somon 4.60kg, turna,yilan baligi..

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında hauki tarafından paylaşıldı.

1. simendifer

simendifer Sennur

Mustafa kardeşim, harika balıklar avlamışsınız, tebrik ederim. Küçük balıkları tutmasak, türlerin yaşamını sağlasak, bizler de böyle balıklar tutabileceğiz aslında ama gel gör ki, herkes bu konuda yeterince duyarlı değil. Ne vatandaşın yasaklardan haberi var, ne de denetleyiciler bu konuda yeterince çalışıyor. Gün gelip de denizlerimizde hiç balık kalmamasından ve sadece sizlerin tuttuğu balıkları seyretmekten korkuyorum. Gerçekten çok güzel bir av olmuş. Darısı başımıza diyerek bereketli avlar dilerim sana. Rast gelsin... :)

2. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    görup de tutamadigim balikti
    alp abi dediklerini yapmak bende istiyorum ama arkadas yok burda baliga gidecegim bazen hanim la gidiyorum 1 saat dursak hadi gidelim diyor..maddi durumlar duzelince kendime kamera alicam insallah o zaman videolar eklerim:)telefonla kendimi cekemiyorum zaten ve resimler pek net olmuyor..bu defa resme kendimi de ekledim sirf sen istiyorsun diye:)2 hafta sonra cok kuzeye buyuk annenin evine gidecegiz dev irmaklar cesir cesit baliklar orda somonlar 10-25 kg arasi oluyormus...avlak bulabilip avlanibilirsem eklerim fotolari..yarin ve pazar gunu ayni yere ava gitmeyi dusundum dunden tum takimlari hazirladim ama yarin ve pazar gunu yagisli gececek yine...her sey iyide alisamadim buranbin havasina 2 gun gunesli ise 2 hafta yagmurlu...
    tesekkurler ve saygilarimla

3. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    görup de tutamadigim balikti
    simendifer bir gun balik kalmayinca o zaman herkez duyarli olacak ama is isten gecmis olacak...cunku bizler baliga hirs,inat,ticari,ve yemek icin cikiyoruz..yabancilar ise genelde spor amacli yakalayip geri suya birakiyorlar..yemek isteselerde yiyecegi kadarini aliyor..bende ayni sporu uygulamaya basladim genelde yemiyeceksem neden baligi oldurmeliyim ki?bir poz alip geri suya birakiyorum...
    saygilarimla

4. Tebrik ederim Mustafa kardeşim,Allah nasibini artırsın:)