lexa mı? ballistic mı? stradic mı?

Konu, 'Makineler' kısmında haySpinine tarafından paylaşıldı.

1. acemi001

acemi001 adana

abi powerpro 0.10 ip kullandığını söylemişsin

bende kullandım aynısından ama tüylenme yaptı piyasa da taklitleri de var.

sanmıyorum ki siz böyle bir problem yaşıyorsunuz.

acaba ben mi sahte ürün satın aldım?

2. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Makinanin sarim klavuzu yatak yapmadiysa kamis halkalarinin birinde çatlak-kirik-zede vardir. Örgüde tüylenme bu sebeplerden olur.

3. acemi001

acemi001 adana

hiç birşey yok ne makine de ne de klavuzlarda ne de porselenlerde.

sorun da bu işte misinanın kendisi sorunlu sanırım.

aldığım yere durumu açıkladım.

geri gönder dedi.

gönderdim, burda başka bir 0.10 vardı denedim haklısınız tüylenme yapıyor dedi.

daha bir çözüme ulaşamadık.

bir sürü prosedür.

4. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Power Pro'nun sahtelerinin piyasada cirit attığına dair ciddi kaygılar, duyumlar vs. var. Dikkatli olmak lazım.

5. furunotr

furunotr Haluk

2 yıl falan kullandım 2 makara; üstelik 150-220 gram ağır kurşunlar ile; ben bu tür problemler yaşamadım; bu ipleri yitirmemin nedeni ya dibe takıp kopartmam; ya da yakından geçen bir teknenin koparması şeklinde olmuştur... Ancak kullandıklarım 8 kat olan değil; yassı olan tipi; yurtdışında sahteleri mevcut bunu biliyorum; ancak abartıp yurda ithal ettiler mi bilemiyorum; son aldığım kullanılmamış bir bobin mevcut elimde ambalaj içeriği eskilerine göre değişmiş; bu sahte mi; değil mi bilemem; denedikten sonra göreceğiz elbet; yorumunu da o zaman yaparım...

Sizdeki böyle bir problem yapıyorsa büyük olasılıkla sahte ürün; kaliteyi düşürmüş olabileceklerini sanmıyorum; belki hatalı bir seriye de denk gelmiş olabilirsiniz...

Hangi kanaldan temin ettiğinizi söyleyebilirseniz belki bir yorum getirilebilir bu konuda...

6. vayacon

vayacon Gürel

Selamlar, ballistic 4000 light jig de yeterli olur mu? Tavsiye edermisiniz?