TUTTUGUM MÜREKKEBaLIGININ HİKAYESİ YEM YAPILIŞI İLE İLGİLİ YORUMLARINIZı BEKLİYORUM??

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında SWORD_Fish tarafından paylaşıldı.

1. John Dory

John Dory Emre

En İyi Avı:
    Büyük beyaz 70 cl, İstanbul Boğazı
  2. SWORD_Fish

SWORD_Fish

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    MARTI :) ( tekneden sırta çekerken )
    Hocam av teknigi açısından bilemicem ama verdiginiz bilgiler dogrultusunda bu SÜBYE artık eminim (eti sert beyaz ve mat ). Keşke kalamar olsaydı da dedigin gibi güzelce yerdim onu akşam . Rakıda ii giderdi yanıda dimii:D :D

3. güneyli

güneyli

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    70 cm Baraküda
    Di..di...dii....deee tööbe tööbe ahir mübarek gün..cık cık cık..uydurmayın benide şeytana..silgiden de korkarım bu arada:D :D :D

4. yalcinicli

yalcinicli

Yalcin, pisirmeden once kalamara yapilan islemleri subyeye de yapacak olursan gayet lezzetli olur. Pisirme yontemi de aynidir. Bosuna dememisler, denizden babam ciksa yerim...
    Umarim telef etmemissindir.

Not: Subyeden cikan beyaz kemikimsi yapi, tamamen kalsiyum karbonattan olusmus bir nevi iskelettir. Kafes kuslari, bunu kalsiyum ihtiyaclarini gidermek amaciyla tuketirler.

5. SWORD_Fish

SWORD_Fish

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    MARTI :) ( tekneden sırta çekerken )
    Yok yok telef etmedim daha. Sabah işe gelmeden önce tutum.Şimdi eve gidince telef edecegim.:D :D
    Bunu bir gün tekneyle çıktıgımızda tekneci yapmıştı bize, öylee sade hiçbiçey yapmadan direk tavada kızartmıştı, yedikden 1-2 dk sonra agızda çok güzel bir lezzet bırakıyordu, yani bayaa lezzetliydi.;)