SİVRİCE ORGANİZASYONU

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında cyhnckr tarafından paylaşıldı.

1. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Shimano Ultegra, Major Craft Solpara 275 50gr, Italcanna Jigging
    Favori Makine:
    Penn Affinity, Daiwa Emblem Pro 6000A, FinNor Marquesa 40II,Daiwa Exceler 4000HA,Daiwa Saltist 4500
    En İyi Avı:
    43cm palamut , 50cm Lüfer , 7,5kg Sarıkuyruk
    Orhan abi

kendi resimlerimi ilk defa görüyorum :) bende yok bunlar

2. orhan kucukbicmen

orhan kucukbicmen Orhan Kucukbicmen

Favori Kamış:
    El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Bende daha çooook şeyler var, sevgiler hoşça kal.:) :) :)

3. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Şöyle, mesajları baştan aşağı hepsini okudum. Ne yalan söyleyeyim, kıskanmadım ama, gıpta ettim inanın. Ne güzel bir düşünce, ne güzel bir organizasyon. Bu vesile siz Ceyhun beyi ve bu organizasyonun oluşturulmasında ki katkılarından dolayı Orhan beyi kutlarım.

Ne güzel bir duygudur o, grup olarak oralara gitmek, gıptayla maceralarını bizlere yaşatan değerli büyüklerimiz, Orhan beyle, Vedat beyle ayn nefesi solumak, sohbetlerine iştirak etmek.................................

Tabii şu da bir gerçek, bekleme süresi çok uzun. Daha 2 hafta var. Bence bu büyük bir ızdırap olacaktır; katılımcı arkadaşlara.:confused: :confused: Sanki tezkere bekleyen asker misali, günler geçmek, bitmek bilmeyecektir.:p :p Ve zaten bu süre zarfında inanın oralarda bir tane bile balık kalmayacaktır.:confused: :confused: Tüm katılımcı arkadaşlar, akşam yataklarına yattıklarında, kuracakları tatlı hayallerle, tüm Akyaları, Orkinosları ve Kılıçları, 10 ar, 20 şer yakalayacaklardır.:p :p

Şu an ki organizasyonunuza, güzergahınız Bursa üzeriyse inanın katılmayı çok arzu ederdim. Ne var ki küçük bir rahatsızlığım nedeniyle, o tarihlere rastlayan biraz uzun süreçli tedavim var. Eğer olmasaydı, ama Bursa'dan, ama Sivrice'den sizlere katılırdım.

Bundan sonra ki organizasyonunuzda, Bursa'da çay molası verebilirsiniz. Sitemiz çok geniş ve organize olup, İzmir - Çanakkale yolu üzerindedir. Çaylar ve börekler benden.:p :p

Artık bizlerde sizlerin, av maceralaınızı bol resimlerle bizlere anlatımlarınızı bekleyeceğiz.

Şansınız, kısmetiniz ve dosluklarınız en üst seviyelerde olsun.

Rastgele.

4. orhan kucukbicmen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.

Çok değerli saygıdeğer Tevfik bey kardeşim,:) ilk başta çok geçmiş olsun, (yazacaktım o sırada unutmuşum ehh ihtiyarlık) o kadar güzel yazmışın ki valla yüreğimi ferahlattın, ne olursa olsun seninle inşallah tanışırız,:) :) :)
    Her zaman diyorum sizleri güzel Sivricemize bekliyoruz, burada da çaylar ve gözlemeler benden.:) :) :)
    Selamlar , sevgiler, saygılar hoşça kalın.:) :) :)

5. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Penn Affinity, Daiwa Emblem Pro 6000A, FinNor Marquesa 40II,Daiwa Exceler 4000HA,Daiwa Saltist 4500
    En İyi Avı:

Tevfik abi çok teşekkür ederim ve çok geçmiş olsun.

6. mudeli

mudeli Gökhan

Favori Kamış:
    shimano
    Favori Makine:
    okuma
    En İyi Avı:
    selimhan 4300 gr
    ceyhun bey odemeyı yaptım ılgılı hesaba .oda konusunda ayarlamanızı beklıyorum :) takımlar ile ilgili hazırlıklar ıcınde bı ara mesgul edecegım sızlerı gorusmek üzere şimdilik

7. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Gökhan Bey,

ödemeyi aldım teşekkürler. Yardımcı olmaktan memnun olurum, aramanızı beklicem. Özel mesaj olarak İsim soyisim ve telefon numaranızı verirmisiniz?

8. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Güncel Liste

1. Ceyhun ÇAKIR
    2. Serkan ÖZKAN
    3. Kenan SAĞLAM
    4. Mehmet AKÇA
    5. Gökhan USTA
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.

9. orhan kucukbicmen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.

Sevgili ferdi kardeşim eski tel numarasını firmaya geri verdim, bu benim yeni numaram sevgiler hoşça kal, bu arada seni de Sivrice'ye bekleriz.:) :) :)
    Tel. 0535 073 75 18

10. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Orhan abicim,

gece ulaşacağımız için oraya, ulaşır ulaşmaz hemen spin takımla levrek denemek istiyorum. Liman tarafında alan varmı?

11. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    10 gün kaldı, cumartesi çalışanların işlerini ayarlamalarını bekliyorum.

Son haftayı bekleyen üyeler, 06.06.2012 Çarşamba gününe kadar haber bekliyorum. Teşekkürler.

12. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Vedat Abayoglu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Sevgili Ceyhun

Aslında anlatmıştım,tekrar edeyim.Ben Sivricede oturuyorum,teknem ise Assos limanında bağlı.

>Şayet ihtiyaç hasıl olur,yada isteyen olursa seve,seve balığa benim teknemlede çıkartırım..

Aklınızda olsun

Sevgiler

13. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Assos'ta biliyorum sizi ben, kusura bakmayın. Teşekkürler Vedat abi, katılım pek fazla yok gibi. cumartesi çalışanlardan haber bekliyoruz. Telefonunuz var bende gelince görüşürüz.

14. hakiahakia

hakiahakia Hakki

Favori Makine:
    Spro
    En İyi Avı:
    Levrek 2,7 Kg.
    Mükemmel bir organizasyona benziyor. İlk başta katılmam herhalde diyordum ama organizasyona bir kaç ekleme olursa sanki katılacağım. Mesela ustalardan dersler olması lazım. Orhan ve Vedat ustaları karşımıza oturtsak da 2-3 saat soru cevap yapsak şahane olur. Bu akşamları da yapılabilir.

Çünkü ben böyle bir organizasyonda balık tutmayı değil, balık tutmayı öğrenmeyi isterim. Tabi ki kastım mercan karagöz değil. Lambuka, akya, sinarit, torik vs vs. En azından teorik olarak ders almak isterim.

Böyle bir ekleme yapılırsa Allah izin verirse, aksilik olmazsa katılmak isterim sevgili Ceyhun...

Ayrıca mekan şahane. Gelip de balığa çıkmasak mı acaba diye düşünüyor insan. Neresidir burası? ismi nedir? web sitesi var mı? resimlerdeki odalarda mı kalacak katılanlar???

15. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:

Hakkı Bey,

Profilinizde Bursa'da olduğunuz gözüküyor. Organizasyonu İstanbul'dan planladık, isterseniz bize Sivrice'de katılabilirsiniz. Görüşmek üzere hoşça kalın.

16. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Güncel Liste

1. Ceyhun ÇAKIR
    2. Serkan ÖZKAN
    3. Kenan SAĞLAM
    4. Mehmet AKÇA
    5. Gökhan USTA

Cuma akşam yola çıkıyoruz. Takımlarımız hazır :)

17. orhan kucukbicmen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.

Sevgili Ceyhun ve sevgili kardeşlerim,:)
    Bu listenin cuma gününe kadar çoğalacağına inanıyorum, yüz yüze sizlerle !5 seneden beri bu sularda yaptığım balık avlarımı paylaşacağım,:) 32 kiloluk Akdeniz lılıncını beraber olarak teknede ne mücadeleler vererek başarıya ulaştığımız o anları sizlere Ben ve Tuncay kaptan ile tekrar yaşatacağız.

Sivrice'de çapari ile nasıl balık avlanır bizim avlak yerimiz Kuzey egede 15 seneden beri çapari avlarındaki başarılarımızı sizlere anlatacağım, ayrıca burada benden başka çok sayıda usta amatör balıkçı arkadaşlarımız yarım asırlık çapari tecrübeleri olan sevgili hocalarımızı emekli subay arkadaşlarımızı ve Sivrice'nin onlarca sene bu sularda avlanan bu çapari avlarını çok iyi bilen ustaları ile tanıştıracağım,:) o iki akşamda buranın çok değerli ustaları ile burada çok güzel Sivrice akşamları geçireceğiz, bu üzerime aldığım Sivrice'deki organizasyonu layikiyle yapıp sizlere çok güzel iki gün geçirticeğime inanıyorum.:) :) :)

Ayrıca gene 15 seneden beri yapmış olduğum mercan avlarımın taşlarına hep beraber gideceğiz, semeler evvel gelen arkadaşlarımız dan bir kaçını sizlere göstermek istiyorum, inşallah çok güzel mercanlar ve fangrileri gene Allah'ın izniyle yakalayacağımızı umuyorum.:) :) :)

Sizleri güzel Sivrice'mize bekliyoruz, sevgiler hoşça kalın. :) :) :)

Bana sormak istediğiniz veya daha fazla bilmek istedikleriniz için.:)

Tel numaram: 0535 073 75 18

Meil adresim: orhan.kbicmen@gmail.com

18. ssozkan

ssozkan Serkan Özkan

Favori Kamış:
    Vega Potenza Moon Star 4.25, Ryobi Kaiyoku 4.20, Okuma V System 2.70 10-40 gr.
    Favori Makine:
    Daiwa Windcast Surf Z5000, Ryobi Proskyer Nose Power, Ryobi Exucima 8000VI, Daiwa Crossfire 4000X
    En İyi Avı:
    Boşver karıştırma orasını.
    Orhan abi selamlar,
    önümüzdeki haftasonunun dostlar, tecrübe, bol balık ve deniz kokusuyla eşsiz bir haftasonu olacağına inancım tam. :) :) :)

Bu organizasyonda bizleri kendi evlatların gibi görüp tecrübelerini bir bir aktaracağını ve elinden gelen en iyi şekilde bizleri ağırlamaya çalışacağını benim gibi diğer arkadaşlarda biliyor.:) :) :)

Şimdiden emeklerin ve herşey için çok çok teşekkür ederim kendi adıma.

İnşallah 1 hafta içinde katılım sayısı artar. Bu eşsiz güzellikleri kaçırmak imkanı olupta gelemeyenler için gerçekten büyük bir kayıp olacaktır diye düşünüyorum.

Hayırlısıyla son düzlüğe girdik hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Saygılar, sevgiler. Hoşçakalın.:) :) :)

19. kedi

kedi kazim

Favori Kamış:
    Okuma
    Favori Makine:
    Okuma
    Takımlarımı geçen hafta hazırlamıştım lakin Çok istememe ramen ollmadı.
    İşyerinden izin koparamadığım için malesef bu orgz. katılamıyorum.
    :(
    Bol muhabbetler ve güzel avlar dilerim dilerim arkadaşlar.
    Resimsiz dönmeyin sakın.

20. cyhnckr

cyhnckr Ceyhun

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Sağlık olsun, bir dahakine artık. Resim ve video çekmekten zaman kalırsa inşallah balık tutabilirim:)

Biraz önce Suat'la telefonda konuştuk (suats) Suat Arıkan. Çeşme'de tatildeymiş. Dün akşam 1.5kglık ilk levreğini almış suüstü sahte ile :)

Bakalım Sivrice'de spin ile biz ne tutacağız hooked