Üsküdar Kısık Şubesinden herkese merhabalar,

Konu, 'Tanışalım' kısmında USKUDAR tarafından paylaşıldı.

1. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Hoşgeldiniz Necati Bey.

2. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Abi dur daha ilk günden sıkıştırmayalım :D
    100-250 atarlı olduğuna göre biraz serttir tahmin ediyorum, gerçi bendeki 3 metre 100-300 atarlıymış gayette hassa ama ne bileyim alıcam bişey işte kararsız kaldım :D

Son düzenleme: 25 Mayıs 2007
  3. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Açılış özel indirimi yapacakmış diye duyum aldım... :D
    O kadar olsun,kısık'a o kadar para kazandırdık.
    Benim kamış (Alba2787) ve eski kamış/makinam Alba biliyorsun .
    Aldığımız aksesuarlar felanı zaten söylemiyorum :D
    Forumdaşlara %20 indirim varmış.. :D :D :D

4. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Abi dur hemen 20 deme bekle:D abelki başka bir güzellik yaparlar ne biliyorsun.
    Bu arada 2787 ye 55 ytl diyor alba sitesinde malum markada 50-55 civarı biliyorsun.

5. Xomerx

Xomerx ömer

hoş geldiniz, sizi aramızda görmek çok güzel

6. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Aramıza hoşgeldin keyifli paylaşımlar.

7. OnurERDOGAN

OnurERDOGAN

Favori Kamış:
    surf & spining takim
    En İyi Avı:
    palamut , lufer , kirlangic
    hoşgeldiniz öncelikle.

üsküdarın neresine açıldı acaba kısık tam bi adres alsakta ziyaret etsek bir ara malzeme eksiğide varken hazır.

8. USKUDAR

USKUDAR

Favori Kamış:
    hepsi
    En İyi Avı:
    turna-3.8 kg civarı
    kardeşim söylediklerin kolay şerler sen kafanı yorma

9. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Ben ayrılacam valla . Abla banla şunu çok konuşuyo.Seviyorum seni neco.

10. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    sahi üsküdarın neresinde açtınız. adres alabilirsek güzel olur. ben ümraniyedeyim. her seferinde karşıya geçmekten bıktım da :D

11. mors

mors

Favori Kamış:
    Artık bir çok olta malzemesi demeliyim...
    En İyi Avı:
    İSTAVRİT 10 KİLO CİVARI (1985 YILINDA)
    Bu güne kadar hiç bir üyeye hoş geldiniz demedim. Çünkü bu görev bence sadece modlara ait olmalı. Bütün üyeler her gelen yeni arkadaşa hoş geldin derse forum mesaj kalabalığından kilitlenir kalır. (Tecrübeyle sabit...)
    Ama ilk defa diyeceğim merhaba diye. Çünkü internette okudum yeni şubenizin açıldığını diyerek kısık Üsküdar da Necati beyle sohbete başlayan bendim. (Bunu devamlı alış veriş yaptığım ve de buradan ilk defa duyup da gittiğim cengiz balıkçılıktaki arkadaşlara da hep söylerim zamanınız varsa foruma katılsanıza bize çok faydanız olur diye....) Kendisi hemen ilgilenince forumun adını da verip üye olmasını tavsiye edende bendim. Anlaşılan hata yapmışım. Yeni ürünler hakkında bir klavye yakınlığında ilk ağızdan bilgi alabilmeye ya da farklı ürün ve markalara ya da ya da rekabet ortamından belki de foruma özel indirimlerin bize getirebileceği faydalara v.s ye hazır değil bu forumun sakinlerinin bir kısmı halen daha. Ya da sırf yazmış olmak için düşünmeden yazıveriyorlar reklam kokuyor bu hareketler mayk tarzında.Ya da ben kısığın ortağıyım..!! reklam yaptırıyorum :mad: :mad:

12. Bunu bende çok düşündüm, yani yeni üyemizin kendi firmasını tavsiye ederek buraya üye olması ve bu üyelik kanalı ile bir ticari beklentinin olup olamayacağını düşünmeden edemiyoruz.
    Belki arkadaşımız gerçekten bir paylaşım bir dostluk için burda, burda olmasındaki amacı menfaat ilişkisi olmaya bilir. Bunu zaman gösterecektir.
    Yanlız bu zaman içinde kendisinden ticari bir edimde bulunmadan burada paylaşımlarını bekliyoruz. Çünkü yeni katılan Necati kardeşimiz gibi bir çok üyemiz var aramızda ama onlar yaptıkları işi burda ticari boyuta taşımadan aramızda paylaşımda bulunmaktalar.

13. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı

Serdar bey biz bu sitedeki aile ortamına heveslenerek geldik yeri geldiğinde sadece yazmış olmak için yazabiliriz yeri geldiğinde birikimlerimizi ve tecrübelerimizi yazabiliriz ben bu siteye herhangi bir indirimden faydalanmak içinde gelmedim öyle bir indirimde istemiyorum lazım olan malzememi paşa paşa paramı bastırır alırım sen demekmi istiyorsun'ki bu forumdakilerin kafası basmıyor bizler cahil insanlar değiliz yada sen kendini yükseklerde görüyorsun burada arkadaşlıklar kurmak bir aile ortamında sohbetler etmek yeri geldiğindede o arkadaşlarımızın dertlerini paylaşmak yeni başlayanlara yardımcı olmak bir nebze olsun faydalı olmaktır buradaki amaç ama yazıklar olsunki siz eski üyesiniz ve bunları yazabiliyorsunuz yeni katılan arkadaşlara bir hoşgeldin demekten utanıyorsunuz galiba eğer tüm üyeler sizin gibi düşünseydi bu site bu kadar büyüyemezdi sadece lazım olduğunda açıp gerekli bilgilere ulaşmaya çalışacaksınız ama size o bilgileri kim yazacaktı kuruluştaki üç beş üyemi?
    Tabiiki o arkadaşlara lafım yok kesinlikle üzerlerine alınmasınlar ben size yazıyorum ve yanlışım varsa beni uyarsınlar yoksa sizin konuşmaya hakkınız yok kırk yılda bir siteye gireceksin ve sonra birde buradaki arkadaşlara siz bazı şeylere hazır değilsiniz sırf yazmış olmak için yazıyorsunuz diye hakaret edeceksiniz sizin buna hakkınız yok kim olursanız olun.
    Burası resmi daire değil senin karşına geçip önümü ilikleyip karşınızda hazırolda duracak değilim kendinizi bilin hakaret istemiyorsan hakaret etme.

14. Cevat Ergin

Cevat Ergin Cevat ERGİN

Arkadaşlar, Necati beyin balıkçılık malzemesi satan dükkanı var diye bu foruma üye olamayacakmı?Bu ticari reklam çoğu mesajlarda bir takıntı meselesi olmuş,Kısık balık üsküdar şubesi diyor arkadaşımız,Kısık ın reklama mı ihtiyacı var mesajları okuyun hemen hergün alba makine ve kamışla ilgili yazılar sorular mevcut o zaman onlarda reklam,kısığın sitesine her giren bunu görebilir ne kadar ön yargılısınız,hoş geldin demek isteyen de diyebilir bence, anlamlı bir söz.Her şeyi tartışma ortamına çekmeyin,burası balıkçılık formu diye üye olduk,tartışma platformu değil,tartışmanında bir seviyesi olmalı.Arkadaş reklam yapıp,ticari menfaat sağlamaya çalırsa herhalde sizlerden evvel yönetim gereğini düşünür.Balıkçılıktan bahsedelim,boş sözlere gerek yok.Necati bey hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar,adresi yazın da uğrayabilelim.

Son düzenleme: 25 Mayıs 2007
  15. Necati kardeşim hoşgeldin:)

16. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Ben bu siteye gelen her arkadaşıma hoşgeldinniz derim.Niçinmi ilk siteye giren arkadaş ürkek oluyor. Haşgeldiniz demek sizin hoşunuza gitmiyorsa demeyebilirsiniz. Bizler yanlış yaparsak mod arkadaşlarımız uyarır. Siteye girdiğim günlerde bende ürkektim ama şimdi değilim.Hergelen arkadaşada hoşgeldin diyorum.Bu yaptığım yanlış birşey olsaydı mod arkadaşlar beni uyarır birdaha haşgeldin deme derlerdi.saygılarımla

17. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    şansa bir ahtapot 1 kg. babakalede 400 gr. karagöz,80-90 cm pala.
    hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar.

18. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    hoşgeldiniz :)

19. carphunters

carphunters sebahtin

Favori Kamış:
    shimano, fox, kryston, jrc, korda, esp, garmin, nutrabaits, pelzer, chub

Son düzenleme: 26 Mayıs 2007
  20. gençolta

gençolta

Favori Kamış:
    4 adet remixon3.60 surf kamış remixon king makara2 remixon falcon remixon elite
    En İyi Avı:
    valla geçen yaz elim büyüklüğünde ispari tuttum
    turgay abi alemsin valla rakibe sinirlendin herhalde:D :D :) bu arada hoşgeldiniz aramıza