Levrek Avı: Texas Rig, Shore Jigging, Popper ve Batarlı Sahteler, Bir "Wake Bait"...

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında koxford tarafından paylaşıldı.

1. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Sevgili Togay,

sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün, hiç hüzünlenmeyesin.

Çok değerli sözlerin için teşekkür ediyor, her şeyin gönlünce olmasını diliyoruz. Sağlıcakla ve rast gele..

2. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Sevgili Erol Bey,

cesaret verici ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ediyoruz. En iyi dileklerle ve rast gele..

3. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Serkan Bey,

11 yıllık hasretinizin bir an evvel son bulmasını dilerim:)

4. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Sayın dqn, çok teşekkür ederiz. En iyi dileklerle ve rast gele..

5. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Alpay Bey,

değerli ve cesaret verici sözleriniz için biz size çok teşekkür ederiz. Sağlıcakla ve rast gele..

6. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Bahadır Sarıca

En İyi Avı:
    Levrek, bir sonraki
    Sevgili dostlar(Mine, Aykut ve Turgay)
    Sizlerle birlikte av keyfi yaşamak benim için çok büyük mutluluk oldu.
    Her ne kadar verimli bir av geçiremesek de(ki bunda depremin etkin olduğunu düşünüyorum), yeni meralar keşfetmek, değişik tür teknikleri test etmek ve sahtelerimizi deneyerek sohbet çok güzeldi.
    Silikonlar üzerindeki ısrarım verimli bir av sonucu olmasa da devam edecek :) Özellikle “texas spinner” buluşu bence çok keyifli. Yaprak çeşitlemesi ile daha değişik boyutlara taşınabileceğine inanıyorum.
    Sevgili Turgay’a sırtı avlarında kullanmam için hediye ettiği kalamar kollu sahte ve rapalanın ölçü cetveli(Baki Beye selamlar) için ayrıca teşekkür ederim.
    Keyifli avlarımız/nız-ın devamı dileklerimle…

7. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Vedat Abayoglu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Sevgili Aykut
    Anlatımlarınızı,raporlarınızı ilgi ve beğeni ile izlemekteyim.
    Uzun soluklu atçek avlarınız,muhtelif teknik ve takımları deneyip olumlu sonuçlar almanız,bunları Turgay Kardeşimle ince detaylarına kadar anlatıp sunmanız,takdir edilmelidir.
    Keşke bu işin gönüllüleri olaya bu kadar ciddi eğilebilselerdi.
    Sonucundan emin olduğum müteakip avlarınızda ,ekibinize tüm gönlümle başarılar diliyorum.
    Sevgi ve saygımla kalınız.

8. enis59

enis59 enis

Favori Kamış:
    shimano catana 2.70 mh, shimano catana ax te surf 400 mormora
    Favori Makine:
    okuma avanger av 30, okuma avanger av 45, shimano alivio 4000 fb
    Elinize emeğinize sağlık harika bir çalışma olmuş

9. modena

modena

nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu burada kelimelerle anlatmam zor ve uzun olur...ama kısaca anlatmam gerekirse ADAM GİBİ ADAM sanırım bir miktar yeterli olur...

içimde kurtlar yine taklalar atmaya başladı...yeni avlaklar mutlaka deneyeceğiz...yani paylaşımlar yapacağız...

şunu da belirtmeden geçemeyeceğim...yapılanlar karşısında bu kadar övgü dolu sözler almak harika ötesi...üyelerimiz tarafından taktir edilmek müthiş bir duygu...hele birde yaptığımız uygulamaların denenmesi ve sonuç alınması...bunun dışında çektiğimiz videoların herkesin işine yaraması...

işte bütün bunlar bizi hep daha iyisini yapmaya teşvik edecek siz değerli üyelerimiz için...sağ olun var olun...

10. sansarnemrut

sansarnemrut kaan

En İyi Avı:
    Çok yakında..
    Emeğinize yüreğinize ve ellerinize sağlık. Böylesine detaylı ve anlaşılır bir bilgi kaynağı hazırlamak kolay iş değil. Turgay abinin de söylediği gibi kelimelerle anlatmak zor. Bu çok değerli bilgiler için teşekkürler.
    Tüm ekibi tebrik ediyorum.

Saygılarımla..

11. Muharrem_Gunes

Muharrem_Gunes Muharrem Güneş

Favori Kamış:
    Shekspeare Ugly Stik Lite 1.98 M,Shimano Vengeance Sea Bass 2.40 10-50 Gr
    Favori Makine:
    Okuma Flame 20,Shimano Stradic 3000SFD,Shimano Exsence CI4 3000M
    En İyi Avı:
    Levrek 1000gr - 1200gr arası.Diğerlerini yazmıyorum.Levrekte hırs yaptım.
    Sevgili koxford Ve Modena Emeklriniz için çok çok teşekür ederim.Nasıl yurt dışında önemli isimler varsa Türkiyede de sizsiniz.
    Teşekkürle.Devamını bekleriz:)

12. denizden

denizden onur

Balıl avına yeni merak sarmış birisi olarak böylesine müthiş bir çalışmayı okumak gerçekten cok keyifliydi.Teşekkürler :)

13. enesgöksen

enesgöksen enesgöksen

arkadaşlar elinize sağlık çokgüzel bir çalışma olmuş.çok yararlı faydalı bilgilerin yanında paylaşımcılık süper.vede biz amatör balıkçılara değişik fikirler için uğraşmanın ne kadar güzel olduğunu ve emeklerin boşa çıkmadığını gösterdi. teşekküler.

14. point.shot

point.shot rıfat kayar

Favori Kamış:
    Spro Precision Hot Spin 210 cm 5-15 gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 3000FI
    En İyi Avı:
    Anadolu Alası Gökkuşağı 63cm
    Sevgili Aykut ve Turgay,

Ne kadar eliniz sıksak, ne kadar tebriklerimizi yazsak yapmış olduğunuz paylaşımlarda yer alan emekleriniz için karşılık olabilir mi?

Rapala konusuna ilk başladığımda izlediğim onca videoda sadece sahtelerin su altındaki aksiyonları görüntülenirken sadece bir tek videoda kamışın bir görüntüsünü yakalayabilmiş ve o günden sonra ufkum açılmıştı.

Şimdi ise sizler bu işin Türkçe Kullanma Klavuzunu yazıyorsunuz. Sizin gibi arkadaşlarımızın olmasından dolayı kendi adıma da forum için de gururluyum.

Ellerinize defalarca kez sağlık. Avlarınız, birlikteliğimiz ve neşemiz daim olsun inşallah..

Selamlar..

15. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Çok Sevgili Bahadır Abi,

Tüm samimiyetimle, seni tanımış olmaktan, seninle beraber vakit geçirip muhabbet etmekten, beraberce avlanmaktan ötürü büyük bir kıvanç ve mutluluk duyduğumu söylemek istiyorum; ekibimizin diğer üyelerinin de benzer duygular içinde olduğunu çok iyi biliyorum. Bizi yalnız bırakmadığın için sana sonsuz teşekkür ediyoruz. İnşallah beraberce çok daha güzel zamanlar da geçireceğiz (seni daha az yormak kaydıyla:) ).

NB: Bahadır Abi, Çeşme dolaylarındaki son sürprizin için ayrıca teşekkür ederim; yorgunluğum ne kadar keyif aldığımı gizlemiş olabilir, fakat inan çok büyük bir keyif aldım. Dahası, şeytan oltası ile yemli avı senden öğrendiğim için ayrıca mutluyum; birgün bu av stilini birine göstermem gerekirse, göğsümü gere gere "Hocam Bahadır Sarıca idi" diyeceğim:)

Son düzenleme: 24 Kasım 2010
  16. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Çok Değerli Büyüğüm Vedat Abi,

inanın, sizden böylesine olumlu bir cevap almak bizim için tarifi mümkün olmayan bir kıvanç ve mutluluk kaynağı; sizin bize böyle destek vermenizin bizim için apayrı bir yeri vardır, bize verdiğiniz bu muhteşem hediye için size ne kadar teşekkür etsek azdır...

İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ediyor ve biz de size en iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sevgili Vedat Abi, siz de sevgiyle, selametle ve en derin saygılarımızla kalınız..

17. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Çok teşekkür ederiz; sağlıcakla ve rast gele..

18. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Sevgili Turgay,

hakkımdaki düşüncelerin için çok teşekkür ederim, gerçekten memnun oldum - ve elbette "bil mukabele"...

Yazdıkların vesilesiyle, çok değerli desteklerini esirgemeyen herkese ben de bir kez daha teşekkür ediyorum.

19. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Sevgili Kaan,

gurur verici sözlerin için çok teşekkür ederiz; en iyi dileklerimizle ve rast gele..

20. koxford

koxford nada

En İyi Avı:
    nada
    Sevgili Muharrem,

bu eşsiz sözlerin için sana çok teşekkür ederiz; bizimkisi hobimizle ilgili olarak elimizden geldiğince bir şeyler paylaşma gayreti sadece.

En iyi dileklerimizle ve rast gele..