki doktorlarima gorunmek istiyorum.. sol omuzum icinde bi damar agrisi var o agri oyle bi agriki beni resmen nakavt ediyor Allah kimseye boyle bi kaza yasatmasin kimseye boyle aci vermesin insaAllah kisa zamanda eski sagligima kavusurum umidim var..

10. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Cok tesekkur ederim..oncelik saglik bence de..
    Sag olun Allah razi olsun.

11. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Cok tesekkur ederim Allah hic kimseye yasatmasin boylesi bi kaza..dunya buyuk varsin herkes yasasin..
    Hollanda da saglik sistemi AB birliginden sonra cokuse gecti.. o kadar polonyali
    dogu kokenli insanlar geldiki ne saglik sistemi ne duzen kaldi dogrusu suan ABligi can cekisiyor Almanyayi Hollandayi Belcikayi ayakta tutan Turkler vatandaslarimiz.. eskiden isciydik artik o devir kapandi isveren konumundayiz
    vergimizi tikir, tikir oduyoruz her yerden sirtimizdan kazaniyorlar her yerde aktifiz Allah a sukurler olsun.. yalniz son zamanlarda AB birliginde muslumanlara karsi bir hareketlenme var hem yabanci dusmanligi hem ekonomik sorunlardan dolayi saglik sisteminide bitirdi burda..hem isyerimizden saglik sigortasi aylik para aldiklari gibi birde kisi basina aylik 130 euro oduyoruz yani dubbel ona ragmen icler acisi.. Allah hakkimizda hayirlisini versin diyorum..

12. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Rica ederim..
    Sag olun Allah razi olsun..olacaktan kacinilmiyor malesef Allah buyuk acilar yasatmasin. Rast gele..

13. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Allah razi olsun abi, Allah ikinci kez omur verdi cok mutluyum..
    Hayat herseye ragmen yasamaya deger..at cek keyfi bi yandan surflu yemli atislar ile insanda ne dert ne kaygi ne keder kaliyor aliyor herseyi goturuyor..
    nasil bi tutku anlatilmaz..:)

14. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Buda benim Pasam Efem oglum Enes..

gelecegin usta balikcisi..reeling

buda dunya tatlisi buyuk askim kizim Aleynam

15. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    pisi ve mezgit baliginin bol oldugu avlak yerim

Hic bi zaman beni eve bos gondermeyen Levrek avlak yerim vazgecilmez yerim..
    Levrek sessizligi cok sever en ufak ses duydugu anda uzaklasir urkek baliktir..
    urkutmeden sessizce, sessizce at cekini yapacaksin veya duba ile yemli avlarimda gece en ufak ses en ufak isik dahi acmadan avimi gerceklestiririm..
    Levrek avinda mumkun oldugunca yalniz giderim veya usta bi balikci ile giderim.. ses asla olmayacak..

Yillardir Levrek avladigim avligim..

av oncesi alt takimlari eksikleri tamamlarken

arada mola vermek gerek kahve molasi.. ;)

16. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    3lu Kostek yapimi (Mezgit) veya yuvarlak balik cinsleri

Mezgit baliginda kullandigim altbedenlerden biri (her hangi bir yuvarlak balik icin de olur)

Bu altbedeni tabi cascade swivel olmadan da yapilabilir ozaman ufak bir firdondu kullanilabilir yanliz 2 fir dondu arasini 35 santim yapin kostekler 22cm kalsin.

Kullandigim mazemeler:

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

17. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
  18. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    çok güzel kareler var güzel mekanınız varmış:) son videoda ki yorum yapan arkadaş haklı galiba:D bayağı tutmuşsunuz:)

19. dragonX

dragonX selcuk

LEVREĞİN KRALI DEMEK LAZIM...

20. Zeebaars

Zeebaars Ahmet ACA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Aernos 4000FA
    En İyi Avı:
    Levrek 4 Kilo
    Dun gece nasibimize dusen levrekler.. insaAllah yarin de kismet olursa kaldigimiz yerden devam.. bu mevsimde burda levrek bulmak ruya gibiydi.. demek ki nasibte varmis levrek :D hastasiyim levregin hastasi reeling

zeebaars onderlijnen jojo

dip alt takimi ile canli yem denizkurdu