Tebliğde Yasak Olmayan ama Yasak Olarak Ceza Kesilen Bölgenin Durumu

Konu, 'Tebliğler' kısmında malidemirkan tarafından paylaşıldı.

1. malidemirkan

malidemirkan Mahmut Ali DEMİRKAN

Favori Kamış:
    Shimano Nexave 5-25 15-45
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 4000FI
    En İyi Avı:
    76 cm sudak

Ailece gidip piknik yapılabilecek güzel bir yerdir. Eğer buralara gelirsen haberim olsun. Özellikle seni oralara götüreyim. Gerçekten doğa harikası yerdir.

Oraya giriş paralıdır. Yani işletme olduğu kesin.. Yalnız oradaki işletmecinin su ürünleriyle ilgili bir çalışması yok..

Son düzenleme: 14 Ağustos 2009
  2. malidemirkan

malidemirkan Mahmut Ali DEMİRKAN

Favori Kamış:
    Shimano Nexave 5-25 15-45
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 4000FI
    En İyi Avı:
    76 cm sudak
    Afanyus ve inci balığı nedir bilmiyorum. Ot sazanı her gölde olduğu gibi ordada var... Yalnız o gölette ayrıca aynalı sazan, pullu sazan, sudak, kadife ve alabalık da var.. 5-6 sene öncesinde orada avlanmaya izin veriliyormuş. Oradan avlanan kişilerden biliyorum. Hatta avladıkları balıkların kafalarını kurutmuşlar. Gerçekten trofe balıklardı...
    Ayrıca sana çok teşekkür ederim ALİCO.. Gerçekten çok ilgilendin. Tabi bu konuda bilgisi olan diğer arkadaşlar da katılırsa daha güzel olur...

3. jaws43

jaws43 ömer

Favori Kamış:
    :) frig oltası
    Favori Makine:
    :) frig oltsı
    En İyi Avı:
    merzifon aynal avı 5.5 kg
    arkadaşlar burada linklerde ısparta eğirdir eğirdir gölü yasakolarak da görünmüyor ancak su ürünleriyasakolduğunu söylüyorişin ilginçbitarafı da boyalı civarnda israilsazanı avına izin veriliyor jandarmaya birebirgidip sordumnasıl iştiranlamadım levrek avınagidemedik su ürünleri arkadaşlara olta attırmamış